Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Neptuna i Saturna

2 posters

Ići dole

Tranzit Neptuna i Saturna Empty Tranzit Neptuna i Saturna

Počalji  biska Sub Dec 11, 2010 12:35 pm

Draga Tanja
vidim da mnogima tumačiš natalnu, pa bi te molila da baciš oko i na moju, obzirom na tranzite koji mi slijede.

Saturn konjukcija Pluton u 7 kući ti Neptun na ascedentu...
Hvala puno..

pozdrav svima


http://tinypic.com/view.php?pic=x2vu4l&s=7

biska

Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Neptuna i Saturna Empty Re: Tranzit Neptuna i Saturna

Počalji  Astrotanja Sub Dec 11, 2010 12:50 pm

Biska, trnziti planeta nam donose neke promene. Oni koji se smatraju "nepovoljni" preduslov za važne promene i događanja kod nas, jer kroz krize se najviše pokreću stvari, oslobađa loše, recimo kod konjukcije Saturna na natalnim Pluton. Treba uzeti u obzir kako se ponaša Saturn u Vagi,koji je tu strog sudija, ali pravedan, promišljen i sa osećajem za meru. Osobe koje se pojavljuju biće u toj simbolici, odnosno ponašanje drugih prema tebi.

Jako je bitno u kakvoj je situaciji trenutno osoba kojoj je radi predikcija. Recimo, tebi će ovaj "susret" Sturna na natalni Pluton dogoditi u natalnoj 7. nije isto da li si sama, ili u braku, kao i kakvo je tvoje ponašanje prema partneru, ako ga imaš.ako je osoba u sudskom procesu recimo, pa se pojavi taj tranzit, događaji koje će uslediti će biti drugačiji, nego u nekim drugim okolnostima. Puno toga deluje na predviđanje, tako da je uopštavanje nezahvalno i ja ga izbegavam. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Neptuna i Saturna Empty biska

Počalji  biska Sub Dec 11, 2010 4:26 pm

Hvala na brzom odgovoru!

Nisam te razumjela u jednom dijelu....U braku sam, da li to znači da bi se mogli rastaviti.
Imali smo jednu krizu prije godinu i pol ali sam mislila da smo je prevazišli. Kako si mi objasnila sve ovisi o meni, znači kako ću se ja ponašati prema njemu. ...Da li takav tranzit može donjieti promjenu u smislu dijece, budući da nemam djecu??(odlučili smo ići na umjetnu oplodnju)
Sorry što gnjavim, ali bila sam jako povrijeđena i jednostavno želim se zaštiti od svih loših utjecaja, a mislim da to mogu nekako izvesti ako se pripremim i racionalno prihvatam ono što mi život nosi. Malo sam umorna od razočarenja....
Sorry na gnjavaži, ali trebam pomoć!!! flower

biska

Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Neptuna i Saturna Empty Re: Tranzit Neptuna i Saturna

Počalji  Astrotanja Sub Dec 11, 2010 6:09 pm

Pardon , već je prošao taj aspekt, nisam pogledala na kom stepenu je natalni Pluton.

U područiji gde je tranzitra Saturn on donosi više obaveze i odgovornosti, ili pak više teškoća, koje zahtevajju realno suočavanje i prihvatanje.

Na pitnje u vezi oplodnje na to new mogu odgovoriti preko foruma, jer ono zahteva više komunikacije, saradnju i narvvno analiziranje pored natalne i tranzita, progresija, solara da bi odgvoor bio odgovarajući.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Neptuna i Saturna Empty Re: Tranzit Neptuna i Saturna

Počalji  biska Uto Dec 14, 2010 1:42 am

Draga Tanja
hvala na odgovru.

Ako bi mi mogla još reći kako će utjecati i tranzitni Neptun na moj ascedent odnosno na 7 kuću, i saturn u 4 kući. Zanam da to predstavlja neku obmanu.
Imam neki osjećaj da me čeka neko čudno razdoblje. Moja intuicija 12 kuće kao da me upozorava, a ne mogu da odgonetnem što.
Molila bi te još ako bi mi mogla reći da li mogu imati nekih zdravstvenih problema.


flower Hvala unaprijed!!!

biska

Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Neptuna i Saturna Empty Re: Tranzit Neptuna i Saturna

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu