Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa0Ur

3 posters

Ići dole

Sa0Ur Empty Sa0Ur

Počalji  Formalhaut Uto Feb 08, 2011 8:02 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 12:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sa0Ur Empty Re: Sa0Ur

Počalji  Gost Uto Feb 08, 2011 8:38 pm

Pa ne znam Marina koliko se mogu recimo gledati kod generacija koje ih imaju natalno, znaš otprilike godište 86/7/8..kojima je natalna konjukcija SA0UR negde oko 20° Strelca. Po tome bi svaki odnos bio "karmički", mada svaki i jeste, ne idemo bez razloga sa istom generacijom u školu i sl. Specifične generacije, nekako. Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sa0Ur Empty Re: Sa0Ur

Počalji  Formalhaut Uto Feb 08, 2011 8:52 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sa0Ur Empty Re: Sa0Ur

Počalji  Gost Uto Feb 08, 2011 9:06 pm

S obzirom na to da sam imala sve mlađe momke, imala sam situaciju SA i Ur/njegovi 60° moj SA, ali i čitav stelijum njegov u kome je SA0Ur0So0ME, na mojim VE0Ne, ja njega ne osećam! Nema okidača.. Ni pod razno, da bih mogla da budem vezana. Mislim da je natal kao i uvek polazište, pa ako imam natalno konjukciju MO0PL, tako ću i reagovati, dakle nečij PL na mom MO(godište 84) bi imao efekat na mene, kao recimo što bi tom dečku imala neka devojka UR kombinaciju sa SA, jer on tu svest nosi natalno.
MIslim da je DUPOR mislio na kvadrat, pre demonski, zato sam i izgovorila ono prethodno, jer ne mogu ih baš sve sa svojom pojavom svrstati u opis "demonskog" ali nose nešto jako interesatno u sebi. A mislim da je i veća pojava da momci sa natalnim SA0UR češće nađu devojku stariju od sebe i po 6-7god. ili ja toga dosta imam u okruženju i zapitala sam se, da uprkos svemu opstaju..ali baš momci mlađi. Ne interesuju ih mladi izdanci, mislim kao mladost =lepota.
A objašnnjenje tražim i u sinastriji.
Ali mislim da je zabluda u uporednim jer deluju u psihološkom smislu, opterećenje još više..i to MOŽDA deluju, češće ne deluju. Ali nikako nisu povezani ni sa događajima, niti su njihovi okidači, niti nagoveštavaju događaj, nemaju težinu u tom smislu, niti značaj.
~pogledaj šta se tu još dešava, mora biti umešana NEKA lična planeta, jer smao UR0SA scratch nisam sigurna da može!
(Demonski, recimo ne volim godišta i ne prijaju mi nikako ta koja imaju Uran90moj SA..osećam ga kao silu teže koja je odvratna..ali to imaš na svakom koraku Wink )

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sa0Ur Empty Re: Sa0Ur

Počalji  Formalhaut Uto Feb 08, 2011 9:48 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 12:41 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sa0Ur Empty Re: Sa0Ur

Počalji  Gost Uto Feb 08, 2011 9:58 pm

Uh.a SA90So koje pominješ, eto ima smisla..prekidi, 90 -akcenat, a tranziti pokreću..gledaj, ima svega! On natalno ima So90Ur - već spremno na takve situacije, nervna rastrojenost, prekidi..reakcije nepredvidive ili predvidivo nepredvidive..a ona mu stala na crtu i sa SA.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sa0Ur Empty Re: Sa0Ur

Počalji  Formalhaut Uto Feb 08, 2011 10:45 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 12:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sa0Ur Empty Re: Sa0Ur

Počalji  Astrotanja Uto Feb 08, 2011 11:02 pm

Moje iskustvo je da se najbolje odražava u partnerskim odnosima kada je Saturn jednog partnera u trigonu sa Uranom drugog , po pitanju seksualnosti. Dupor je, naravno bio u pravu. Kod trigona nema lomova, već usklađenosti. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sa0Ur Empty Re: Sa0Ur

Počalji  Formalhaut Uto Feb 08, 2011 11:21 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 12:37 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sa0Ur Empty Re: Sa0Ur

Počalji  Milica Čet Mar 24, 2011 1:07 pm

Imam iskustvo s ovim aspektom- UR0SA
Recimo da su i same sinastrije bile izrazito jake, ali mislim da je baš ta konjunkcija vukla te moje partnere da rade stvari koje inače ne bi radili.
Onako, baš jedna žestoka zablentavljenost.

Mada, kako imam MA0SA i kako je njihov UR u vagi uvek padao između te dve planete, opet se postavlja pitanje koja je od tih konjunkcija odradila posao.
Verovatno obe, jer su obe takve - privlačeće iznad granice prihvatljivog.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sa0Ur Empty Re: Sa0Ur

Počalji  Astrotanja Čet Mar 24, 2011 2:26 pm

Milice, dobro si rekla obe, najverovatnije. Mars u konjukciji sa Uranom , može da utiče na veliku privlačnost, ali obe strane , posebno Uran više vuče na potrebu za nezavisnošću u vezi i često sam nailazila, d aima naglih prekid, raskida, koji mogu nekad biti i privremeni, zavisno od ostalih aspekata. Dupor kaže za ovu konjukciju Mars i Uranu porednom horoskopu da dovodi do početne jake privlačnosti , seksualnost je naglašenija na početku veze, a kasnije slabi.

Ukoliko osobe rade na nekim društvenim reformama i reformama uopšte , onda je Mars u konjukciji sa Uranom dobar aspeka, ali ovako moje iskustvo pokazuje da može biti vrlo naporan aspekt u svim vrstama odnosa, ne samo ljubavnih partnera. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sa0Ur Empty Re: Sa0Ur

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu