Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomoc............

3 posters

Ići dole

Pomoc............ Empty Pomoc............

Počalji  Women Strong Uto Apr 26, 2011 2:17 am

Na nagovor moje dobre prijateljica, pisem Vam ako mozete da mi koliko toliko pomognete, ja sam u haosu: emotivnom, zivotnom...............kidam se na froncle.............bezvoljna, tuzna...nemam snage..........rodjena sam 11.04.1971 01.10h u Krusevcu Pomoc............ 22243218879154116735910





hvala od srca unapred..................
P.S I zdravstveno sam..............bas, lose...Sad
Women Strong
Women Strong

Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc............ Empty Re: Pomoc............

Počalji  svetlanna Uto Apr 26, 2011 1:24 pm

Zdravo,
dobro dosla... ne mogu ti pomoci oko citanja natala, ali mogu ti reci da nisi lepo postavila, tj idi u prijem, pa u probleme i procitaj kako se postavlja potpis. Ako ti nije jasno kazi, pomoci cu ti barem za to mogu, a ostalo ces od strucnijih sunny
pozz
svetlanna
svetlanna

Broj poruka : 13
Godina : 46
Локација : NIS
Datum upisa : 15.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc............ Empty Re: Pomoc............

Počalji  sara Uto Apr 26, 2011 2:05 pm

Women Strong ::Na nagovor moje dobre prijateljica, pisem Vam ako mozete da mi koliko toliko pomognete, ja sam u haosu: emotivnom, zivotnom...............kidam se na froncle.............bezvoljna, tuzna...nemam snage..........rodjena sam 11.04.1971 01.10h u Krusevcu Pomoc............ 22243218879154116735910





hvala od srca unapred..................
P.S I zdravstveno sam..............bas, lose...Sad

evo ja ću ti pokušat ovako amaterski odgovoriti, a nadam se da ću te i utješiti, svog potencijalnog partnera već si trebala i sresti, baš onog pravog koji su uklapa u simboliku tvoje 7. kuće, a to je da si ga trebala sresti poslije 28. godine života jer ti asc-dsc, jarac-rak, mi najčešće ne vidimo dovoljno svoje šanse i onda kad dođu određene godine kaže se nisam imao sreće, nije bilo to to, a treba vidjeti da li je to to, jer je u tvojoj partnerskoj simbolici glavna komponenta vrijeme, gdje je trebalo biti strpljiv, možda ti se tu negdje mota oko kuće ali ti ga ne prepoznaješ,
vladar tvoje 7. kuće je mjesec a suvladari sunce i merkur, po tvom mjesecu u vagi trebao je to biti oženjen ili čovjek kojii je već bio u braku, a po suncu i merkuru koji se nalazi u tvojoj trećoj kući trebala je to biti osoba koju si upoznala ili ćeš ga sresti u svojoj bližoj okolini ili preko svoje obitelji, a pošto je i mars koji vrlo često označava partnera po omeni više nego sunce, dispozitor suncu, u svakokm slučaju pokazatelj je da bi to trebala biti energična osoba, puna fizičke i intelektualne energije, u svojoj simbolici SO i još ME u 3. kućI, a moguće da si ga srela ili ćeš ga sresti u nekoj zatvorenoj instituciji, starijeg zdanja jer ti je mars u 12. kući u jarcu, ili je to bila ili će biti skladna tajna ljubav, MA60VE, eto toliko nadam se da sam nešto i pogodila...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc............ Empty Re: Pomoc............

Počalji  Women Strong Uto Apr 26, 2011 11:15 pm

svetlanna ::Zdravo,
dobro dosla... ne mogu ti pomoci oko citanja natala, ali mogu ti reci da nisi lepo postavila, tj idi u prijem, pa u probleme i procitaj kako se postavlja potpis. Ako ti nije jasno kazi, pomoci cu ti barem za to mogu, a ostalo ces od strucnijih sunny
pozz


Hvala...........
Women Strong
Women Strong

Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc............ Empty Re: Pomoc............

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu