Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

šta mi govori 3. kuća?

3 posters

Ići dole

šta mi govori 3. kuća? Empty šta mi govori 3. kuća?

Počalji  sara Pon Nov 15, 2010 3:45 pm

da li mi netko može reći šta mi pokazuje treća kuća, pošto je nakrcana planetama,
razumijem ali nedovoljo stručno.

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

šta mi govori 3. kuća? Empty Re: šta mi govori 3. kuća?

Počalji  Gost Pon Nov 15, 2010 6:01 pm

Pa nije krcata Smile ali zato aspekti ne manjkaju. Sa Mesecom u 3 vec daje promenljivost, nestalnost..a jos kako je u izazovnim aspektima sa:za pocetak Ur, a posle i Me, odmah se naslucuje problem u komunikaciji svakodnevnog rada kao i sa najblizom okolinom. Emotivna vezanost sa nekim iz detinjstva, neka razdvojenost iz tog perioda..itd.

Da li imate veze sa medijima? A kako je Neptun vladar MC asocira me i taj skladan aspetk na neku vrstu umetnosti, da li ste preko umetnosti prisutni kroz medije? Very Happy
Sunce vladar 3 polja osvetljava 6 kucu, a to mi moglo da pomogne sa podredjenima u vasem svakodnevnom zivotu, sa Uranom u trigonu, kreativnost ali i stalne promene ili zelje za promenema, koje ponekad i nisu sa istim entuzijazmom prihvacene od strane saradnika(6), vladar Pluton ima 90So. Suspect Lepo rekoh ja, aspekata ne manjka na ovu 3 kucu. pirat

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

šta mi govori 3. kuća? Empty Re: šta mi govori 3. kuća?

Počalji  sara Uto Nov 16, 2010 7:36 pm

Mila, zahvaljujem na odgovoru!
...moram iskreno reći da se ne svađam i nisam u nikakvom konfliktu sa svojim sestrama, čak dapače... jedino su mi se One mješale u život...onako malo mladenački, što me je ljutilo, a možda sam se i ja mješala njima, mada manje, jer čovjek najčešće nije sebe SVJESTAN.
Moram reći da sam u poslu imala jako sreće i da sam u poslu bila čak omiljena, ali sam ga mjenjala zbog soci-društveni prilika a ne osobnih, taj uran u lavu poručuje orginalnost u komunikaciji i izražajnim sredstvima tj. riječima, a MO 0 UR, neposrednost tj. spontanost u komunikaciji, katkad intrigantna(davno prije)jer o svemu imam svoje mišljenje i stav, nisam osoba kolektiviteta u mišljenju nego individualist...jako sam muzikalna, imam lijep glas i sluh, ali nisam muzički školovana, možda sam se u tompolju mogla razviti...Ne bavim se umjetnošću, ali vješta u komunikaciji i pisanju (literarno). No, radim kao službenik...taj posao je dosta zatvoren i iscrljujući, a pošto sam ja dinamičnaosoba, nije baš u mom teperamentu.
Da li mi možete reći kojim poslom sam se mogla baviti, u kojem bi više uživala i ostvarila maximum sebe?
kad su u pitanju konflikti, ja se jedino svađam sa svojom majkom ili bolje rečeno suprostavljam njezinom mišljenju, zbog njezine težnji u ambiciji sa mnom, (a i to je prestalo s obziraom da sam davno odrasla), jer mi je mars u ascedentu u raku, a rak je obitelj, koja je obilježila moj život, više pozitivno nego negativno. Da, mars u prvoj mjesec mu je dispozitor u trećoj, ali u konjukciji s neharmoničnom planetom UR.
Neznam da li sam u svemu ovome astrološki u pravu?!


Poslednji put izmenio sara dana Čet Feb 09, 2012 2:48 pm, izmenio ukupno 3 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

šta mi govori 3. kuća? Empty Re: šta mi govori 3. kuća?

Počalji  sara Čet Nov 18, 2010 7:23 pm

flower ...pa, ako sam u odgovoru pobrkala lončiće, recite mi, bounce naravno ako netko ima dobru volju... Laughing želim nešto više naučiti... Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

šta mi govori 3. kuća? Empty Re: šta mi govori 3. kuća?

Počalji  Astrotanja Pet Nov 19, 2010 2:10 am

Tačno, kako si dinamična i temperamnena osoba, najviše bi ti odgovralo da tvoj posao bude vezan za kretanje, komunikaciju,ilui medije,jer je vl. 2 Mesec u trećoj, pa čak i pisanje, poučavanje. Odnosno na taj način bi mogla doći do zarade. Potrebno ti je više akcije, promene, posao koji podrazumeva dinamiku i komunikaciju. Vladar 10. Neptunom je u petoj pa bi se najviše ostvarila kroz neku umetničku karijeru, jer poseduješ neki umetnički talenat,koji se nije dovoljno razvio, sasvim moguće za muziku
Poezija, pisanje zašto da ne sa Merkurom u šestoj u sektilu sa Venerom. Mislim da ćeš ti imati još promena u poslu i da Neztun tranziti kada uđe u 10. će doneti te promene i to za četiri godine, 2014. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

šta mi govori 3. kuća? Empty Re: šta mi govori 3. kuća?

Počalji  sara Sub Nov 20, 2010 8:37 pm

hvala Astrotanja, nevolim ja tog neptuna, kad je u pitanju i pozitivan aspekt uvijek su tu upitanju laži i manipulacije... što je u ovom poslu svakodnevnica.


Poslednji izmenio sara dana Uto Nov 23, 2010 6:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

šta mi govori 3. kuća? Empty Re: šta mi govori 3. kuća?

Počalji  hajkula Sub Nov 20, 2010 8:53 pm

Mogucnost da organizujes kraca putovanja, izlete za strance. Uvoz peugeot-a, sluzbena vozila (za hitnu pomoc, vatrogasce, policiju, pa cak i za taxi sluzbu, rent-a-kar...)....

Sluzba - agencija za pomoc i negu starih lica.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

šta mi govori 3. kuća? Empty Re: šta mi govori 3. kuća?

Počalji  sara Pon Nov 22, 2010 12:49 pm

hajkula, hvala na odgovoru ... ali najviše volim da u ovim vremenima ne mjenjam ništa čuvaj ono šta imaš, a šta je trebalo biti...da malo nadopunim tj. potvrdim činjenicu da sam baš radila u auto kući-prodaji automob. i da mi je to bilo najdraže razdoblje u radu.

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

šta mi govori 3. kuća? Empty Re: šta mi govori 3. kuća?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu