Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karijera?

2 posters

Ići dole

Karijera? Empty Karijera?

Počalji  Lexy Ned Mar 06, 2011 8:58 pm

Poštovani, trenutno se nalazim u duljem težem periodu i zaista mi je potreban savjet.
Diplomirala sam pravo prije skoro dvije godine i od tada nastojim pronaći posao u struci, ali bezuspješno, što me navelo da razmislim o drugim mogućnostima. Osim prava imam nekoliko polja interesa (vjerovatno i previše) kao npr. management, mediji, glazba, gluma, novinarstvo... možda sve to u inozemstvu. Molim Vas da mi kažete kojim pravcem da krenem jer se zaista trenutno osjećam izgubljeno. bounce Hvala unaprijed

https://2img.net/r/ihimizer/i/natalchart.gif/


Lexy

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Karijera? Empty Re: Karijera?

Počalji  Astrotanja Pon Mar 07, 2011 4:45 pm

Lexy, dobro došla!
Pre ćeš karijeru i napredovanje ostvariti u inostranstvu, nego ovde, jer ti je jako i povoljno 9. polje i vladar druge, zarade u 9. u Biku. Odgovraju ti gradovi i zemlje u znaku Bika najviše.

Ove godine novac će ti dolaziti više preko drugih, a povoljni period bi trebao da bude za ostvarenje nekih značajnih kontakta, sardnje, kao i sređivanje dokumentacije maj 2011.

Imaš više talenata i mogla bi da radiš i dva polsa. Zastoje ti ove godine stvara saturn u drugoj da kroz lični rad i trud dođeš do novca, posebno do juna, kada je retrogradan, dok moguđnosti da novac ovegodine stigne od drugih, kao i kroz posoa vezan za novaci iimovinu drugih, dakle menadžmen dolaze već ulaskom Urana u Ovna, posebno tokom maja, kad već zagazi u tvoje 8. polje.

Ove godiune tranzit Jupitera kroz osmu omogući će da dobijaš neku finansijsku podršku i novac od drugih, a moglo bi biti i neke ne baš male sume novca ovog proleća, koja dolazi od drugih, bilo kroz neko nasedstvo, ili novac od neke nekretnine, ili nešto slično. sunny Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Karijera? Empty Re: Karijera?

Počalji  Lexy Uto Mar 08, 2011 11:53 am

Hvala vam puno na brzom i opširnom odgovoru i lijepim vijestima Very Happy

Lexy

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Karijera? Empty Re: Karijera?

Počalji  Lexy Ned Jul 03, 2011 1:32 pm

Poštovana Tanja,
zadnji put sam Vas pitala za karijeru, a sad mi hitno treba dobra vijest o novcu. Znam da ste mi rekli da bi ovog proljeća trebala dobiti velik iznos novca kroz nasljedstvo ili nekretninu, iako Vam ja tada nisam rekla da očekujem upravo takav novac sad već punih osam mjeseci. Znam da je proljeće završilo prije tek 10-ak dana, pa me zanima da li još uvijek postoji šansa da dobijem taj novac uskoro koji mi hitno treba da se konacno preselim u veći grad, nadjem posao i zapocnem novi zivot. Osjećam da mi zivot vec godinama stoji na mjestu, a ja silno želim napredovati.
Molim Vas za odgovor, lijepi pozdrav

https://2img.net/r/ihimizer/i/natalchart.gif/

Lexy

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Karijera? Empty Re: Karijera?

Počalji  Lexy Pet Jul 08, 2011 3:38 pm

Moze li itko odgovoriti? Zahvaljujem unaprijed

Lexy

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Karijera? Empty Re: Karijera?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu