Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obnova stare veze

2 posters

Ići dole

Obnova stare veze Empty Obnova stare veze

Počalji  mišela Sre Mar 16, 2011 4:01 pm


Pozdrav svima. Nova sam u astrologiji, ali me zbilja zanima. Prije četiri mjeseca izišla sam iz veze sa starijim muškarcem, zanima me da li je moguća obnova te veze. Moja sedma kuća je u znaku jarca, čiji vladar Saturn je otišao u 12. - Blizance. S obzirom da on odgovara opisu - stariji mladolikog izgleda, česti boravak u inozemstvu, veza sa morem.....da li je to on?

moj solar:
https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/2j630qg.gif


mišela

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obnova stare veze Empty Re: Obnova stare veze

Počalji  Čarobnica Sre Mar 16, 2011 5:19 pm

mišela ::
Pozdrav svima. Nova sam u astrologiji, ali me zbilja zanima. Prije četiri mjeseca izišla sam iz veze sa starijim muškarcem, zanima me da li je moguća obnova te veze. Moja sedma kuća je u znaku jarca, čiji vladar Saturn je otišao u 12. - Blizance. S obzirom da on odgovara opisu - stariji mladolikog izgleda, česti boravak u inozemstvu, veza sa morem.....da li je to on?

moj solar:
https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/2j630qg.gif


Mišela, dobro nam došla :-)

Zamolila bih te da postaviš natalnu kartu prvenstveno a zatim i solar zajedno sa natalom, postoji u programu astro.com...jer na osnovu samo solara bez natalne karte teško da možemo bilo šta da kažemo:-)

Pozdrav sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obnova stare veze Empty NATAL I SOLAR

Počalji  mišela Sre Mar 16, 2011 6:07 pm


mišela

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obnova stare veze Empty Re: Obnova stare veze

Počalji  Čarobnica Sre Mar 16, 2011 8:04 pm


Mogao bi da bude, sa Saturnom u 12. tajna veza, u trigonu sa Ur može da bude razveden...vezu je po meni prekinuo tranzitni Saturn kada je napravio kvadrat sa Marsom u 7. kući, kako se Sa ne vraća u retro hodu na stepen prekida onda teško da može da se obnovi, inače je kvadrat Sa sa Marsom težak, a tebi još i tr. Pl prelazi preko tog Marsa ...kad je mojoj bivšoj ljubavi tr. Sa pravio kvadrat na Marsa - izbrisao me je za sva vremena!
Ako pogledam solar, po meni predstoji ti nešto novo, neočekivano, možda već od leta i ne bilo loše da to novo i prihvatiš...samo tvoj Mesec u Škorpionu treba da otpusti staru ljubav...:-)

Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obnova stare veze Empty Re: Obnova stare veze

Počalji  mišela Sre Mar 16, 2011 9:12 pm

Hvala Ćarobnice, što se tiće tajne veze tu si u pravu ta veza za koju pitam je bila tajna jer je on u braku doduše ne živi zajedno sa ženom ali se nisu ni razveli.Problem je taj šta ja nikako da se rješim tih emocija još ga uvijek volim :(Budem ti javila šta se dešava nova ljubav ili opet on.Hvala puno.

mišela

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obnova stare veze Empty Re: Obnova stare veze

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu