Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

+20
DUH
IVA
Izida
Djomla
mesmerized
sofka
David
Latica
Nale 83
ArijeL
Jane
Astrid
Čarobnica
beskrajnost
zeka
Zorica
-menora-
UNA
LoSt_in_SpaCe
Astrotanja
24 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  Astrotanja Uto Nov 18, 2008 10:50 am

Uvek sam u dilemi između nekoliko aspekata, ali se najradije odlučujem za sekstil između Urana, vl. moje 7. i sunca vl. moje 1.
Za njega važi da daje originalnost, specifičnost u načinu rad, ako je povezan sa kao meni 2. kućom.
Ume da me pokrene oduševljenje, entuzijatzam često vezana za nova znanja, posebno za. astrologiju. Kada mi bude dostupno neko novo učenje postanem tada nadhnuta i to prenosim i na druge, svoje prijatelje, partnera. Ovo utiče i na moj optimizam i vedrinu i ovaj aspekt najviše osećaju i vole moja deca, jer mi je sunce u četvrtoj. Deluje i na moju potrebi i sklonost ka predviđanju , na intuitivnost, moja duhovna strmljenja, ali i na dobre odnose sa drugima, vl 1. i 7. u sekstilu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  LoSt_in_SpaCe Sre Nov 19, 2008 9:14 pm

Svi aspekti su kao moja deca... Laughing
Ajde recimo ME 120 MA, prva nagrada u brzom kucanju exera.
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  UNA Sre Nov 19, 2008 9:49 pm

LoSt_in_SpaCe ::Svi aspekti su kao moja deca... Laughing
Ajde recimo ME 120 MA, prva nagrada u brzom kucanju exera.

queen u svim ME120MA ... Wink
UNA
UNA

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  -menora- Sre Nov 19, 2008 11:49 pm

Ko sto rece vec jedan clan sa drugog foruma - sve mi dodje ko 2 kila buranije - dzaba mi kapijeee What a Face

Eto volem moga Mo60Ne al i Mo120Pl ( pirat )

... e Losty aj ako smes s mene u takmicenje kucanja ekseri Laughing
bounce
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  LoSt_in_SpaCe Čet Nov 20, 2008 2:20 am

Ajde, nemash shanse Bejbi!
Blizanci, i plus Devica na ASC, rodjeni zanatlija, alijas Majstor Kvarisha... Laughing
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  Zorica Čet Nov 20, 2008 12:09 pm

santa Ej cure ja volem moj pluton konjukcija uran na 15 stepen ( egzaktno) u devici 11 kuca , trigon mars , trigon sunce , trigon karma... u 8 polju ( sunce mi je konjukcija mars i konjukcija severni m. cvor koji je na 25 stepen na algolu). Ajde sad da vidimo kako cemo da kucamo te eksere? Moze i rukom ako moze... Basketball
Ovaj aspekt uvek zavara ljude jer izgledam kao jagnje a unutra azdaja... What a Face
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  -menora- Čet Nov 20, 2008 9:18 pm

LoSt_in_SpaCe ::Ajde, nemash shanse Bejbi!
Blizanci, i plus Devica na ASC, rodjeni zanatlija, alijas Majstor Kvarisha... Laughing

dobro dobro sad i ja vidim Mad ... a u popravljanju fenova za kosu ??? cyclops
necu se ja tek tako predati ... Mad
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  zeka Pet Nov 21, 2008 11:43 am

Sve sto nam je zivot spremio na to nas je i pripremio.
Ja bih volela malo vodolije u svom horoskopu jer nekako mislim da je ponekad izlaz u ekstravagantnosti ekscentricnosti i orginalnosti vodolije,
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  LoSt_in_SpaCe Pet Nov 21, 2008 8:31 pm

-menora- ::... a u popravljanju fenova za kosu ???
necu se ja tek tako predati ...

Ne pominji nishta shto ide u strujuuuuuu Laughing
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  beskrajnost Sub Nov 22, 2008 9:17 pm

Meni se najvise svidja moj Merkur konjukcija mars Smile)
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  Čarobnica Sub Nov 22, 2008 9:48 pm

1. Sunce trigon Jupter

2. Sunce konjukcija Neptun

3. Sunce konjukcija Merkur
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  Astrid Uto Nov 25, 2008 1:14 pm

A ja najviše volim Saturna u 1. u kvadratu sa Marsom i u opoziciji sa Mjesecom.

E sad, zašto?

Ta opozicija me tjera da savladavam razne probleme i poteškoće da uočim sve kod drugih i da budem čisto onaj Majstor koji sve zna i može najbolje uraditi i koji voli da se s vremenom utrkuje - kvadrat Mars u Strijelcu u 3.
Jest da je to nekada bio loš aspekt dok nisam razumjela poruku koju mi šalje ta opozicija, jest da se zaletim često, a uvijek sam obožavala trčati što mi danas nedostaje jer onak' ko Vaga, volim trčati u društvu.

Još nešto da kažem, Saturn vlada mojom 5. kućom, pa volim razne hobije, a što se dječice tiče, ona su u mom srcu, premda ih nema ovdje kraj mene godinama.

Zato zahvaljujem što postoje fotografije sa kojih mi se oni smiješe, Merkur konjunkcija Venera i Neptun u seriji 2.
Astrid
Astrid

Broj poruka : 22
Локација : Rijeka
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  Jane Sre Nov 26, 2008 12:09 pm

Najdraži su mi svakako:

So0Me 120Ju
So0Me 120Sa
So0Me

Astrid, kako tebe ljudi doživljavaju? Mislim, Sa ipak daje određenu dozu ozbiljnosti i zrelosti koju je nemoguće ne primijetiti.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  ArijeL Čet Nov 27, 2008 3:14 am

svaki Razz
ArijeL
ArijeL

Broj poruka : 68
Godina : 38
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  Nale 83 Čet Nov 27, 2008 2:18 pm

LoSt_in_SpaCe ::Svi aspekti su kao moja deca... Laughing

Eeee Lost uvek me tako dobro nasmejes cheers !
Ima vise njih:
JU0*UR
JU120SO...na primer!
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  Latica Čet Nov 27, 2008 2:28 pm

Meni se najvise svidja trigon Sunca i Neptuna od kako sam o tom aspektu citala na blogu Daniela astro, koji je tu medju nama, predlazem svima da procitaju..U njegovom potpisu je link.
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  ArijeL Pet Nov 28, 2008 2:43 pm

kad vec pominjes neptuna, volim i ja mog, i ovaj trigoncic sa me0ma, od njega vidim i što treba i što ne treba, nije to dobro Very Happy
ArijeL
ArijeL

Broj poruka : 68
Godina : 38
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  -menora- Sub Nov 29, 2008 8:58 am

beskrajnost ::Meni se najvise svidja moj Merkur konjukcija mars Smile)

ma volem ga i ja al je brate brzoplet very ...ajde pishi sto ga volish ?! Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  David Pet Jan 16, 2009 5:55 pm

Merkur u Škorpiji. Nije baš aspekt u pitanju al ga mnogo volim! farao
David
David

Broj poruka : 38
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  sofka Pet Jan 16, 2009 6:38 pm

Konjukcija Marsa i Venere u 1. kuči - Čarobničina sestra blizanka What a Face

sofka

Broj poruka : 13
Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  mesmerized Pet Jan 16, 2009 7:33 pm

David ::Merkur u Škorpiji. Nije baš aspekt u pitanju al ga mnogo volim! farao
I ja ovog mog Me u Sko obozavam Suspect

Very Happy
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  Djomla Pet Feb 06, 2009 12:33 am

Сви. Па створени су ради мене, ко сам ја да ми се не допадају?

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  Izida Pon Feb 09, 2009 1:21 am

Moram da ih volim jer sa njima zivim Smile
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty re:

Počalji  IVA Sre Avg 19, 2009 1:18 pm

Smile


Poslednji put izmenio gloria dana Sre Avg 19, 2009 6:56 pm, izmenio ukupno 2 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty re:

Počalji  IVA Sre Avg 19, 2009 1:20 pm

Smile


Poslednji izmenio gloria dana Sre Avg 19, 2009 6:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu? Empty Re: Koji je to aspekt koji vam se najviše dopada u vašem horoskopu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu