Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAŽNO OBAVEŠTENJE

3 posters

Ići dole

VAŽNO OBAVEŠTENJE Empty VAŽNO OBAVEŠTENJE

Počalji  Astrotanja Čet Mar 03, 2011 2:32 pm

Dragi moji forumaši,

moram da vas upozorim da NE PREUZIMATE i ne objavljujete tekstove sa drugih sajtova na moj forum, kao i iz astroloških i numeroloških knjiga, jer je to strogo zabranjeno, jer su ugrožena prava autora. Ti tekstovi će biti obrisani, a onaj ko objavi strogo upozoren i ako se to još jednom nastavi biću primorana da ga obrišem sa foruma.

Hvala na razumevanju. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

VAŽNO OBAVEŠTENJE Empty Re: VAŽNO OBAVEŠTENJE

Počalji  Čarobnica Sub Mar 05, 2011 1:37 pm

Astrotanja ::Dragi moji forumaši,

moram da vas upozorim da NE PREUZIMATE i ne objavljujete tekstove sa drugih sajtova na moj forum, kao i iz astroloških i numeroloških knjiga, jer je to strogo zabranjeno, jer su ugrožena prava autora. Ti tekstovi će biti obrisani, a onaj ko objavi strogo upozoren i ako se to još jednom nastavi biću primorana da ga obrišem sa foruma.

Hvala na razumevanju. sunny


Tanjice, odkud to? Zar ni sa objavom izvora odakle je tekst preuzet? Mogu li linkovi do oderdjenih sajtova da se stavljaju?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAŽNO OBAVEŠTENJE Empty Re: VAŽNO OBAVEŠTENJE

Počalji  Felikitas Ned Jul 31, 2011 3:40 pm

Ja sam kopirala tekst za Mesec u Skorpiji sa sajta Jelene Studen Vojvodic....tamo ima lepih tekstova..To su tekstovi objavljivani u astrologosu i na njenom sajtu .......a sad videh ovo Shocked
...vidjala sam po forumima da kopiraju sa njenog i da se to ne brise............
Meni je to bas bezveze Question
Felikitas
Felikitas

Broj poruka : 10
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

VAŽNO OBAVEŠTENJE Empty Re: VAŽNO OBAVEŠTENJE

Počalji  Astrotanja Ned Jul 31, 2011 4:01 pm

To je iz razloga što neki autori tekstova ne dozvoljavaju da se njihove tekstovi objavljuju,prete sudom i sl., pa sam primorena da brišem tuđe tekstove peruzete sa sajtova i iz knjiga.. Crying or Very sad
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

VAŽNO OBAVEŠTENJE Empty Re: VAŽNO OBAVEŠTENJE

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu