Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nas dvoje...

2 posters

Ići dole

Nas dvoje... Empty Nas dvoje...

Počalji  Wllastta Sub Nov 22, 2008 4:19 am

Evo i sinastrije! I opet ista prica: meni se sve cini OK (doduse i nisam bas veliki poznavalac Astrologije Embarassed sto naravno, nikako nije za hvalu) a negde koci, zapinje... Kao sto vec rekoh u brku smo devet godina. Tranziti koji nailaze mi se ni malo ne svidjaju - kako tr. na Davison, teko i tr. na pojedinacne natale mog supruga i mene!
Jesam li bezrazlozno zabrinuta ili ipak treba da obratim paznju? O cemu je rec? Ukazite mi na probleme da bih lakse mogla poraditi na resenju! Hvala.


Nas dvoje... Vivkg8
Nas dvoje... W748
Wllastta
Wllastta

Broj poruka : 5
Godina : 46
Datum upisa : 15.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nas dvoje... Empty Re: Nas dvoje...

Počalji  Astrotanja Pon Nov 24, 2008 8:11 pm

Oboje ste temperamenti, strastveni, impulsivni, pa kada se naljutite svađe su žestoke, ljutnja i povređenost ega je takođe. Tvoj Mars je u kvadratu sa njegovim Mesecom, a Merkur u konjukciji, dok
Merkur može da pomogne u razgovorima, komunikaciji Mars može da dovede do svađe. Dva ovna zajedno nije laka kombinacija. Tvoj suprug ima veneru u 7. i njemu odgovara blaže naravi, inteligentna, diplomata, prijateljski nastrojana, puna ljubavi, sa kojom može da se druži, koja će mu delti da unese harmoniji u vezi i koja će biti tolerantna, davati mu osećah slobode. Manje ljutnje, svađa, inaćenja, više diplomatije, tolerancije i slobode bi moglo da poboljša vaš brak.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nas dvoje... Empty Re: Nas dvoje...

Počalji  Wllastta Uto Nov 25, 2008 3:19 am

Astrotanja ::Oboje ste temperamenti, strastveni, impulsivni, pa kada se naljutite svađe su žestoke, ljutnja i povređenost ega je takođe. Tvoj Mars je u kvadratu sa njegovim Mesecom, a Merkur u konjukciji, dok
Merkur može da pomogne u razgovorima, komunikaciji Mars može da dovede do svađe. Dva ovna zajedno nije laka kombinacija. Tvoj suprug ima veneru u 7. i njemu odgovara blaže naravi, inteligentna, diplomata, prijateljski nastrojana, puna ljubavi, sa kojom može da se druži, koja će mu delti da unese harmoniji u vezi i koja će biti tolerantna, davati mu osećah slobode. Manje ljutnje, svađa, inaćenja, više diplomatije, tolerancije i slobode bi moglo da poboljša vaš brak.

Hvala na savetima i brzom odgovoru.
Ako imas vremena zamolila bih te da iskuckas jos po nesto o nasem uporednom.
Inace, interesuje me iz kog zajednickog horoskopa (Davison?) moze da se vidi koliko dece bi trebali imati? Imamo preslatku curicu ali me interesuje da li je moguce da dobijemo jos jednu bebu?
Wllastta
Wllastta

Broj poruka : 5
Godina : 46
Datum upisa : 15.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nas dvoje... Empty Re: Nas dvoje...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu