Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tranzit saturna na natalni mesec

Ići dole

tranzit saturna na natalni mesec Empty tranzit saturna na natalni mesec

Počalji  biljana2341973 Pet Jul 08, 2011 1:31 am

tranzitni saturn u mom natalu je u vagi u 10.polju i pravi opoziciju sa merkurom u ovnu u 4.polju.vladar merkura je 7.kuca.7.kuca u blizancima.sto znaci da saturn cacka nesto vezano brak,odnos sa partnerom..jeste doslo do zahladjenja ali se nadam da nece doci do raskida.tranzitni saturn u vagi u 10.polje ,moze mi doneti promenu statusa vezano za posao.taj tranzitni saturn pravi kvadrat sa mojim natalnim mesecom u 1.polju u jarcu i pravi kvadrat na 8.kucu u kojo nema planete, ali 8.kuca je u raku ,vladar 8.kuce je mesec.pa je u 1.polju i mesecev cvor u konjukciji sa mesecom, neke bitne promene ili nesto sto je bilo pre...tacno je da taj saturn deluje na moju psihu,cesta oscilacija raspolozenja,neko depresivno stanje koje vec duze traje....samo da prodje.malo me tesi tranzitni jupiter koji pravi konjukciju na sunce pa tu je i venera u 5.polju u biku.jel jupiter moze doneti neku pomoc? a moze doneti i trudnocu? ako negde gresim volela bi da me ispravite jer sam pocetnik a vasa analiza i misljenje bi mi svakako puno znacilo.

biljana2341973

Broj poruka : 31
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu