Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

evo i mog uporednog

2 posters

Ići dole

evo i mog uporednog Empty evo i mog uporednog

Počalji  s_ana_dra Pon Nov 10, 2008 7:54 pm

evo da i ovde postavim taj moj uporedni
http://www.fotorola.com/uploads/1d0588dbb1.gif

e posto smo vec diskutovali o mojoj 7 kuci, sada da napisem ono sto mislim o nasoj sinastriji, najverovatnije da mene on jako privlaci prvo zbog tog marsa u lavu, a drugo ipak je vladar mog 5 saturn, vladar njegovog podznaka, a opet taj saturn u vagi, na njegovom suncu. A opet moram o mom neptunu u 7 koji mi daje te ruzicaste naocare, pa sam tako zalepljena i nikako ni da se odlepim, ni da krenem dalje, ma uzas. A opet i ta moja 5 kuca, koja je u jarcu govori o teskoj sudbinskoj vezi, a i kad pogledam po numerologiji u uporednim brojevima imamo tu 2, koja je upravo znak sudbinske veze (zajednicki brojevi 832).
mada ja nekako kod njega ako pogledamo posto je njegovo 7 u raku, mesec u blizancima, ali je merkur u 9 u vagi, opet to predstavlja devojku iz inostranstva.
e sad posto nisam vesta sa sinastrijama, a i astrologiju jos moram puno da ucim, jer mnogo toga ne znam, ono sto je kod mene bitno je da se on meni svidja jer je upravo onakav kakvog muskarca ja hocu, pametan, sposoban, ma on totalno predtsavlja tog saturna, iako nije stariji od mene, ako gledamo godine, ali on ima ozbiljnost, a i dosta toga je prosao kroz zivot, pa je i morao da odraste.
a i na vrhu mog 10 se nalazi algol, pa ako uzimamo sistem derivatnih kuca to je njegova 4 kuca, on je rano ostao bez oca, pa rat u bosni, opet to je sve logicno, a i on ima chirona u 4 u biku, pa mislim d ai njega tu algol kaci, sto opet dodatno potvrdjuje ovu pricu. e bogami njemu ej algol vise na vrhu 5, mada sad tu ne bih mogla da ulazim u detalje, jer ja njegovo tacno vreme rodjenja ne znam.
eto napricah ja svasta, a i nalupah se

s_ana_dra

Broj poruka : 18
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

evo i mog uporednog Empty Re: evo i mog uporednog

Počalji  Astrotanja Pon Nov 10, 2008 9:00 pm

Ako je on u podznaku stvarno Jarac, va[i ascedenti se poklapaju,š to dovodi do međusobne privlčnosti i skladnosti u vezi. Jarac je tvoja kuća ljubavi to stoji.
U uporednim horoskopima njegovo Sunce je u konjukciji sa Saturnom iako može da utiče na trajnost odnosa, ukoliko su ostalim aspekti povoljni nije aspekt koji ukazuje na ljubavne odnose, jer Saturn kao da sputava Sunce i čini mu se kao nešto što ga opterećuje, kao neku teret. Možeš da utičeš da on postane strpljiviji, praktičniji i sl.
Tvoje Sunce i njegov Mesec su u kvadratu je aspekt koji donosi teškoće u usklađivanju različitih priroda i njihovih potreba. Vas dvoje ste i pored sličnih podznaka jako različiti. Njegovo sedmo polje je u Raku, a Mesec u
Blizancima, pa mu odgovara partnerka koja je u znaku Blizanaca,ili u vazdušnim znacima, pogotovo što je i dispozitor Meseca Merkur u vazdušnom, a Venera u vatrenom znaku. Vaši sunčevi znaci takođe nisu skladni, pa tebi pre odgovara neki Jarac, posebno decembarski, koji ima neke planete u Strelcu, recimo Veneru, koja bi bila u konjukciji sa tvojim Mesecom i u trigonu sa tvojom natalnom Venerom. Odgovaralo bi ti i da je Ascedet partnera u nekom zemljanom znaku, ili eventualno vodenom, a Sunce isto tako, jer bi ste tada imali slične karaktere.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Nov 10, 2008 9:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

evo i mog uporednog Empty Re: evo i mog uporednog

Počalji  s_ana_dra Pon Nov 10, 2008 9:08 pm

hvala puno Smile
pozdrav

s_ana_dra

Broj poruka : 18
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

evo i mog uporednog Empty Re: evo i mog uporednog

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu