Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTO LJUDI LAZU......?????

+10
ena1976
Strijelac
malkav
Vodolijica/Dragana
Formalhaut
sara
malamo
Sandra1970
Milica
EMA66
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  Vodolijica/Dragana Pet Jun 03, 2011 10:23 pm

hehe sunny moram da se spremam da idem ali nikako da ovo ugasim koliko je zanimljivo alien
ja mislim da se taj doktor sa vama zavitlava ima li tako nečeg u njegovoj karti kao naprimer smisao za šalu sunny
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  Milica Pet Jun 03, 2011 11:10 pm

Vodolijica/Dragana ::hehe sunny moram da se spremam da idem ali nikako da ovo ugasim koliko je zanimljivo alien
ja mislim da se taj doktor sa vama zavitlava ima li tako nečeg u njegovoj karti kao naprimer smisao za šalu sunny
Камо среће да је шала. Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  malkav Pon Jun 13, 2011 12:33 am

sta znaci lagati prvo:). po nekakvoj logici stvari laganje bi znacilo pricati o stvarima o kojima nemamo pojma. u takvom slucaju bi ljudi bas minimalno pricali. jos opasnija varijanta su oni ljudi koji znaju malo o necemu. imam recimo druga koji nema veze sa engleskim ali tripuje da ga perfektno zna. i onda obavi razgovor za posao i misli da ga lik zajebava (valjda nije preslobodan recnik:)) kada mu kaze da zna osnove. opet pitanje je i nivo znanja. cini mi se da ljudi uzimaju olako mogucnost da se govori "istina" ili "laze". ja sam definitvno tezak lazov. dupli blizanac, 2 planete u 3 kuci, 4 u 12. a neptun mi je u vezi sa svim bitnijim planetama. to su neke benigne, beznacajne lazi, bez bilo kakvog cilja. svi smo napravljeni na razlicite nacine valjda. i meni je zanimljivije da dodam neke detalje koji nisu postojali, da ulepsam pricu ili da izmislim pricu u potpunosti. vecina toga je podsvesno i neplanirano i nekad se pitam "sta pricas mentolu". mozda bi preciznije bilo da to samo prica od sebe jocolor . ali dok je to benigno i bez ikakve lose namere ne opterecujem se previse sa tim. iz nekog svog iskustva blizanci generalno su benigni lazovi. deca kojima mozak prebrzo radi i koji zive u glavama vise nego u realnosti. ovde cu da ostavim sa strane i ono korisno "laganje". tipa, divno ti stoji ta majica:). ili nesto ozbiljnije pa bice dobro u situaciji kada nista ne moze da bude dobro. ono sto mene najvise plasi jesu manipulatori i takvo laganje. svesno i namerno izvrtanje cinjenica radi postizanja nekakve koristi. upoznao sam par takvih ljudi ali nisam imao priliku da bacim pogled na natalnu kartu. a to me bas interesuje da li postoje neke karakteristicne kombinacije ili za tu vrstu laganja ne postoje neka astroloska pravila.
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  EMA66 Pon Jun 13, 2011 1:50 am


. ono sto mene najvise plasi jesu manipulatori i takvo laganje. svesno i namerno izvrtanje cinjenica radi postizanja nekakve koristi. upoznao sam par takvih ljudi ali nisam imao priliku da bacim pogled na natalnu kartu. a to me bas interesuje da li postoje neke karakteristicne kombinacije ili za tu vrstu laganja ne postoje neka astroloska pravila.[/quote]

malkov..


zato sam i postavila ovu temu... zato sto me stasno interesuje ......laz.... \manipulacija... i destrukcija

stvarno dali postoji neka karakteristicna kombinacija ili neka astroloska pravila...

pozdrav

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  Strijelac Sre Sep 18, 2013 1:15 pm

Djevica-Škorpija, Neptun na asc - definitivno lažov u svoju korist, tako funkcionira i to ne primjećuje, odnosno, ne misli da je strašno

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  ena1976 Sre Sep 18, 2013 6:51 pm

Jarac, SO0NE0ME i ti iz čiste koristi! affraid 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  Strijelac Čet Sep 19, 2013 3:25 pm

Da, i ovdje je spaljen merkur

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  ena1976 Čet Sep 19, 2013 6:48 pm

Strijelac ::Da, i ovdje je spaljen merkur
Nema spaljenosti, So je na 0˙49 Jarca, ME na 25˙46 Strelca, a NE na 23 Strelca, pa je orbis prevelik.. al bez obzira, čovek laže a da ne trepne, baš hladnokrvno, u stanju je da gleda u oči i ubeđuje sagovornika kako je istina to što je rekao, pri tom se kune u sve živo... i nikada ne prizna da je slagao
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  Astrotanja Čet Sep 19, 2013 10:05 pm

Ena, da konjukcija , kao i kvadrat Merkura i Neptuna utiče na laži i obmane. Nekada je i sama osoba ta koja je prevarena, jer ko laže, taj i privlači lažii neistinu.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  ena1976 Čet Sep 19, 2013 11:45 pm

Tanja, privukao je mene koja imam inkonjukciju NE i ME, za takvog profesionalca u laganju, ja sam amater...
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  Strijelac Pet Sep 20, 2013 1:04 pm

Ovdje nema aspekata NE i ME ali je NE na tačno na ASC - ME (6 LIB) nije spaljen ali je u konjukciji sa Suncem (27 Vir) i laže isto kao taj tvoj, isto ... NE na 20 Škorpije samo ima kvadrat prema Marsu u Lavu sve ostalo pozitivni aspekti ...

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  Zorica Sre Sep 25, 2013 1:14 pm

Strijelac ::Djevica-Škorpija, Neptun na asc - definitivno lažov u svoju korist, tako funkcionira i to ne primjećuje, odnosno, ne misli da je strašno
Svako ko ima neptun na ascedentu je lazov. Ili laze druge ili sebe, nema promasaja.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  ena1976 Sre Sep 25, 2013 2:33 pm

Zorica :: Svako ko ima neptun na ascedentu je lazov. Ili laze druge ili sebe, nema promasaja.
A kad je na DES? Jel to znači da osobu lažu?
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  Astrotanja Sre Sep 25, 2013 3:24 pm

Ena, može da znači, odnosno ima i toga, ima i kada je tranzitni Neptun na Dc natalnom, ili tranzitira 7. i pravi nepovoljne aspete, bilo to kvadrat sa ntalnim Neptunom, ili neki aspekt , napeti, kvafrat, opoziciju sa Mesecom , ili Venerom, ili Merkurom, pa ima i zavisno sa kojom planetom pravi aspekt i različitih vrsta obmana, laži itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  Strijelac Sre Sep 25, 2013 3:37 pm

Zorica ::
Strijelac ::Djevica-Škorpija, Neptun na asc - definitivno lažov u svoju korist, tako funkcionira i to ne primjećuje, odnosno, ne misli da je strašno
Svako ko ima neptun na ascedentu je lazov. Ili laze druge ili sebe, nema promasaja.

Ili i druge i sebe Very Happy

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  mila1978 Sub Sep 17, 2016 11:08 am

Sta je to u natalnoj karti sto ukazuje da je osoba patolski lazov?Sta je uzrok tome?Genetika?Zivotne okolnosti?Kakav je to mentalni sklop?
Ako je neko raspololozen da prokomentarisemo natalnu kartu osobe koja "slaze dok zine"....
Osoba je zenskog pola.Rodjena je 16.7.1980.Ne znam u koliko sati(pitala bih je,ali ce sigurno slagati).Cesto se sluzi nepotrebnim lazima,npr.reci ce da pada kisa,a o tome nema pojma.
Dalje,laze da bi ocrnila druge ljude.Tipicni malogradjanski tracevi.Zivoti drugih ljudi su predmet njenog interesovanja.
Kada joj neko da do znanja da laze tvrdoglavo brani svoje stavove,iako je istina ocigledna.Lazi su joj providne i obicno ne prolaze kod ljudi koji je dobro poznaju,ali ona toga kao da nije svjesna.Mislim da se nikada nije postidila svojih lazi.
Voli da se istice.Glasno se smije,gestikulira.Ima oskudno opste znanje,nizak stepen obrazovanja tako da su joj glavne teme lokalni tracevi.
Sledece,voli da istice svoje finansijako stanje,iako sama nije nista stvorila(sve sto ima zasluga je partnera).Ni finansije joj nisu iznad prosjeka u ovim teskim vremenima,ali ona na neki nacin napravi pricu od obicne kupovine ili ljetovanja na Crnogorskom primorju.Ma prava pokondirena tikva.
U natalu ima Me150Ne(sklonost lazima).Ali,sta moze biti uzrok tome?Rekla bih da su u pitanju opasni kompleksi,zbog Ve koja je napadnuta hladnim Sa i neuhvatljivim Ne.
I da,mislim da ima problem sa svojom zenstvenoscu i intimom,mada ona to nikad ne bi priznala.Sta vi mislite o ovoj temi?

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  logos Sub Sep 24, 2016 6:09 pm

Šta je ova osoba tebi obzirom da je dobro poznaješ?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  mila1978 Sub Sep 24, 2016 6:48 pm

Ona je rodica moje drugarice.Poznajem je godinama,ali nismo u bliskim odnosima.
Mislila sam da prokomentarisemo ovaj natal iz prostog razloga sto ja ne vidim pretjerano naglasene astroloske pokazatelje za ovakav tip licnosti.Mozda neko drugi vidi?
Ona,kao osoba me ne interesuje.Samo zelim prosiriti svoje znanje iz astrologije.
Imam obicaj da tumacim natale ljudi koje poznajem.Tako se uci,zar ne?
Inace,astrologiju obozavam od kako sam saznala za nju...

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  logos Ned Sep 25, 2016 1:53 am

mila1978 ::Ona,kao osoba me ne interesuje.Samo zelim prosiriti svoje znanje iz astrologije.
Imam obicaj da tumacim natale ljudi koje poznajem.Tako se uci,zar ne?
Inace,astrologiju obozavam od kako sam saznala za nju...

"...od kako sam saznala za nju..." (devojku?)

Iznela si malo bitnih podataka za određivanje mogućeg vremena rođenja koje je bitno za određivanje kuća i njihovo tumačenje.

Moguće vreme rođenja i horoskop:

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 25s7hqb

- Cesto se sluzi nepotrebnim lazima - Neptun na vrhu I kuće;
- laze da bi ocrnila druge ljude - Neptun vladar III kuće u kvadratu sa konjunkcijom Saturna (crno) i Meseca (ljudi);
- tvrdoglavo brani svoje stavove - Neptun u Strelcu (stavovi, ubeđenja) u kvadratu sa Saturnom (tvrdoglavo);
- Lazi su joj providne i obicno ne prolaze kod ljudi koji je dobro poznaju,ali ona toga kao da nije svjesna - Neptun (nesvesno) na vrhu I kuće, Sunce na 24° (stepen Riba - nesvesno), III kuća (govo) u Ribama (nesvesno);
- Mislim da se nikada nije postidila svojih lazi - ne može da se stidi jer iznosi svoje stavove i ubeđenja i nije svesna toga što čini;
- voli da istice svoje finansijako stanje,iako sama nije nista stvorila(sve sto ima zasluga je partnera) - vrh VII kuće (partner) u znaku Blizanaca na fiksnoj zvezdi Rigel (sreća, bogatstvo) a vladar Merkur u konjunkciji sa drugim vladarom njegove II kuće (novac, vrednosti) Suncem (zlato, značajno, važno) a zajedno u sekstilu sa stelijumom Saturna (vladar njene II kuće), Meseca (prvi vladar njegove II kuće) i Jupitera (strani novac) iz znaka Device (posao) itd.

Sve ovo donekle astrološki simbolizuje ono što si za nju iznela.

Da bi nešto naučila potrebno je da budeš neutralna, bez emocija i uzbuđenja koje su u tvom tekstu prisutne pa te na neki način sputavaju da trezveno rezonuješ.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  mila1978 Ned Sep 25, 2016 11:30 am

E,Logos,volis da kritikujes?Kako je postavljen tvoj Me?
Astrologiju obozavam od kako sam saznala za nju.Zamjenica "nju" se odnosi na jedinu imenicu u recenici-"astrologiju".
Dalje,nemam nikakve emocije u vezi ove osobe,samimi tim ni uzbudjenje.Zanima me iskljucivo njen astroloski profil.
Dalje,interesuju me uzroci ljudskih oblika ponasanja.Npr.zasto neko laze,neko je svadljiv,neko je naivan itd....
Ako pronadjemo uzrok problema mozemo traziti i nacin kako da ga prevazidjemo.
Generalno,astropsihologija me fascinira.

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  logos Ned Sep 25, 2016 7:34 pm

mila1978 ::E,Logos,volis da kritikujes?Kako je postavljen tvoj Me?
Astrologiju obozavam od kako sam saznala za nju.Zamjenica "nju" se odnosi na jedinu imenicu u recenici-"astrologiju".
Dalje,nemam nikakve emocije u vezi ove osobe,samimi tim ni uzbudjenje.Zanima me iskljucivo njen astroloski profil.
Dalje,interesuju me uzroci ljudskih oblika ponasanja.Npr.zasto neko laze,neko je svadljiv,neko je naivan itd....
Ako pronadjemo uzrok problema mozemo traziti i nacin kako da ga prevazidjemo.
Generalno,astropsihologija me fascinira.

Ovo nisu kritike već dobronamerne primedbe jer uvek biram i merim reči koje napišem.

Očigledno je da si na astrologiju mislila kao što je očigledno i da sam pokušao da se malo našalim ali ti to nisi tako shvatila.

U vezi osobe za koju si napisala da "slaze dok zine" i iznela mnogo detalja na osnovu kojih sam nešto napisao nisi ni reči napisala a "astropsihologija te fascinira".

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ZASTO LJUDI LAZU......????? - Page 2 Empty Re: ZASTO LJUDI LAZU......?????

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu