Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

poz za tanju i pitanje jedno

Ići dole

poz za tanju i pitanje jedno Empty poz za tanju i pitanje jedno

Počalji  konanbgd Ned Apr 10, 2011 11:11 pm

draga tanja skoro simi gledala hor i imam pitanjce za tebe.dakle kod mene je prisutan dugi niz godina osecaj pritiska u glavi i zanosenja vrtoglavica to mi daje nelagodnost i sputava me u svakodnevnom zivljenju .stvara mi strah o zebnju,krajem 2006 na 2007 dva meseca sam imao konstantnu vrtoglavicu i svemi se vrtelo neprestano dva meseca lekari su rekli upala centra za ravnotezu napao ga virus,pijo lekic neki i samo po sebi proslo i od tada nije se pojavilo vise al mi je ostao taj osecaj pritiska u glavi i zanosenja svremena na vreme i hodam ko blesav u tim momentima strah me sto to neprolazi cak sam primetio daq mi vrucina to izaziva u poslednje vreme,bojim se da opet nebude ko nekad mnogo gadan osecaj neponovilo se,neki astrolozi su rekli da nebi trebalo,i tako mi je prisutan strah od smrti,operacija sve me to uznemirava.pomoz i.poz.i recimi molim te cekam drugu bebu sta moze biti imam bebca musko deveti mesec sad cekam drugo.poz

https://2img.net/r/ihimizer/img98/8236/astrow2gw01djuroviczora.gif

konanbgd

Broj poruka : 23
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu