Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu

Ići dole

Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu Empty Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 4:54 am

"fascinantan susret i privlačenje, poljubac meden, kao neka viša ljubav, vanzemaljska, ekstaza, umjetnički eros, opijenost; ne­kad ljubav filmskih umjetnika gdje je svega prepuno da se vreme­nom rijeka zamuti i obljutavi. NE ne vidi nedostatke, 'Ljubi slijepo, platonski, ne usudi se dodirnuti tijelo; partner isčekiva koitus a ovaj misli da on i ne posjeduje takve organe. Čudna veza, treba se na vrijeme otrijezniti a ako je duboko zašlo na vrijeme preki­nuti".



Mile Dupor,
Zvezde, ljubav, sex

Ma ne, sisla sam sa neba, i zatrudnecu poput deve Marije.

O Milice, gde si pomagaj..(ti mi rece imaces ti Mila svoju romansu).. Exclamation

Da li da biram vrsnjake ili da bezim od njih, sasvim jasno i da ovako idealizujem, pa manje vise jos jedan Neptun na mojoj Ve ne menja stvar. Sad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu Empty Re: Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu

Počalji  sagitariusleone Uto Nov 30, 2010 1:36 pm

Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu

ja bih rekla da je to trenutak svetlosti,kao eksplozija neke zvezde,a ti kao svedok eksplozije svetlosti.Samo to VREDELO JE TRUDA. lol!
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu Empty Re: Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 10:39 pm

Pa i nije bas terenutak kada se sa osobama koje Ne imaju kod moje Ve ne srecem u svakodnevnom zivotu. Ipak generacijska planeta(moja generacija +/- jer to je i moj natalni aspekt.
Zato sam i rekla, da li da svaki kontakt nekog ko mi je blizak na taj nacin, ko poksua sa mnom nesto da ostvari stavim onako u vazduhu Exclamation "bljesak" je nesto sto ima rok trajanja, ali prava ljubav za mene nema.
Ako mi se neko sa Ne na mojoj Ve iznova vraca(a ona mu to omogucava) koliko to izgleda bolno, znati da su vasi emotivni trenuci nazvani "bljeskom"..ziveti stalno u iscekivanju da ce ta losa magija nestati. Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu Empty Re: Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu

Počalji  sagitariusleone Sre Dec 01, 2010 1:18 am

zasto si tako protumacila ono sto sam napisala,mislila sam da ces razumeti,izvini ali ja sam htela sasvim nesto drugo reci. Sad
Ajmo sad polako,prvenstveno ja nisam profesionalac iz oblasti astrologije,i nemoj mi zameriti,i ako pogresim,i kad odvalim totalnu glupost.Dopao mi se ovaj forum,mislim da je sjajan i da mogu puno toga nauciti i podeliti sa svima svoje misljenje,tumacenje,vidjenje...Hocu da znas /da sta god ja napisem,odvalim,svejedno uvek ce biti potpuno pozitivno i uvek samo pozitivno.
E sad ,sta je pisac hteo reci kroz recenicu ,,trenutak svetlosti,kao eksplozija neke zvezde,a ti kao svedok eksplozije svetlosti.Samo to VREDELO JE TRUDA. ,,ha,ha,kad bi i sam pisac znao,bilo bi dobro Smile Ma sta ti se dogodilo,ili ti se dogadja,ovom recenicom sam htela reci da zapamtis samo ono lepo,i da ako je proslo pamtis taj osecaj zaljubljenosti,opijenosti neptunovske ,koja zna biti i lepa.da jeste kratka,ali smo je doziveli,da jeste i bolna takodje,ali zar ne bi mogli da je pamtimo po toj lepoti,a ne po bolu.Venera konjukcija neptun/moje vidjenje,venera koja je ljubav,a neptun iluzija,snovi(malo skracujem da ne preteram(konjukcija koja pokazuje prirodu te ljubavi.Naizgled zle sile, jer idealizujemo,ali ustvari samo nam govori da je ljubav uvek moguca,mozda je taj bio pogresan,al valjda smo nesto naucili,sve je skola.Da definitivno,trenutak za koji vredi ziveti,ah ta ljubav,ljubav...
citiram,,bljesak" je nesto sto ima rok trajanja, ali prava ljubav ...,,sto se toga tice,necu dugacko,bicu kratka,odmakoh od teme.
Na svetu uvek postoji jedna osoba koja ceka onu drugu,bilo to nasred neke nedodjije ili usred nekog velikog grada.I kad se te osobe sretnu i njihovi pogledi se ukrste,sva proslost i sva buducnost gube svaki znacaj i samo postoji taj TRENUTAK i ta neverovatna sigurnost da je sve stvari pod suncem ispisala jedna ista ruka.ruka koja budi ljubav i koja je stvorila jednu dusu bliznakinju za svaku osobu koja radi,odmara se i trazi blago pod suncem.Jer bez toga nijedan san ljudske rase ne bi imao bilo kakvog smisla.
i ja mislim da je ta konjukcija dobra,ispravite me ako gresim. study
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu Empty Re: Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu

Počalji  Gost Sre Dec 01, 2010 1:49 am

sagitariusleone ::
ja nisam profesionalac iz oblasti astrologije

da zapamtis samo ono lepo,i da ako je proslo pamtis taj osecaj zaljubljenosti,opijenosti neptunovske ,koja zna biti i lepa
nisam ni ja.
a bas zato sto pamtim(i sve ostalo pamti)...pravim velike pauze Arrow . Ne zaljubljujem se cesto. osecaj dugo prati.
Zar je nemoguce da dozivim nesto sto nece biti "prevara" s nekim ko je moje generacije? Zatos to licno imam taj aspek VEONE? To je to.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu Empty Re: Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu

Počalji  Gost Sre Dec 01, 2010 1:51 am

sagitariusleone ::
Na svetu uvek postoji jedna osoba koja ceka onu drugu,bilo to nasred neke nedodjije ili usred nekog velikog grada.I kad se te osobe sretnu i njihovi pogledi se ukrste,sva proslost i sva buducnost gube svaki znacaj i samo postoji taj TRENUTAK i ta neverovatna sigurnost da je sve stvari pod suncem ispisala jedna ista ruka.ruka koja budi ljubav i koja je stvorila jednu dusu bliznakinju za svaku osobu koja radi,odmara se i trazi blago pod suncem.Jer bez toga nijedan san ljudske rase ne bi imao bilo kakvog smisla.
Citat iz: "

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu Empty Re: Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu

Počalji  Gost Sre Dec 01, 2010 11:36 pm

Sa ovom postavkom Ve, uvek naletim da se osobe najcesce ne udaju.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu Empty Re: Aspekt Ve0nE U uporednom horoskopu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu