Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POKAZATELJ RAZVODA

+3
lado06
venus_pisces
biljana2341973
7 posters

Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  biljana2341973 Uto Jul 05, 2011 2:45 am

Venera u ovnu,skorpiji,devici,blizancima,vodoliji,i ribama.Venera u 8.i 12.kuci,redje.Venera u losim aspektima sa marsom,saturnom,plutonom,i uranom.Venera na juznom mesecevim ili severnim cvorom.Venera na 29.stepenu bilo kog znaka.Venera na 25.stepenu bika,fiksne zvezde algol.Venera na 9.stepenu strelca,fiksna zvezda antares.Venera na 9.stepenu blizanaca,fiksna zvezda aldebaran.Venera na 29.stepenu bika,fiksna zvezda plejade.Vrh 7.pola u promenljivim znacima,dvojnim znacima,blizanci,ribe,strelac,devica.Vladar 7.polja u 11.polje.Vladar 7.polja u vodoliji.Mars u 7.polju.Saturn u 7.polje u losim aspektima.Sunce u losem aspektu sa plutonom i uranom u zenskom horoskopu.Vladar 7.polja u 8.polje.Vladar 7.polja u izgonu ili u padu.Vladar 7.polja u losim aspektima sa maleficima.Uran ,pluton u 7.polju.Kada je u dvojnim znacima sunce,mesec,venera.

biljana2341973

Broj poruka : 31
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  venus_pisces Uto Jul 05, 2011 1:09 pm

Za ravod je potrebno imati vise pokazatelja u natalu a ne samo na primer veneru u izgonu,padu ili promenljivom znaku...
Mozemo testirati to da li funkcionise ili ne...moja mama je razvedena,navescu neke stvari za koje mislim da na to ukazuju:

Ona je ovan-jarac, znaci 7 kuca pocinje u raku... u 7 kuci joj se nalaze retro uran i retro pluton (ovo svakako nije za pozeleti u polju braka)

Sto se aspekata tice, taj uran nema kontakt sa venerom , cak ima lep trigon sa Mo koji je vladar 7 polja ali zato ima 90ºMe a Me je vladar 5 polja a i drugi vladar 7-og jer joj se 7 proteze od raka do sredine device.
Sto se plutona tice, aplikaciona opozicija sa venerom koja je u ribama
affraid .... kao i mars u vodoliji koji joj se nalazi u 1 polju u opoziciji sa retro uranom iz 7 polja...ovde bi i laik video da nema uspeha sa 1 brakom.

Ako gledamo 9 polje kao drugi brak,pocinje u vagi,venera egzaltirana u ribama, sto je super...opet dolazimo do ve180pl, ali se to manifestovalo kroz simboliku razvedenog coveka ;Ve120Ne- covek je umetnik,muzicar, to mu je profesija Smile ;Ve60Me (vladar 2 braka u lepom opdnosu sa vladarem 5-og) a i covek je izuzetno inteligentan,komunikativan i obrazovan. U tom 9 polju se nalazi jupiter i neptun i oni su retro,al to povezujem sa tim jer je coveka poznavala od ranije a i u pocetku su prekidali Smile Takodje ima i ve120Ju, sto je divan aspekt a pogotovo sto je ta venera vladar.

U sustini,dolazim do zakljucka da ta venera kao vladarica drugog braka je odlicno postavljena a i oni sada traju vise od 20 godina, brak koji imaju je predivan...a njen 1 brak sa 2 teske planete u 7 kuci i losim aspektima koje su gradile sa licnim planetama su verovatno pokazatelj zasto je prvi brak pukao... ako neko zeli ovo malo vise da prostudira, postavicu kartu Smile

Mene isto zanimaju pokazatelji razvoda jer ja u mom natalu imam gadnog urana sa sve 90ºve i mo i ma...kao i vladara 7 polja koji je lose postavljen i u 12 kuci...al optimista sam pa necu da se opterecujem mogucim razvodom a jos se nisam ni udala Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  lado06 Sre Jul 06, 2011 1:10 am

Ja sam imala razvod.
7. kuca u Ribama,
vladar 7.kuce u 3. u Skorpiji
SA0MO u 7. kuci
VE90UR
VE90PL

Mislim imam vise od 1 pokazatelja razvoda.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  macika Sre Jul 06, 2011 10:13 am

Evo i moje natalne, razvela sam se pocetkom godine.Nadam se da ce vam pomoci. I meni je vrh 7. polja u ribama

macika

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  vagica Čet Avg 18, 2011 10:58 pm

marijola ::Evo i moje natalne, razvela sam se pocetkom godine.Nadam se da ce vam pomoci. I meni je vrh 7. polja u ribama
Ovde je neptun , vladar 7, u kvadratu sa saturnom.I jos 7 polje ukljesteno u ribama.
Pitala bih, ako nije indiskretno, da li posto sam to vise puta cula Question , da li je u slucaju vrha sedme u ribama prisutna neka vrsta sazaljenja , veze iz sazaljenja prema partneru....?
Eto, ja se bas navrzla na Vas, marijola, Smile ali pade mi u oci konjukcija meseca i sunca na vrhu trece, a vladar venera u skorpiji-pa oprezno u saobracaju narocito pred zoru.
vagica
vagica

Broj poruka : 12
Локација : novi sad
Datum upisa : 18.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  macika Sub Avg 20, 2011 11:11 am

Pozdrav Vagice
Slobodno me mozes pitati, zato sam postavila i svoju natalnu.
Sto se tice sazaljenja ili moje veze iz sazaljenja sa njim nije bilo. O njemu sam mislila da je dosta kvalitetna osoba,dosta emtivna, koja nikome nebi ucinila nista lose . Postavila sam i njegovu natalnu ako moze i ona nesto da pomogne.
Pitajte me bez ustrucavanja, jel sam i ja od skora ovako preko foruma pocela da ucim o astrologiji.
Hvala sto ste me upozorili za saobracaj. Jel to vazi samo kad ja vozim?

macika

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  vagica Sub Avg 20, 2011 4:18 pm

Mislim da vazi i u opstem slucaju ali najvise kao vozaca..a sve skupa nije razlog za veliku brigu ali sto kazu bolje znati... Smile
vagica
vagica

Broj poruka : 12
Локација : novi sad
Datum upisa : 18.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Pomoziteeeeeeeeee

Počalji  Hocanka Čet Avg 25, 2011 3:53 am

Ljudi , Obican sam laik Crying or Very sad ...volim da citam tekstove o astrologiji, natalnoj karti ali vecinu pojmova ne razumem... Hoce li mi neko pomoci ...vidim da vecina se razume u ovo.. Kakav ce biti moj partner ?...ili kada ce se desiti brak Smile)...

Venera u sedmoj kuci, u vodoliji sta to znaci ?..evo sta sam stigla da saznam Embarassed

Planetary positions
planet sign degree motion
Sun Aries 8°32'10 in house 9 direct
Moon Taurus 15°58'30 in house 10 direct
Mercury Aries 19°05'53 in house 9 direct
Venus Aquarius 22°04'51 in house 7 direct
Mars Aquarius 13°15'01 in house 7 direct
Jupiter Cancer 2°30'06 in house 11 direct
Saturn Capricorn 24°16'12 in house 6 direct
Uranus Capricorn 9°29'15 end of house 5 direct
Neptune Capricorn 14°29'06 in house 6 direct
Pluto Scorpio 17°22'50 in house 4 retrograde
True Node Aquarius 15°00'52 in house 7 retrograde
Planets at the end of a house are interpreted in the next house.

House positions (Placidus)
Ascendant Leo 11°16'30
2nd House Virgo 1°43'44
3rd House Virgo 27°03'51
Imum Coeli Libra 28°59'28
5th House Sagittarius 5°51'26
6th House Capricorn 11°17'12
Descendant Aquarius 11°16'30
8th House Pisces 1°43'44
9th House Pisces 27°03'51
Medium Coeli Aries 28°59'28
11th House Gemini 5°51'26
12th House Cancer 11°17'12
Hocanka
Hocanka

Broj poruka : 32
Godina : 34
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  vagica Čet Avg 25, 2011 11:40 am

venera u sedmoj ima aspekte-kvadrat sa merkurom i uran vladar 7 ima aspekt polusekstila sa venerom i opozicije sa jupiterom....to bi se gledalo kao pokazatelji partnera..1.planete u sedmoj kakve aspekte prave i 2. vladar sedme kakve aspekte pravi...pa se onda sklapa prica.
vagica
vagica

Broj poruka : 12
Локација : novi sad
Datum upisa : 18.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  Hocanka Čet Avg 25, 2011 4:23 pm

vagica ::venera u sedmoj ima aspekte-kvadrat sa merkurom i uran vladar 7 ima aspekt polusekstila sa venerom i opozicije sa jupiterom....to bi se gledalo kao pokazatelji partnera..1.planete u sedmoj kakve aspekte prave i 2. vladar sedme kakve aspekte pravi...pa se onda sklapa prica.

Svaka cast, Vagice Very Happy al od ovog nista ne razumem. Embarassed ..aj molim te postavi bar neku malu analizu iz ovog...sto se tice ljubavnih veza, braka itd.. mooolimm te Smile Embarassed

rodjena sam 29.03.1990 , Pec , Kosovo u 14 h...

Pozdrav, zeljno iscekujem odgovor. Wink
Hocanka
Hocanka

Broj poruka : 32
Godina : 34
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty molim vas odgovorite mi kratko, hitno je, puno hvala

Počalji  maša Pet Sep 02, 2011 12:00 am

Možete li mi reći da li moja drugarica ima pokazatelja razvoda, kada bi moglo to da se desi? vreme nisam sigurna, ne bih da je pitam
Ima loš brak, i jako mi je žao, volela bih da joj pomognem, ali niko nikome ne sme da sudi,
zanima me i da li bi imala drugi brak, ili pravu ljubav kada bi ovo završila
Hvala puno unapred

datum 19.06.1979, Pakrac, Hrvatska

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  Hocanka Pet Sep 02, 2011 12:25 am

maša ::Možete li mi reći da li moja drugarica ima pokazatelja razvoda, kada bi moglo to da se desi? vreme nisam sigurna, ne bih da je pitam
Ima loš brak, i jako mi je žao, volela bih da joj pomognem, ali niko nikome ne sme da sudi,
zanima me i da li bi imala drugi brak, ili pravu ljubav kada bi ovo završila
Hvala puno unapred

datum 19.06.1979, Pakrac, Hrvatska

Maso, nisam sigurna ali ne verujem da to moze da se prognozira bez vremena rodjenja ...
Hocanka
Hocanka

Broj poruka : 32
Godina : 34
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  maša Pet Sep 02, 2011 1:50 am

hvala puno, čim saznam, a uskoro ću, pitam

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  maša Pet Sep 02, 2011 1:52 am

hvala puno, čim saznam, a uskoro ću, pitam

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

POKAZATELJ RAZVODA Empty Re: POKAZATELJ RAZVODA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu