Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite

4 posters

Ići dole

Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite Empty Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite

Počalji  Brigitte Pon Maj 23, 2011 1:01 am

Dobar dan, dragi ljudi:))) Imam problem koji ne znam da resim. Istina je da ne znam tacno ni kako je doslo do problema... U pitanju je naravno ljubav.
Pre par meseci, tacnije 5.februara upoznala sam momka sa kojim sam ostvarila vezu. On je bio potpuno opcinjen sa mnom sto su potvrdili svi moji prijatelji. Svima je pricao o nama, upoznao me sa svima u svom okruzenju, a ja sam u njega imala( i dalje imam) nevidjeno poverenje. Izgledalo je kao da ce ta veza da se zavrsi brakom. Svima, pa i meni i njemu! Medjutim pre par dana (13.5.) on je iznenada raskinuo sa mnom. Ja sam bila potpuno iznenadjena jer sam ga zvala da se dogovorimo tacno sta cemo da radimo, a on me ostavlja. Preko telefona!!! Nije hteo cak ni da dodje da me vidi. Nista! Razloge koje mi je naveo ne mogu da prihvatim jer ih smatram za izgovore- tipa razlikujemo se ja volim sport a ti ne... Kaze da ni sam ne zna zasto ali da jednostavno vise ne moze da bude sa mnom. Pricao je i sa nekim prijateljima...
Probala sam da vidim po natalnoj karti i tranzitima sta je problem ali ja to jednostavno ne umem. Molim vas da mi neko pomogne da shvatim sta se desilo i da li treba da ocekujem nastavak ili je to to.
Hvala puno. Brigitte:)))

Moja natalna 13. 07. 1983. 13:40h http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=e&pgid=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

Njegova natalna( bez tacnog vremena znam da je ujutru) 3. 05. 1982. http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e;stx2=s%3Douts%3D24;rs=0;ast=;gm=a1;btyp=2;sday=19;syr=2011;zod=;lang=e;orbp=;mth=gw;cid=aqnfile6RWg09-u1210843568;hsy=-1;smon=5;go.x=139;go.y=30;go=Go&nhor=25&nho2=25

Brigitte

Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite Empty Re: Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite

Počalji  mireli Pon Maj 23, 2011 10:35 am

Problem je u njegovom manjku interesovanja i nesposobnoscu da voli. Treba mu mama, a ne devojka.
Batali to, ne zasluzuje te Crying or Very sad

mireli

Broj poruka : 16
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite Empty Re: Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite

Počalji  EMA66 Pon Maj 23, 2011 10:49 am

Brigitte ::Dobar dan, dragi ljudi:))) Imam problem koji ne znam da resim. Istina je da ne znam tacno ni kako je doslo do problema... U pitanju je naravno ljubav.
Pre par meseci, tacnije 5.februara upoznala sam momka sa kojim sam ostvarila vezu. On je bio potpuno opcinjen sa mnom sto su potvrdili svi moji prijatelji. Svima je pricao o nama, upoznao me sa svima u svom okruzenju, a ja sam u njega imala( i dalje imam) nevidjeno poverenje. Izgledalo je kao da ce ta veza da se zavrsi brakom. Svima, pa i meni i njemu! Medjutim pre par dana (13.5.) on je iznenada raskinuo sa mnom. Ja sam bila potpuno iznenadjena jer sam ga zvala da se dogovorimo tacno sta cemo da radimo, a on me ostavlja. Preko telefona!!! Nije hteo cak ni da dodje da me vidi. Nista! Razloge koje mi je naveo ne mogu da prihvatim jer ih smatram za izgovore- tipa razlikujemo se ja volim sport a ti ne... Kaze da ni sam ne zna zasto ali da jednostavno vise ne moze da bude sa mnom. Pricao je i sa nekim prijateljima...
Probala sam da vidim po natalnoj karti i tranzitima sta je problem ali ja to jednostavno ne umem. Molim vas da mi neko pomogne da shvatim sta se desilo i da li treba da ocekujem nastavak ili je to to.
Hvala puno. Brigitte:)))

Moja natalna 13. 07. 1983. 13:40h http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=e&pgid=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

Njegova natalna( bez tacnog vremena znam da je ujutru) 3. 05. 1982. http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e;stx2=s%3Douts%3D24;rs=0;ast=;gm=a1;btyp=2;sday=19;syr=2011;zod=;lang=e;orbp=;mth=gw;cid=aqnfile6RWg09-u1210843568;hsy=-1;smon=5;go.x=139;go.y=30;go=Go&nhor=25&nho2=25


draga,...nije vredan tebe... muskarac koji ode na takav... nacin...nije muskarac... mozda je i bolje sto je otisao.... pazi samo da ti ponovo ne zakuca na vrata.... sta ces raditi u tom slucaju....

ps... suosecam s tobom... i znam kako ti je.... jer sam to i dozivela...

pozdrav
ema66

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite Empty Re: Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite

Počalji  sara Sre Maj 25, 2011 2:05 pm

brigitte, tranzitni neptun je ušao u Ribe, a tvoje 5. polje ljubavi je u ribama, čiji je vladar neptun, pročitaj sve
o neptunu, kakvog partnera donosi u vezi, pa će ti biti jasnije...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite Empty Re: Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite

Počalji  Brigitte Čet Maj 26, 2011 12:52 am

Sara hvala ti. Predpostavljam da se radi o mojim iluzijama vezano za njega. Mozda ga i jesam previse idealizovala...Svakako ne shvatam taj nagli prekid sa njegove strane. Ali ako mogu da dodam da je nacin na koji je to uradio dosta ljigav i infantilan sto me i vraca na taj neptun.
Znas sta mi nije jasno, ja sam ga upoznala pre nego sto mi je neptun usao u ribe, znaci nisam ga idealizovala do tog momenta (?!?), i nisam ja nista otkrila u vezi njega sto bi mi otvorilo oci, niti sam shvatila kako nije za mene (cak suprotno). Pritom je on ostavio mene..Ja sam se vise skoncentrisala na tranzite merkura, marsa i venere kroz ovna buduci da je prekid bio nagli i definitivan. Tacnije , mars mi je tog dana usao u sedmu kucu u bika, a on je bik. Venera i merkur su bili u 6. polju u ovnu, ne znam koje su aspekte pravili sa mojim natalnim, ne znam kako to da gledam. Ima li smisla sto sam gledala tako? Hvala ti svakako sto si mi spomenula i za neptun:)))
Veliki pozz, nadam se tvom odgovoru.

Hvala Mireli i emi66 na podrsci, divne ste:))) I love you

Brigitte

Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite Empty Re: Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite

Počalji  sara Čet Maj 26, 2011 5:52 pm

[quote="Brigitte"]Dobar dan, dragi ljudi:))) Imam problem koji ne znam da resim. Istina je da ne znam tacno ni kako je doslo do problema... U pitanju je naravno ljubav.
Pre par meseci, tacnije 5.februara upoznala sam momka sa kojim sam ostvarila vezu. On je bio potpuno opcinjen sa mnom sto su potvrdili svi moji prijatelji. Svima je pricao o nama, upoznao me sa svima u svom okruzenju, a ja sam u njega imala( i dalje imam) nevidjeno poverenje. Izgledalo je kao da ce ta veza da se zavrsi brakom. Svima, pa i meni i njemu! Medjutim pre par dana (13.5.) on je iznenada raskinuo sa mnom. Ja sam bila potpuno iznenadjena jer sam ga zvala da se dogovorimo tacno sta cemo da radimo, a on me ostavlja. Preko telefona!!! Nije hteo cak ni da dodje da me vidi. Nista! Razloge koje mi je naveo ne mogu da prihvatim jer ih smatram za izgovore- tipa razlikujemo se ja volim sport a ti ne... Kaze da ni sam ne zna zasto ali da jednostavno vise ne moze da bude sa mnom. Pricao je i sa nekim prijateljima...

brigitte sunny ... znači tvoje 5. polje je u ribama, a vl. je neptun... i da nije stupio tranzitni neptun u ribe, ti bi opet sretala osobe neptunovskog tipa, kao i ja u mladosti, jer nam je to namjenjeno što se vidi kroz natal, nevjerujem da idaliziramo partnera toliko, idaliziramo ga toliko dovoljno da bi čovjek krenuo u nešto s entuzijazmom...
dočim se ti čudiš njegovu ponašanju, koje je jako smješano i infantilno, ovo gore sve što si napisala tipično je za jednog neptuna, znači da si svjesna da to ponašanje nije u redu i da s tobom ne vlada neptun, nego definitivno s njime, to su nepouzdani zanesenjaci, neodgovorni prema drugima, neptun je iluzionist u vezi... čas ga ima, čas ga nema...
...dobro si postupila, baš sam ti htjela preporučiti da ga pozoveš na kavu kad ga sretneš u gradu, da ga pitaš zašto se tako ponaša, kod neptuna se ne treba povlačiti nego preuzeti incijativu, razgovarati, radi svog unutanjeg mira, barem iz razloga da nikad ne ostanemo u nekom raskidu ili vezi nedorečeni...a posebno kod neptunovaca...najbitnije je da si osvještena u smislu kako se treba prema njima ponašati...
... to bi bio moj amaterski odgovor, neznam ni ja puno, kroz forum učim... Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite Empty Re: Neprijatno iznenadjenje, molim vas pomozite

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu