Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJEGOVA DECA U MOM HOROSKOPU

Ići dole

NJEGOVA DECA U MOM HOROSKOPU Empty NJEGOVA DECA U MOM HOROSKOPU

Počalji  EMA66 Sub Maj 28, 2011 10:43 pm

Sigurno se ce vecina reci sta ce ti TO

od sudbine se ne moze pobeci....

posle toliko vremena skupila sam snagu... da se zapitam.... kako bi to bilo... njegova deca iz prvog braka i ja

kad sam ga upoznala znala sa da lokomotiva ima vagone... i to mi nije smetalo .. vise mi je smetalo... da kazem pretpostavljam njegova blokada i strah .. kako objasniti to deci da se u zivotu njegovog oca posle 6 godina razvoda pojavila neka teta ( sada deca imaju 11 i 12 godina)
ja sam sebe dosta za poslednjih 5 godina analizirala.. i shvatila da mi to nebi bio problem... jer sam svaciju decu prihvatala ... da kazem... sa nekom vrstom odgovornosti... i pruzanju pomoci zbog nedostatka njihovih bioloskih roditelja.. a takvih situacija sam imala puno...

ali ovo mije vec bilo malo komplikovano ..jer se radi o coveku .. kojeg vidim pored sebe... pa kad vidim njega.. treba da vidim i njegovu decu..
moje pitanje.. da li se njegova deca vide u mom horoskopu i a ko se vide kako bi smo mi funkcionisali

pozdrav

ema



EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu