Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

28.12.Mesec u kvadratu sa Suncem i Plutonom u ranim jutarnjim satima

2 posters

Ići dole

28.12.Mesec u kvadratu sa Suncem i Plutonom u ranim jutarnjim satima  Empty 28.12.Mesec u kvadratu sa Suncem i Plutonom u ranim jutarnjim satima

Počalji  Astrotanja Uto Dec 28, 2010 11:20 am

Poslednja četvrt bila je u kasnim noćnim satima, a ovog puta bili su u kvadratu Mesec sa Suncem i Plutonom što uticalo noćas na nesanicu kod mnogih,pa i kod mene.

Sunce i Mesec u kadratu izazivaju dinamiku i teškoće da dođe do ravnoteže,mira, kojem teži MEsec u Vagi.
Pluton, je samo to još pojačao delovanje, donoseći nesklad između podsvesnog (Pluton), nesvesnog-(Mesec) i svesnog(Sunce). To može da poremeti mir, a kada je u noćnim satima utiče na spavanje, pa je mnogo neispavanih i kao "opijenih". drunken
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

28.12.Mesec u kvadratu sa Suncem i Plutonom u ranim jutarnjim satima  Empty re

Počalji  IVA Uto Dec 28, 2010 11:41 am

Astrotanja ::Poslednja četvrt bila je u kasnim noćnim satima, a ovog puta bili su u kvadratu Mesec sa Suncem i Plutonom što uticalo noćas na nesanicu kod mnogih,pa i kod mene.

Sunce i Mesec u kadratu izazivaju dinamiku i teškoće da dođe do ravnoteže,mira, kojem teži MEsec u Vagi.
Pluton, je samo to još pojačao delovanje, donoseći nesklad između podsvesnog (Pluton), nesvesnog-(Mesec) i svesnog(Sunce). To može da poremeti mir, a kada je u noćnim satima utiče na spavanje, pa je mnogo neispavanih i kao "opijenih". drunken

drunken bas rano sam se probudila:) celi dan ce da mi se spava:) drunken
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu