Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRANZIT SUNCA I MERKURA PREKO NATALIH!

2 posters

Ići dole

TRANZIT SUNCA I MERKURA PREKO NATALIH! Empty TRANZIT SUNCA I MERKURA PREKO NATALIH!

Počalji  Sesi Ned Mar 27, 2011 2:36 am

Meni ce sunce za rodjendan preci preko natalnog sunca u drugoj kuci,a istovremeno merkur ce preci preko natalnog merkura u trecoj kuci. Oba tranzita na isti dan!Sta to znaci? U pa cini mi se da tu moze svasta da bude, meni to bas nekako dobro zvuci. A mozda to i nista ne znaci!

Tanjice i Carobnice hvala na komentaru! Pojasnite nam malo da li imaju tranziti planeta uticaja na natalno postavljene iste planete i kakav.
Postavila sam kartu bas na tom tranzitu za moj rodjendan.




http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=upcfileU0imtp-u1292612768;gm=a1;nhor=1;nho2=2;btyp=2;mth=gw;sday=24;smon=7;syr=2011;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=&lang=e&stx2=s=outs=24

Sesi

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

TRANZIT SUNCA I MERKURA PREKO NATALIH! Empty Re: TRANZIT SUNCA I MERKURA PREKO NATALIH!

Počalji  Čarobnica Ned Mar 27, 2011 12:44 pm

Sesi ::Meni ce sunce za rodjendan preci preko natalnog sunca u drugoj kuci,a istovremeno merkur ce preci preko natalnog merkura u trecoj kuci. Oba tranzita na isti dan!Sta to znaci? U pa cini mi se da tu moze svasta da bude, meni to bas nekako dobro zvuci. A mozda to i nista ne znaci!

Tanjice i Carobnice hvala na komentaru! Pojasnite nam malo da li imaju tranziti planeta uticaja na natalno postavljene iste planete i kakav.
Postavila sam kartu bas na tom tranzitu za moj rodjendan.




http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=upcfileU0imtp-u1292612768;gm=a1;nhor=1;nho2=2;btyp=2;mth=gw;sday=24;smon=7;syr=2011;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=&lang=e&stx2=s=outs=24



Sesi, ako gledamo samo tranzite Sunca i Merkura oni su minorni jer su to brze planete...u slučaju za koji si postavila pitanje se već radi o solarnom, godišnjem horoskopu koji je ustvari povratak Sunca na natalno sunce i ne možemo da ga gledamo samo kao takvog već kao posebnu kartu koja se uklapa u natalni horoskop. U tom slučaju, gleda se koje planete rade egzaktne aspekte na natalne i šta nose ukoliko te aspekte već imaš i u natalu, npr. ako ti neka solarna planeta pravi aspekt sa Suncem a u natalu aspekt između te dve planete ne postoji onda ne mora da znači da će nešto važno da se i dogodi...tako da kad dodje vreme, uradi u astro.com solarni horoskop, postoji opcija pa ćemo da pogledamo Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu