Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nova cura na forumu za vecno radoznale :), volela bih znati objašnjenje svoje natalne. neutaživa želja za pisanjem. ideje koje se stalno motaju po glavi

2 posters

Ići dole

nova cura na forumu za vecno radoznale :), volela bih znati objašnjenje svoje natalne. neutaživa želja za pisanjem. ideje koje se stalno motaju po glavi Empty nova cura na forumu za vecno radoznale :), volela bih znati objašnjenje svoje natalne. neutaživa želja za pisanjem. ideje koje se stalno motaju po glavi

Počalji  Bokica Pon Nov 22, 2010 5:39 pm

Dobri ljudi, draga Tanja,

Kao što predmet pisanja glasi, posredstvom pera i duha, kako iskristalisati i još važnije kako usmeriti odredjene nezasite potrebe iskazane natalom, glad za slobodom, saznanjem, dubinskim prožimanjem kosmičke energije, jer sve je energija koja kruži. Koji su to odnosi elemenata potrebni da bi se uspostavila ravnoteža u trenutku silaska u ovaj svet? horoskop pirat

Red je da se predstavim. Dakle, tragač. Po taštoj srži sanjar svoga sveta. Slučajno sam otkrila forum, dok sam sama istraživala i probudio mi je radoznalost. cheers

Volela bih Tanja svakako da mi pogledate natalnu kartu, da kažete svoja mišljenja i viđenja. sunny

Iskrena da budem, nisam se toliko bavila temom astrologije dok mama nije odnela natalnu kartu da se izradi kod jedne poznatije astrološke dame na tumačenje. Bila sam potpuno nezadovoljna, površna obrada, copy paste sistem sa interneta, pa to sam mogla i sama! Dakako krenem sama u potragu, i evo me sad ovde. cyclops

Čekam pisanije. Gracias cheers

Bokica
Bokica

Broj poruka : 2
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 19.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

nova cura na forumu za vecno radoznale :), volela bih znati objašnjenje svoje natalne. neutaživa želja za pisanjem. ideje koje se stalno motaju po glavi Empty Re: nova cura na forumu za vecno radoznale :), volela bih znati objašnjenje svoje natalne. neutaživa želja za pisanjem. ideje koje se stalno motaju po glavi

Počalji  Astrotanja Sre Nov 24, 2010 1:27 am

Draga Bokice, dobro ti nama došla. cheers sunny

Karta u potpisu nije tvoja, pa molim te to najpre je promeni. Što se tiče tumačenja, najbolje je da postaviš neko određeno pitanje, jer ja i pored najbolje volje,ne mogu svima da tumačim natalnu, već samo povremeno, kada sam u mogućnosti da usmerim, obratim pažnju na nešto i podstaknem osobu da ili sam sebe analizira kroz određene do sada napisane stvari, što uopštene, što individualno kroz iskustva drugih, a što kroz povezivanje sa svojim iskustvom.

Ovaj forum je namenjen da se uz njega uči astrologija, razmenjuje stečeno astrološko zanje i iskustvo , dopunjuje i aktivno učestvuje, uz povremenu pomoć onih koji imaju veća znanja i iskustva iz astrologije, onda kada imaju vremena. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Nov 24, 2010 5:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

nova cura na forumu za vecno radoznale :), volela bih znati objašnjenje svoje natalne. neutaživa želja za pisanjem. ideje koje se stalno motaju po glavi Empty postavila shart, konkretno pitanje: Merkur konjukcija Neptun, i Venera konjukcija Jupiter u lošem znaku

Počalji  Bokica Sre Nov 24, 2010 12:30 pm

Aloha ponovo,

Hvala na dobrodošlici alien

Postavila sam ponovo chart, nadam se da je sad ok.

Forum je super, ima mnogo zanimljivih stvari, i da, razumem te u potpunosti, vreme je dragoceno, pa ću sad biti malo konkretnija....hhihi, malo tongue

Moje pitanja vezana su za:
1. Merkur konjukcija Neptun što sam našla da je po pravilu aspekt za pisce, dobru imaginaciju, živu maštu itd.
Inače sam pesnik, planiram da napišem roman (ideje koje se stalno motaju po glavi), pa me živo zanima da li ću smoći snage da sve to pretočim u reči.

Da li je to možda povezano i sa Mesec kvadrat Neptun (što mi baš i ne izgleda Suspect ).

2.I da, kako deluje konjukcija Jupiter- Venera ako je u slabom znaku (Jarac study ) scratch afro


eto tako, dan je divan, pa se čujemo, pišite ljudi, zabavno je.

Ljubac,
sunny



Bokica
Bokica

Broj poruka : 2
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 19.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

nova cura na forumu za vecno radoznale :), volela bih znati objašnjenje svoje natalne. neutaživa želja za pisanjem. ideje koje se stalno motaju po glavi Empty Re: nova cura na forumu za vecno radoznale :), volela bih znati objašnjenje svoje natalne. neutaživa želja za pisanjem. ideje koje se stalno motaju po glavi

Počalji  Astrotanja Sre Nov 24, 2010 5:38 pm

Bokice, kada imaš inspiraciju, verujem da reči same izlaze iz tebe.Neptun u konjukciji sa Merkrurom doprinosi smislu za kretivnost, pisaje, glumu i daje dobru intuiciju i intuitivnu spoznaju. Često se osoba koje imaju ovaj aspekt da se čini da nešto znaju, a da ni same ne znaju otkud im to. Mada obmana i samoobmana takođe može biti, ali ukoliko se duhovno razvijaš, na šta upućuje signfikator Saturn u 9, doćićeš do istina, saznanja.

Vladar treće Venera je u 12., pa u samoći ti si kretivna, učiš, razmišljaš i kako je Venera u Jarcu, vremenom, trudom, radom sve što budeš postavila kao cilj moći ćeš da ostvariš.

Talenat imaš, umeš da budeš vredna i radna, a što se tiče onogo što je nephodno da razvijaš to je vera u sebe i u mogućnost ostvarenja svojih želja, težnji. Tvoje podsvesno je pozitivno sa Venerom u konjukciji sa Jupiterom u12.u stanju da šalje svesvnom pozitivne misli, verovanje u ostvarnje želja, što će ti omogućiti da mnoge svoje želje ostvariš. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

nova cura na forumu za vecno radoznale :), volela bih znati objašnjenje svoje natalne. neutaživa želja za pisanjem. ideje koje se stalno motaju po glavi Empty Re: nova cura na forumu za vecno radoznale :), volela bih znati objašnjenje svoje natalne. neutaživa želja za pisanjem. ideje koje se stalno motaju po glavi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu