Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

04.03. mlad mesec u Ribama donosi promene

2 posters

Ići dole

04.03. mlad mesec u Ribama donosi promene Empty 04.03. mlad mesec u Ribama donosi promene

Počalji  Astrotanja Pet Mar 04, 2011 1:27 pm

Mlad Mesec večeras u 20.47. ulazi u Ribe i donosi promene u sledeći nedelju dana posebno. Ribe znak koji objedinjuje iskustva svih ostalih znakova, predstavlaj završetak jednog ciklusa i ulazak u novi. Njegova religiozna, mistična, umetničkka priroda, zaukupljena je često pomagajem i brigom o drugima, onima koji su ugroženi, bolesni, nesrećni..Otuda verujem da će stizati više ponoći ugroženima u Libiji i svuda tamo gde je potreban u narednom periodu. Mars i Merkur su takođe u ribama i otuda će biti sigurno više aktivnosti plemenitog, dobronamernog karaktera, koim se bar malo mogu ublažiti problemi onih koji već dugo trpe i pate.

U ovom periodu promene su moguće u svim onim područijima koji se odnose na ljudsku nesreću, patnju bolest, dakle i u bolnicama, zatvorima, crkvi.

Posebnoi jer će 12.03. Uran ući u Ovna i podstaknuti duh promena, buđenja čoveka, njegove svesti.

Ovo je vreme i buđenja u prirodi, procesa koji se odijaju u pozadini koji su nevidljivi, aktivni.Kako u prirodi tako i u čoveku i to oni unutrašnji, podsvesni, koji se u ovom periodu jači, koji sew odražavaju na snove.

Pojedincu on može doneti pojačanu intutivnost, saosećajnost, emotivnost, potrebu za razumevanjem, sklonost ka idealizmu, povećanu potrebu za misticizmom, susret sa tajnama bilo ličnim, bilo drugih, pa ima više tajanstvenosti. Kreativnost i mašta su pojačane, ali i osetljivost, empatija, prijemčivost uticajima itd.

Osetljivost i naglašena emotivnost lako mogu da navedu na begstvo od stvarnosti u pozitivnom smislu kroz kreativnost, maštu, stvaralaštvo, umetničko izražavanje, a u negativnom kroz pojačanu upotrebu alkohola, ili drugih stimulansa za begstvo od stvarnosti, ili medikamenta koji to čine.

Pravo je vreme da se uživa u umetnosti, da se uđe u neka tajanstvena saznanja, da se pokazuje više nežnosti, ljubavi, razumevanja drugima sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

04.03. mlad mesec u Ribama donosi promene Empty Re: 04.03. mlad mesec u Ribama donosi promene

Počalji  venerica Pet Mar 04, 2011 11:13 pm


Primetila sam da mi generalno ne prija pozicija ni Sunca ni Meseca u ovom vodenom znaku, volja mi biva poprilicno oslabljena, nisam efikasna niti prakticna, jednom recju zabusavam Smile

Uglavnom imam pojacanu potrebu potrebu za sanjarenjem, bezanjem iz okvira realnosti, narocito za slusanjem muzike, a upravo ulaskom mladog meseca u ribe meni se javila jaka potreba da zanemarim mnoge danasnje obaveze i da nakon duzeg vremena posetim forum i uzivam u iscitavanju astroloskih tema.

Ne znam da li sam na pravi nacin iskoristila simboliku trenutnog tranzita, ali znam da mi je beskrajno prijalo vracanje na astrologiju i da se bas osecam lepo i ispunjeno.

Posao, obaveze, ucenje mogu bar malo da sacekaju Smile Smile
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

04.03. mlad mesec u Ribama donosi promene Empty Re: 04.03. mlad mesec u Ribama donosi promene

Počalji  Astrotanja Sub Mar 05, 2011 2:09 pm

Venerice, tebi je Mlad Mesec u 11. kući, pa eto tebe opet u grupi, na forumu astrooškom, 11. kuća se vezuje između ostalog za astrologiju, jer je ona uranovska, zagledna u budućnost, dolazeće vreme. Very Happy

Romantičn, umetnička priroda kakva si ti, upravo tako i deluje na uticaj Sunca i Meseca u Ribama, koji su u inkonjukciji sa tvojim Suncem u četvrtoj, pa zahtevaju izvesno prilagođavanja, nisu u skladu sa tvojom energijom ali to je kratkotrajan uticaj, koji se oseti tek koji dan.

Jedanesta kuća je povoljna i za nove planove, nova prijateljstva, za jačenjae vere, nade u bolje i slično. Prijateljice mogu biti umetničke prirode, osećajne osobe, sklone tajnama, misticizmu i slično.


Opreznost koju traži Mlad Mesec u Ribama je kada su u pitanju prevelike nade, jer je on u Ribama sklon i samoobmanama, obmanama i slično, pa ne treba preterivati i gajiti preteran idealizam. sunny flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

04.03. mlad mesec u Ribama donosi promene Empty Re: 04.03. mlad mesec u Ribama donosi promene

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu