Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molim Astrotanju za misljenje, savet vezano za neko moguce stupanje u brak, zajednicu...

3 posters

Ići dole

Molim Astrotanju za misljenje, savet vezano za neko moguce stupanje u brak, zajednicu... Empty Molim Astrotanju za misljenje, savet vezano za neko moguce stupanje u brak, zajednicu...

Počalji  lilith Pet Maj 13, 2011 9:59 pm

Interesuje me Vase misljenje o nekom vremenskom periodu kada bi mogao da bude zajednicki zivot, brak...
Unapred hvala! flower

lilith

Broj poruka : 2
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Molim Astrotanju za misljenje, savet vezano za neko moguce stupanje u brak, zajednicu... Empty Re: Molim Astrotanju za misljenje, savet vezano za neko moguce stupanje u brak, zajednicu...

Počalji  Astrotanja Uto Maj 17, 2011 9:25 am

Joki22, hvala ti na pomoći. Smile I love you


Da, priznajem , profesionalno se bavim astrologijom i ne stižem da odgovaram na pitanja. Ovu rubriku sam postavila da se članovi foruma uče, da pokušaju da daju savete, jer je moje vreme vrlo, vrlo ispunjeno kako profesionalnim, tako i porodičnim obavezama, tako da i pored najbolje volje,najčešće ne stižem da odgovorim.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Molim Astrotanju za misljenje, savet vezano za neko moguce stupanje u brak, zajednicu... Empty Re: Molim Astrotanju za misljenje, savet vezano za neko moguce stupanje u brak, zajednicu...

Počalji  joki22 Uto Maj 17, 2011 9:33 am

Astrotanja ::Joki22, hvala ti na pomoći. Smile I love you


Da, priznajem , profesionalno se bavim astrologijom i ne stižem da odgovaram na pitanja. Ovu rubriku sam postavila da se članovi foruma uče, da pokušaju da daju savete, jer je moje vreme vrlo, vrlo ispunjeno kako profesionalnim, tako i porodičnim obavezama, tako da i pored najbolje volje,najčešće ne stižem da odgovorim.sunny
Draga Tanja,

Nema na čemu! Molim i drugi put! sunny

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Molim Astrotanju za misljenje, savet vezano za neko moguce stupanje u brak, zajednicu... Empty Re: Molim Astrotanju za misljenje, savet vezano za neko moguce stupanje u brak, zajednicu...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu