Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

+5
lado06
Čarobnica
Astrotanja
Milica
elizabetbenet
9 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  elizabetbenet Ned Dec 12, 2010 4:26 pm

Konstantno nailazim na partnere koji imaju neku komplikovanu proslost. Jedan udovac sa detetom koji ima zdravstvene probleme. Drugi usvojen sa opet teskom zivotnom pricom.
Zanima me sta je to u mojoj karti da se "kacim" za te ljude sa teškom prošlošću? I uvek imam zelju da im pomazem...

natal: https://2img.net/h/i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/astro_w2gw_03_72_hp.gif

elizabetbenet

Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Gost Sub Dec 18, 2010 5:09 pm

Znaci udovistva bi trebalo da su los aspekt Sunca i Plutona, pa i konjukcija mozda. Medjutim, kod mene nema tako neceg, zato sto me ne privlace stariji, pa ni ozenjeni..razvedeni. A imam kontakt Pl0So, mozda zato sto je i separacija, orbis 10` pa i to sto su u razlicitim znacima.

A vidim i da je Uran vladar 5 polja zabavljanja, posto se ne radi o bracnim partnerima, pa jos i on u kvadratu sa Suncem, i jos ima 120`Ve, pa taj muskarac u devojci(Ve) trazi spas ili slobodu(Ve u vodoliji). Pritom je Mars(simbol za mladice ili udvarace) u 6 polju, svakodnevice, bolesti itd.u opoziciji sa suvladarem PL, separacijono..pa ti muskarci ili ne mogu da se pomire s tim i nastavljaju kao momci. Ni Ti bas ne mozes da predjes preko toga sa svojim ponosnim Mesecom u Lavu, koji je u opoziciji sa Ve, pa ne znas da li bi bila devojka ili zena(mama)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Milica Sub Dec 18, 2010 11:40 pm

A Uran u aspektu sa Suncem vrlo često daje razvedene ili zauzete muškarce, zavisi da li je aplikacioni ili separacioni aspekt.
Ali može da znači i muža kosmopolitu, veoma širokih shvatanja.
Kvadrat daje muža osobenjaka.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Astrotanja Ned Dec 19, 2010 12:11 am

Milice, nailazila sam i sa opozicijom u horoskopu zena da njihovi partneri imaju tu crtu, neobičnosti, izlazenja iz prosečnosti, a ujedno je to dovodilo do toga da vremenom dolazi do udaljavanja partnera. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Čarobnica Sre Dec 22, 2010 12:02 am

Milica ::A Uran u aspektu sa Suncem vrlo često daje razvedene ili zauzete muškarce, zavisi da li je aplikacioni ili separacioni aspekt.
Ali može da znači i muža kosmopolitu, veoma širokih shvatanja.
Kvadrat daje muža osobenjaka.

Uran može da da i muškarca koji je slobodan, koji ne voli obaveze u smislu vezivanja u vezi, već ima slobodniji pristup vezi...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Gost Sre Dec 22, 2010 12:07 am

Milica ::A Uran u aspektu sa Suncem vrlo često daje razvedene ili zauzete muškarce, zavisi da li je aplikacioni ili separacioni aspekt.
Ali može da znači i muža kosmopolitu, veoma širokih shvatanja.
Kvadrat daje muža osobenjaka.
A kada je muski natal u pitanju So90Ur - aplikacija, So vladar 4 i Ur vladar 10..moze li znaciti razvedene roditelje, da osobu privlace takve devojke kojima su roditelji razvedeni..ili? Isto tako i Ur90Mo ali separacija? Cool

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Čarobnica Sre Dec 22, 2010 12:16 am

mila2710 ::A kada je muski natal u pitanju So90Ur - aplikacija, So vladar 4 i Ur vladar 10..moze li znaciti razvedene roditelje, da osobu privlace takve devojke kojima su roditelji razvedeni..ili? Isto tako i Ur90Mo ali separacija? Cool

Mila, evo jednog primera za So90Ur...moja snaja ga ima u natalu...roditelji su joj bili razvedeni...moji roditelji su razvedeni...ona i moj brat žive u vanbračnoj zajednici...znači, može da znači i sve što zakonski nije regulisano...čak i moje bratanice u natalu imaju So90Ur, što opet opisuje kakva je veza njihovih roditelja...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Gost Sre Dec 22, 2010 12:58 am

Čarobnica ::
mila2710 ::A kada je muski natal u pitanju So90Ur - aplikacija, So vladar 4 i Ur vladar 10..moze li znaciti razvedene roditelje, da osobu privlace takve devojke kojima su roditelji razvedeni..ili? Isto tako i Ur90Mo ali separacija? Cool

Mila, evo jednog primera za So90Ur...moja snaja ga ima u natalu...roditelji su joj bili razvedeni...moji roditelji su razvedeni...ona i moj brat žive u vanbračnoj zajednici...znači, može da znači i sve što zakonski nije regulisano...čak i moje bratanice u natalu imaju So90Ur, što opet opisuje kakva je veza njihovih roditelja...
A vidis to ovde nije slucaj, niti ce biti. Smile Mislim kod roditelja ove osobe. Tradicionalan bra, on joj prvi decko. Brak skladan, 30god. Mozda on..jer Uran je na DC, i jos Uran mu je mama..pa atko big je i opisala mesanja u odnose..veze..iako pokazuje kao da sve devojke voli javno, preda mnom nije takva, te sam upoznata. Eto bas zbog toga mislim da ce on pod prinudom( a i lepo se slaze s mamom ima Ve120Ur, Ve vladar Asc Ur MC) napraviti nesto kao vanbracnu zajednicu. hvala na brzom odgovoru. Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Milica Sre Dec 22, 2010 12:58 am

Мушкарац самотњак, бунтовник, не воли беспотребну форму, мрзи ауторитете...ја мислим да нема горег аспекта за Сунце од Квадрата од Урана или опозиције јер је Сунце у водолији у паду.
Напраситост, нису за тимски рад...све то сам могла упознати кроз рођеног оца који има и со90ур и со90ме...ајд' ово с Меркуром је добро за технику, што је он заиста искористио...и нормално, развео се и никад после није хтео да се жени поново и ако има 9. кућу прелепу...јер слобода је ствар најважнија на свету као и неполагање раччуна никоме!
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Gost Sre Dec 22, 2010 1:33 am

So90me je divno za tehniku? Odlicno, mnogo neiskoriscenih stvari se desi da prodje pored ljudi. a to je eto uspeo.
Hvala, Milice.
A inace, mislim da mu se mama udala ranije i nije iskoristila mnoge potencijale druge, zato sto nije upisala Filoloski. Te je eto ostala trudna, izgubila prvu bebu. mislim da ni ona nikako ne voli autoritete, nametanje..pa ga je tako i odgajala, a sada ima i problem.
To je onaj "umetnik"..jednom me je pozvao neke usluge radi, i to mislim vise zato sto mi I NJEGOVA mama veruje Very Happy Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Milica Sre Dec 22, 2010 1:46 am

mila2710 ::So90me je divno za tehniku? Odlicno, mnogo neiskoriscenih stvari se desi da prodje pored ljudi. a to je eto uspeo.
Hvala, Milice.
A inace, mislim da mu se mama udala ranije i nije iskoristila mnoge potencijale druge, zato sto nije upisala Filoloski. Te je eto ostala trudna, izgubila prvu bebu. mislim da ni ona nikako ne voli autoritete, nametanje..pa ga je tako i odgajala, a sada ima i problem.
To je onaj "umetnik"..jednom me je pozvao neke usluge radi, i to mislim vise zato sto mi I NJEGOVA mama veruje Very Happy Laughing
ur90me je dobro za tehniku. Wink
Pa ako su vladari 4. i 10. moraju nekako da se odraze i na porodicu...mada loš aspekt između vladara 4. i 10. se uzima kao tipičan pokazatelj za razvod braka roditelja.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Gost Sre Dec 22, 2010 1:56 am

Mozda ima veze s tim sto mu je mama nekrstena! Otac jeste! Ma jeste i on pobozan kao i otac, ali to tek je nesto sto znam inkognito, ali krije. Mama mu je iz tradicionalne porodice(stara juznjacka) ali nece pa nece..
Nema sanse za ovim brakolomstvom.
mozda se samo ispuni kroz roditelje partnera. Eto.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  lado06 Sre Dec 22, 2010 2:00 am

Vlasnica sam SO120UR .
Papir trpi svasta.
Tako da mi je vaznija sustina veze nego papiri kao dokaz ljubavi.

A partnere?
Neobicne,buntovne.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Astrotanja Sre Dec 22, 2010 2:48 am

Meni su Sunce i Uran u sekstilu, sunce vl. I i Uran vladar VII i još je Vodolija na vrhu, gde jako često ima razvoda, ali Ura je u Devici, u skladnom odnosu sa Suncem, a uz to je i Venera u Jarcu u sekstilu sa Saturnom,pa mibrak traje.
Oni kojima je Uran vl. VII u Vagi, ili Strelcu, Blizancima, Ribama i to u kvadratu, opoziciji sa Suncem imaju većoj šansu da se razvedu. Neutral
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Formalhaut Pon Feb 07, 2011 1:07 am

.


Poslednji put izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 11:15 pm, izmenio ukupno 2 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Milica Pon Feb 07, 2011 1:35 am

MARINA ::
I moj tata i ja imamo so90ur.. :\ Meni je aplikacioni na 7'18. Jel' mogu nekako da se utesim zato sto je sirok orbis? Ili da racunam da to opisuje mog oca? On i moja mama su ziveli u vanbracnoj zajednici, i to vrlo kratko. A i njemu je uran vladaoc 7. Ma ja znam da cu da se udam za osobenjaka i da se razvedem, iako to ne bih volela..

Nesto me zanima, ako neko zna ili ima iskustva.. Jel' postoji mogucnost da ne dodje do razvoda bez obzira na moju "klimavu" 7. kucu, ako npr. moj muz ima dobro postavljenog vladaoca 7, i ako je taj njegov vladaoc u dobrim aspektima s mojim planetama?

Jedno je kad muškarac ima u natalu kvadrat SO i UR, a drugo žena.Wink
Kod muškarca je to indikator za razvod, a kod žene može biti i udaja za razvedenog...kod tebe posebno, s obzirom da ti je vrh 7. u vodoliji.
Kaže Imširagić, kvadrat s Uranom ne mora dati razvod, ali opozicija će gotovo uvek dati- to je neko njegovo zapažanje iz prakse.

Što se orbisa tiče, držim se za sad Duporovih (dok ne formiram sopstvenu tablicu Laughing , a to znači da ću se uvek držati Duporovih )...orbis za So-UR aspekte :
-potpuno deluju do orbisa od 2,30*
-polovično do 5*
-prestaju nakon 10*

Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Formalhaut Pon Feb 07, 2011 2:06 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 11:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  EMA66 Pon Feb 07, 2011 1:05 pm

MARINA ::
Milica ::

Što se orbisa tiče, držim se za sad Duporovih (dok ne formiram sopstvenu tablicu Laughing , a to znači da ću se uvek držati Duporovih )

Hahaha Laughing Ma nadam se da ce biti osobenjak zbog te vodolije.. ne bih volela da bude razveden. Sad mi je super i da je osobenjak.. Laughing Laughing

JA... sam uvek imala pored sebe muskarce koji nikada ne odrastu... tako da sam uvek imala decu.... Very Happy a nemam ih Sad

i onda sam shvatila da je bolje za mene da budem izabrana... a ne da izaberem.... ali sta mi vredi kad sam izabrana .. onda nece ni srce ni dusa...

a sad me bas interesujem ce se meni desiti brak uopste u zivotu ili zajedniki zivot...ili cu celog zivota ostati sama.. i oslanjati na samu sebe... kao i do sad.. bounce

unapred zahvalna

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Formalhaut Pon Feb 07, 2011 5:06 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 11:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  sara Pon Feb 07, 2011 5:20 pm

cherry Marina, ne mogu a da se ne priključim, jer me ove teme uvijek interesiraju, moguće da ćeš ti svog muža sresti u vlastitoj kući jer imaš marsa u 1. kući, i da ćeš ga privući svojom osbnošću, ljubav na prvi pogled, tako je bilo i kod mene, ja imam marsa u 1. kući doduše u raku, i svoje obadvije velike ljubavi sam srela u kući, pa čak sam i muža srela na neki način preko kuće, gdje ćemo sresti našeg budućeg partnera, više govori po meni položaj marsa nego položaj sunca, jer su mi astrolozi uvijek govorili da ću ga upoznati preko posla, a nisam, možda ćeš ga sresti i na zabavi, možda to bude čisto neki lavovski tip, ali pazi da ti se prava ljubav ne izjalovi, tj. pretvori u iluziju NE u (5.k) i zauvijek ode u podsvjest (VE u 12 kuća), jer i ja imam neptuna u 5. kući i veneru... kad osjetiš pravu priliku stani na loptu...govorim nešto iz iskustva, izvinjavam se ako sam preveliki amater u prognozi...veliki pozdrav Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  EMA66 Pon Feb 07, 2011 6:45 pm

MARINA ::
EMA66 ::
MARINA ::
Milica ::

Što se orbisa tiče, držim se za sad Duporovih (dok ne formiram sopstvenu tablicu Laughing , a to znači da ću se uvek držati Duporovih )

Hahaha Laughing Ma nadam se da ce biti osobenjak zbog te vodolije.. ne bih volela da bude razveden. Sad mi je super i da je osobenjak.. Laughing Laughing

JA... sam uvek imala pored sebe muskarce koji nikada ne odrastu... tako da sam uvek imala decu.... Very Happy a nemam ih Sad

i onda sam shvatila da je bolje za mene da budem izabrana... a ne da izaberem.... ali sta mi vredi kad sam izabrana .. onda nece ni srce ni dusa...

a sad me bas interesujem ce se meni desiti brak uopste u zivotu ili zajedniki zivot...ili cu celog zivota ostati sama.. i oslanjati na samu sebe... kao i do sad.. bounce

unapred zahvalna


Vama je vladaoc 7. jupiter bas lose aspektovan. Verovatno zbog toga niste ni imali brak. Pritom vam je 7.kuca u strelcu (sloboda), pa bi to pre mogla da bude neka slobodnjija zajednica. Venera vam je u jarcu koja voli ozbiljne i starije na koje se mozete osloniti (a vi kao tipicna riba imate vec izrazenu potrebu za pripadanjem i trazenju cvrstog oslonca), a te detinjaste vam je upravo donosio taj ju u blizancima. Mada, imate i vi s tim asc. u blizancima imate neceg detinjastog u sebi. Wink
2012. kada vam tranzitni ju bude pravio 120 sa ve, pa 0 sa ju, sigurno ce vam se nesto bitno izdesavati na polju ljubavi.
MARINA... Smile

zahvaljujem se... znala sam da je greska u meni... da nikada nisam znala da procenim,...a vec sam i umorna... razum kaze zelim oslonac a srce.... verovatno to detinjasto koje nosim u sebi me jednostavno privlaci... a zelim ljubav a ne razum. a sdruge strane razum.... mnogo komplikovano
zamolila bih te da mi kazes kada ce se desiti taj tranzit u 2012 godini da li se moze protumaciti gde ga mogu sresti.. tipa .. na poslu.. u kaficu... posto mi je mars u 10 kuci u ribama i koji je to period 2012 godine.. posto sam kako si rekla tipicna riba... ja imam svoj svet... i imam osecaj kao da pojedini ljudi prolaze kroz moj zivot... a Sad primetim ih tek kasnije posle godinu dana.. kada se ponovo pojave...ili ti vrate u moj zivot

veliki pozdrav

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Formalhaut Pon Feb 07, 2011 7:13 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 11:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Formalhaut Pon Feb 07, 2011 7:31 pm

.


Poslednji put izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 11:59 pm, izmenio ukupno 2 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  sara Uto Feb 08, 2011 7:02 pm

sunny pitala si me kako mi je astektiran Neptun, savršeno je aspektiran, čak MO qvintile NE, to govori i o meni,ja stvarno imam pripovjedačko-spisateljski duh, riječi sipljem kao iz rukava, jedva čekam da nešto napišem, da je to lijepo složeno i da lijepo zvuči, iako radim posao u potpunosti drugačiji, mislim da je to u jednu ruku i dobro za mene jer me prizemljuje, a mogu reći da sam srela osobu koja je imala pozitivne odlike NE, ali sa takvim senzibilitetom treba se znati nositi.... Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Formalhaut Uto Feb 08, 2011 7:31 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 12:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu