Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

23.09. Sunce ulazi u sazvežđe Vage, gde su već Venera i Saturn

4 posters

Ići dole

23.09. Sunce ulazi u sazvežđe Vage, gde su već Venera i Saturn Empty 23.09. Sunce ulazi u sazvežđe Vage, gde su već Venera i Saturn

Počalji  Astrotanja Pet Sep 23, 2011 10:45 am

‎23.09. Sunce ulazi u znak Vage, gde su već Saturn, koji teži stabilnosti i prihvatanju partnera kakav jeste i važnosti odanosti, i Venera je u Vagi, gde teži skladnoj ljubavi, harmoniji u vezi. Sunce će pojačati težnju ka usaglašavanju u odnosima, uz obostrano potrebu za ostvarenjem kroz odnose od ljubavnih, do poslovnih odnosa. Sada je vreme da poradite na svojoj vezi,da doprinesete kvalitetnijem odnosu, uz ljubav,takt, diplomatičnost, pravednost i meru kako bi bili srećniji i zadovoljniji vezom. Poslovna partenerstva i zanimanja vezana za rad sa klijentima, takođe se mogu poboljšati.

Mesec je danas u Lavu i naglašava važnost ljubavni pitanja, a kako je najpre posle ponoći bio u sekstilu sa Suncem, što dopinesi harmoniučnost u odnosima,a biće tokom dana u brojnim aspektima. Oko 9-10s. u konjukciji je sa Marsom u prepodnevniom aspektima i trigonu sa Uranom, što donosi veću dinamiku, puno emotivnog uzbuđenja, pojačanu aktivnost, smelost, promene iznenadne i neplanirane,koje donose nove mogućnosti, koje vode ka poboljšanju, ako uspete da prvilno usmerite svoje želje i ovladate svojim osećanjima, kako vas ne bi poremetila u njihovom ostvarenju. Ne reagujte impulsivno, brzopletpo i agresivno i nastojte da se prilagodite novo nastaloj situaciji, kako bi ste bili zadovoljniji i uspešniji.

Između 22.30. i ponoći, kao i nešto posle ponoći Mesec u Lavu biće u sekstilu sa Venerom u Vagi, što je divan period za ljubav i veze, jer će biti bolje razmen osećanja, veća otreba za usklađivanjem istih, pa je odlično vreme i za početak ljubavnih veza, kao i poboljšanje postojećih. Uživajte! sunny cheers
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

23.09. Sunce ulazi u sazvežđe Vage, gde su već Venera i Saturn Empty Re: 23.09. Sunce ulazi u sazvežđe Vage, gde su već Venera i Saturn

Počalji  Bambina Pet Sep 23, 2011 5:01 pm

Tanja, da li možete samo ukratko da mi objasnite da cuimati bar malo srece sto se tice novog posla. Jer meni su sada 4 planete u sestoj kuci, sa ovim tranzitima. Izmedju ostalog i vladar seste kuce tranzitira kroz sestu-Merkur.
Posao je imovinsko pravni poslovi. Cini mi se da ste jednom napomenuli da mi to i najvise odgovara prema natalu.
Inace, sad za sad, ja fino osecam ove tranzite sem sto manje vise osecam aritmiju, i preskakanje srca. Verovatno Moram da se pozabvim zdravljem, jer su mi tu i venera, saturn, sunce, i merkur. i prave konjukciju sa natalnim planetama.
Hvala unapred.

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

23.09. Sunce ulazi u sazvežđe Vage, gde su već Venera i Saturn Empty Re: 23.09. Sunce ulazi u sazvežđe Vage, gde su već Venera i Saturn

Počalji  EMA66 Pet Sep 23, 2011 7:19 pm

Astrotanja ::‎23.09. Sunce ulazi u znak Vage, gde su već Saturn, koji teži stabilnosti i prihvatanju partnera kakav jeste i važnosti odanosti, i Venera je u Vagi, gde teži skladnoj ljubavi, harmoniji u vezi. Sunce će pojačati težnju ka usaglašavanju u odnosima, uz obostrano potrebu za ostvarenjem kroz odnose od ljubavnih, do poslovnih odnosa. Sada je vreme da poradite na svojoj vezi,da doprinesete kvalitetnijem odnosu, uz ljubav,takt, diplomatičnost, pravednost i meru kako bi bili srećniji i zadovoljniji vezom. Poslovna partenerstva i zanimanja vezana za rad sa klijentima, takođe se mogu poboljšati.

Mesec je danas u Lavu i naglašava važnost ljubavni pitanja, a kako je najpre posle ponoći bio u sekstilu sa Suncem, što dopinesi harmoniučnost u odnosima,a biće tokom dana u brojnim aspektima. Oko 9-10s. u konjukciji je sa Marsom u prepodnevniom aspektima i trigonu sa Uranom, što donosi veću dinamiku, puno emotivnog uzbuđenja, pojačanu aktivnost, smelost, promene iznenadne i neplanirane,koje donose nove mogućnosti, koje vode ka poboljšanju, ako uspete da prvilno usmerite svoje želje i ovladate svojim osećanjima, kako vas ne bi poremetila u njihovom ostvarenju. Ne reagujte impulsivno, brzopletpo i agresivno i nastojte da se prilagodite novo nastaloj situaciji, kako bi ste bili zadovoljniji i uspešniji.

Između 22.30. i ponoći, kao i nešto posle ponoći Mesec u Lavu biće u sekstilu sa Venerom u Vagi, što je divan period za ljubav i veze, jer će biti bolje razmen osećanja, veća otreba za usklađivanjem istih, pa je odlično vreme i za početak ljubavnih veza, kao i poboljšanje postojećih. Uživajte! sunny cheers

ja danas ni nisam zainteresovana za ljubav...

mozda je tako i bolje. Sad Very Happy

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

23.09. Sunce ulazi u sazvežđe Vage, gde su već Venera i Saturn Empty Re: 23.09. Sunce ulazi u sazvežđe Vage, gde su već Venera i Saturn

Počalji  evora Pon Sep 26, 2011 1:08 pm

Kako utice ovaj ulazak venere u znak vage, ako ta osoba vec ima tu kombinaciju u horoskopu rodjenja? Isto tako, interesuje me kakom se odrazava na osobe koje imaju vagu u podznaku? Da li su kod njih ti harmonicni odnosi i ljubav, koje ova venera donosi svojim ulaskom u vagi, posebno naglaseni?

Hvala unaprijed na odgovorima...

Pozdrav.

evora

Broj poruka : 8
Godina : 44
Локација : Podgorica
Datum upisa : 10.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

23.09. Sunce ulazi u sazvežđe Vage, gde su već Venera i Saturn Empty Re: 23.09. Sunce ulazi u sazvežđe Vage, gde su već Venera i Saturn

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu