Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedanaesta kuća

+11
galaksija
DUH
vedrana
Izida
Makica
gernica
Doree
Čarobnica
Zorica
Astrotanja
Jane
15 posters

Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Jedanaesta kuća

Počalji  Jane Sub Nov 22, 2008 12:03 pm

JEDANAESTA KUĆA - kuća u usponu

Jedanaesta kuća je predstavljena prijateljima, grupama, organizacijama, grupnim aktivnostima, klubovima. Također se kroz ovu kuću mogu iskazati osobni ciljevi i želje. Ova kuća nam može pokazati da li je osoba zainteresirana za humanitarne, naučne ili okultne tematike. Naglašenost ove kuće može pokazati sklonost osobe da se bori za pravednost i protiv zloupotrebe moći.

Ova kuća govori o vrstama prijateljstava koje osoba sklapa i kakva su ta prijateljstva, koje i kakve ljude bira za prijatelje. Kroz ovu kuću se mogu vidjeti odnosi s usvojenom djecom ili s djecom drugih ljudi.

Lorin Čerina



Što vam govori vaša 11 kuća? Na primjer, u 11. kući u Lavu u mojoj je karti konjukcija Me i So. Na podučju širih društvenih odnosa, pa mogu reći da nisam šutljiv i povučen tip. Drago mi je kada upoznam zanimljive nove ljude. Situacija je malo drugačija po pitanju onih dubljih prijateljstava, tu mi se čini da nisam imala previše sreće.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Astrotanja Sub Nov 22, 2008 2:09 pm

Tebi Jane vl. 11. Mesec i on je u Vodoliji u širem kvadratu sa Saturnom u četvrtoj, koji se ipak oseća, koji dovodi do hladnoće, udaljavanja, ili razočarenja. Mesec u Vodoliji često dovodi kada je u nepovoljnom aspektu do razočarenja,ili nekog nezadovoljstva, tuge u prijateljskim odnosima. Kako je u šestoj, on poprima inešto od Device, pa prijateljice mogu biti pomalo sklone zamerkama, kritici,ili analiziranju. Nekad hladne, razumne, bez mnogo emocija, možda je veza zasnovana na sličnim interesovanja, sličnih aktivnosti, moguće zajedničkom poslu , ali tu nema one dubine i predavanja prijateljstvu, niti samo jednoj osobi. Moguće je da su nezavisnog duha, kao i ti što si ; da cene individulanost, posebnost i sve što je u duhu vodolije.
Sunce u konjukciji sa Merkurom opet više upućuje na komunikaciju, na druženje, na mentalnu razmenu, nego na emotivu bliskost koja su tipična za ženska prijateljstva.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Jane Sub Nov 22, 2008 9:26 pm

U pravu si Tanja, moram priznati da mi se čini kao da je u muškom društvu mnogo lakše, nema tajni, kritika i svega ostalog što je uobičajeno u ženskim društvima.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Zorica Sre Apr 15, 2009 9:47 pm

11 kuca je kuca gde se vidi ko ce kakvu penziju dobiti. Ja tu imam pluton konjukcija uran na 15 stepen device u trigonu sa suncem, severnim cvorom i marsom u biku u 8 kuci. Dace Bog da mi bar penzija bude dobra... Very Happy
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Čarobnica Sre Apr 15, 2009 11:12 pm

Meni je Pluton u 11. kući u opoziciji sa Mesecom i Jupiterom, vladar 11. Venera u 12. u konjunkciji sa Uranom. Kad je reć o prijateljstvima, tu je Pluton umeo da napravi red medju prijateljima, a utehu od nekih porodičnih problema upravo sam nalazila kroz prijatelje. Zadnjih godinu-dve sklopila sam i lepa prijateljstva preko interneta.

E kad je penzija u pitanju, nadam se samo da zbog Venere i Urana u 12. neću morati da se bavim mutnim poslovima da bih mogla da zaradim penziju Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Astrotanja Čet Maj 28, 2009 9:36 am

Jedanaesta kuća je između ostalog kuća koja se odnosi i na zaradu, jer je druga od desete, pa je to i plata , odnosno zarada preko karijere.

Ova kuća se odnosi i na priznanja, nagrade, a i dobitke koji su iznenadni, neubičajeni i neočekivani.


sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Doree Čet Maj 28, 2009 12:09 pm

meni je 11 u ovnu,a mars mi je u 4 Smile
Doree
Doree

Broj poruka : 35
Godina : 32
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  gernica Čet Maj 28, 2009 1:00 pm

Vrh moje XI je na Algolu, dakle u Biku nastavlja se Blizancima sa sve SMC i Hironom u konjukciji i ima nesto malo Raka.
Vladar VE je na Asc sto bi znacilo da prijatelji meni dolaze, zatim ima sekstil sa Smc i hironom kao i kvadrat sa Saturnom, a Me je takodje u I polju u trigonu sa Ne i kvadratu sa Ma.
Kako je to kuca ljubavi koju primamo kao i zarade od karijere, kako tumaciti ovaj kvadrat Ve sa Saturnom,
kakva su to ogranicenja obzirom da je Sat u IV , a vladar je VI i suvladar VII? Question
I sta sa Smc i Hironom u njoj?
Oni prave sekstil sa VE i Mo kao i opoziciju sa Uranom, deo su zmaj konfiguracije, ako se smc i hiron uopste mogu tumaciti kao deo zmaj konfiguracije obzirom da nisu planete. study
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Astrotanja Sub Maj 30, 2009 12:26 am

Gernice gde ti tražiš posao u tvom rodnom mestu, ili gradu gde studiraš? to pitam , jer ti je vl. 6. u 4.
Istina četvrta kuća donosi često i privatan posao.
Mnogi astrolozi tvrde da kod konfiguracija se uzimaju obzir samo planete. Lično ništa ne tvrdim, ali pitam osećaš li ti i šta ti ta konfiguracija donosi?


Bitno j gde se nalazi vrh te kuć kada je u Biku, znaku koji teži stabilnosti, da postoji težnja ka stalnim prihodima. Veći deo 11. je u Blizancima, pa će verujem biti više od jednog posla. Ono što mi se dopada je da je Venera u trigonu sa Mesecom, pa bi trbalo ići u tom pravcu, kada je o plati i zaradi reč, dakle nešto što je vezano i za 9. itd. itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  gernica Sub Maj 30, 2009 12:58 am

Tanja, posao trazim u mestu u kome studiram, tj u Bgd-u.
Sto se vladara VI u IV tice, to bih opisala kao previse uplitanja porodice pri izboru
posla kojim cu se baviti, zatim kako je to Saturn - to bi trebale biti drz. institucije
koje posluju sa inostranstvom (carina), radila sam u farmaceutskom predstavnistvu,
pa eto simbolike JuNe u VI, pa i Mo u IX, a i Mo iz IX pravi trigon sa Uranom, sto
bi i trebalo predstavljati granicu, ako ne gresim.
Ali, u julu bih trebala zavrsiti spec. studije koje imaju simboliku tog Sat u Sco,
pa bih tu mogla poceti raditi pri vojsci i policiji (kriminalistika, antiterorizam), ako dobijem preporuku
profesora...
Moja zelja za master studije je medjunarodna bezbednost, pa mozda je i to opis tog
Mo u IX ciji je dispozitor u konjukciji sa Sat. Question
U svakom slucaju potreba za sigurnim prihodom u kombinaciji sa nekim dodatnim
radom koji bi vise bio hobi.

Sta je Vas predlog, carina ili pak ova druga opcija - rad u vojsci ili policiji? Question
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Makica Ned Maj 31, 2009 11:24 pm

u meni u jedanaestoj kuci ciron i severni mesecev cvor i to oba u kvadratu sa marsom,a takodje oba su u trigonu sa mesecom
jedanaesta kuca je u biku
moze pomoc?
ovi kvadrati mi se ne svidjaju

Makica

Broj poruka : 36
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 15.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Izida Pon Jun 01, 2009 3:19 pm

Tebi ce biti dobro u 11..Bik a disp.. ti je VE koja je otisla u Vodoliju pa sa UR pravi 60...severni cvor pokazuje mesto gde dobijas a ti ovde njega imas pa onda..nije lose...taj 90 MA po meni bi mozda -posto je vl. Ovna koji je umetnut u 10 a i suvl. je 5 kuce u Skorpiji mogao da ti donese kakvo teze dolazenje do posla ili neke prepreke u karijeri, ukazuje na neku borbu ka uspehu ali nije tako strasno...e mozda ja gresim nemoj da me slusas, Tanja j tu da me ispravi ako gresim...


Poslednji izmenio pandora* dana Pon Jun 01, 2009 3:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 3:35 pm

Makce Čvorovi nisu planete, tako da tu se gledaju egzaktni aspekti, ili eventualno -1, + 1. Što se tiče Kirona i tome ne bio trbala pridavati poseban značaj, jer to su možda neka razočarenja vezan za prijteljstvo i sl.

Važno je koji si izbor profesije odabrala, da li si se opredelila i kako koristiš konjukciji Sunca i Neptuna? Ovo boi mogao posao gde ima ili kreativnost, ili neke vrste entuzijazma i pomaganja drugima. Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Makica Pon Jun 01, 2009 5:14 pm

e u pravu ste,dosta sam imala razocarenja sto se tice prijateljstava
e sada zvrsavam ekonomiju,i sama sam rastrzana
vidim da volim da saslusam druge ljude i da im od srca dam odgovor i pomognem,a sa druge strane stalno sebe zamisljam kao uspesnu u nekoj vecoj firmi,da dosta putujem...
ni sama ne znam,zbunjena sam
a uvek sam govorila da ako ikada budem imala dosta sredstava da bi ulagala u fondove za borbu protiv raka

Makica

Broj poruka : 36
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 15.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 7:14 pm

Makice, ti imaš vl. +8. koji se odnosi na novac drugih ljudi na krau 5., što je kao da je na početku 6. i to će doneti posao koji je jako dinamian, brz, koji zahteva brzo prilagođavanje, koji je stresan,mkojvezan za savremeniu tehnolohij, ili način rad, ali i mogućnost promene.Kakao su povezana 6. i 8., a to je i rad vezan za novac drugh ljudi.
Potrebno je da budeš oprezna na poslu, da se čuvaš mogućnosti, neiskrenosti, obmna i sl. -Sunce u konjukciji sa Neptunom može doneti da okruženje, atmosfera može uticati na tvoju energiju, zdravlje i doneti nekada i zdravstvene poteškoće koje je teško dijagnosticirati, odnosno postoji mogućnost greške, pa je alternativna medicina rešenje za te probleme.
Osluškuj i svoju intuiciju na poslu uodnosima sa drugima, jer ti ona može sačuvati od nesikrenosti drugih i doprineti da se ne razočaraš. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Makica Pon Jun 01, 2009 7:22 pm

Hvala puno
inace studiram ekonomiju,ali smer poslovni informacioni sistemi gde smo vise skoncentrisani na racunare
a sto se tice intuicije,u pravu ste,slusacu je,ona me do sada nikada izneverila nije...

Makica

Broj poruka : 36
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 15.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty vedrana

Počalji  vedrana Čet Jun 04, 2009 10:12 pm

U mojoj XI kuci je rak na 3*,onda sam posmatrala moje mesec u jarcu u V kuci,
I onda se pitam sva ta prijateljstva i na kraju se razocaram.A da je posmatram kao penziju,onda mogu da zamislim kako ce biti ziveti od nje Sad
Zaista bi mi znacilo da mi neko pojasni u cemu je problem,i da li postoji nacin kako bih mogla nesto promeniti so bi poboljsalo moju situaciju.


Poslednji izmenio vedrana dana Čet Jun 04, 2009 11:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : propustila)
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  DUH Pon Jul 20, 2009 2:29 pm

Jane ::JEDANAESTA KUĆA - kuća u usponu

Što vam govori vaša 11 kuća? Na primjer, u 11. kući u Lavu u mojoj je karti konjukcija Me i So. Na podučju širih društvenih odnosa, pa mogu reći da nisam šutljiv i povučen tip. Drago mi je kada upoznam zanimljive nove ljude. Situacija je malo drugačija po pitanju onih dubljih prijateljstava, tu mi se čini da nisam imala previše sreće.

SO u 11p ti može doneti uspešne ili popularne a nekad i slavne prijatelje sa kojima možeš imati dobru komunikaciju ili ih upoznati na kraćem putovanju ili preko rodjaka (ME) a penzija zavidna, ako je dispozitor SO dobro postavljen ali kako sam pročitao tebi 11p vlada MO koji ima kvadrat sa SA što može doneti razočarenje kroz prijatelje jer sa Rakom na vrhu 11p ti baš emotivno ulaziš u prijateljstvo...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  galaksija Ned Jan 03, 2010 12:47 pm

Ja u 11 polju nemam planeta a vladar u 6 polju kvadrat sunce,merkur.Iz nekog mog zivotnog iskustva,nikad nisam imala prave prijatelje.Svi bi se na kraju pokazali kao licemeri.I trenutno u zivotu pravim jednu rekonstrukciju kada su prijateljstva u pitanju.Mislim da je ovaj vladar saturn kriv za sve!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  jassna Ned Jan 10, 2010 4:56 am

Kako bi vi prokomentarisali moje 11. polje? Vrh u devici, retrogradni merkur u 8. a vrh osme u blizancima..Merkur je u konjukciji sa suncem, sunce u blizancima u 8...Kako biste povezali moje 11. i 8. polje? Ako nekog ne mrzi

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  mici Ned Jun 12, 2011 12:36 am

Jane ::JEDANAESTA KUĆA - kuća u usponu

Jedanaesta kuća je predstavljena prijateljima, grupama, organizacijama, grupnim aktivnostima, klubovima. Također se kroz ovu kuću mogu iskazati osobni ciljevi i želje. Ova kuća nam može pokazati da li je osoba zainteresirana za humanitarne, naučne ili okultne tematike. Naglašenost ove kuće može pokazati sklonost osobe da se bori za pravednost i protiv zloupotrebe moći.

Ova kuća govori o vrstama prijateljstava koje osoba sklapa i kakva su ta prijateljstva, koje i kakve ljude bira za prijatelje. Kroz ovu kuću se mogu vidjeti odnosi s usvojenom djecom ili s djecom drugih ljudi.

Lorin Čerina



Što vam govori vaša 11 kuća? Na primjer, u 11. kući u Lavu u mojoj je karti konjukcija Me i So. Na podučju širih društvenih odnosa, pa mogu reći da nisam šutljiv i povučen tip. Drago mi je kada upoznam zanimljive nove ljude. Situacija je malo drugačija po pitanju onih dubljih prijateljstava, tu mi se čini da nisam imala previše sreće.

Zanimljiva tema, moje sunce je u 11u jarcu i gradi 60 sa saturnom u 8 skorpija, tacno je da je 11 kuca klubovi, pripadnost organizacija zatvorenog tipa, ja sam od svoje 10 god u konjickom klubu a desava mi se da cesto budem gost na nekim mestima zatvorenog tipa. Ovaj moj saturn u 8 mi je doneo divna poznanstva i saradnju pa i protekciju starijih muskaraca- deda, koji su mi puno pomogli u sportu, puno znanja su mi preneli, a ujedno vezu sunce-saturn osecam i u porodici, kako godine prolaze a moj tata stari sve nam je bolji odnos Smile E pa sad ne znam tacno za to da je 11 kuca penzija, mada sam ja kao mala dobijala od dede penziju-/saturn 8 kuca 60 sa mojim suncem 11/ i uvek sam spopadala postara na ulici i pitala kad ce penzija ....daleko sam od nje al mislim da je i ovo neka veza sa tim Smile Mada imam osecaj da me zaposlenje zaobilazi u sirokom liku, naglasen je hobi Smile potrebna mi je veza saturna u skorpiji u 8, saturn i povezujem sa suncem i 11 al skorpiju nikako, ako neko zna vise nek napise...jedinu povezanost saturna u skorpiji znam je da opisuje mog tatu jer je njemu sunce u skorpiji.
mici
mici

Broj poruka : 14
Godina : 40
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Vodolijica/Dragana Ned Jun 12, 2011 6:31 pm

The voice of Ivana my friend:
Vedrana tvom mesecu u jarcu je vrlo teško da izrazi svoje emocije. Ti si veoma emotivna osoba ali teško nalaziš način da dopreš emotivno do svojih prijatelja ili do ljudi za koje želiš da ti to budu. Verovatno ti osećaš da se izuzetno trudiš oko drugih, ali u stvarnosti im isto tako verovatno ista ti deluješ i zvučiš i hladno i rezervisano. To nije aspekat koji će ti upropastiti sva prijateljstva to nikako ali dobro je da ga budeš svesna i da se uvek trudiš da ga prevaziđeš. I da kroz život postepeno učiš i vežbaš kako prema ljudima da postupaš otvoreno i emotivno. Pored ovog položaja otežavajuću okolnost svakako predstavlja kvadrat meseca i saturna koji još dodatno podvlači ovu priču. Ali pošto tvoj mesec ima i trigon sa marsom taj dinamičan i aktivirajući aspekat ti može dosta pomoći u prevazilaženju spomenutih barijera u emocijama i komunikaciji.
Samo se nemoj sekirati i nemoj odustajati. Zapamti da savršenog horoskopa nema i da na mnogo toga vezano za samu sebe ti svakako možeš uticati. I ne dozvoli da sva razočarenja u prijatelje podvodiš u kategoriju lošeg meseca koji je vladar kuće dugih prijateljstava. Uvek daj ljudima i drugu pa i treću šansu da se pokažu u dobrom svetlu. Tolerancija, razumevanje i prihvatanje različitosti je oduvek bila najbolja formula za duge i kvalitetne odnose sa okolinom I love you
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Jane Čet Jun 23, 2011 7:00 pm

DUH ::
Jane ::JEDANAESTA KUĆA - kuća u usponu

Što vam govori vaša 11 kuća? Na primjer, u 11. kući u Lavu u mojoj je karti konjukcija Me i So. Na podučju širih društvenih odnosa, pa mogu reći da nisam šutljiv i povučen tip. Drago mi je kada upoznam zanimljive nove ljude. Situacija je malo drugačija po pitanju onih dubljih prijateljstava, tu mi se čini da nisam imala previše sreće.

SO u 11p ti može doneti uspešne ili popularne a nekad i slavne prijatelje sa kojima možeš imati dobru komunikaciju ili ih upoznati na kraćem putovanju ili preko rodjaka (ME) a penzija zavidna, ako je dispozitor SO dobro postavljen ali kako sam pročitao tebi 11p vlada MO koji ima kvadrat sa SA što može doneti razočarenje kroz prijatelje jer sa Rakom na vrhu 11p ti baš emotivno ulaziš u prijateljstvo...

Istina, ali kako je So0Me blizu vrha 12. to je i često biranje prijatelja prema istim životnim iskustvima... Ljudi koji me razumiju i ja razumijem njih. Jest, razočarala sam se ne mali broj puta jer sebe cijelu dam u prijateljstvo što sam naučila da više ne radim. A i bolje se katkad slažem sa muškarcima, lakše i otvorenije.

Hvala što si me podsjetio, morat ću opet postaviti kartu, brisala sam cijeli album...
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  DaFFe Ned Dec 11, 2011 8:36 am

Moze li meni neko da tumaci?

11. mi je u Raku, i njen vladar Mesec je u 7. kuci kojom mi vlada Ribe, ali je sam Mesec u Ovnu i to 1*09', i sad sta?
Dispozitor je? Mars? I on je otisao u 9. kucu u Biku, sto ne odgovara Marsu, ali odgovara znaku. Tako? I sad gledam aspekte koje pravi Mars?
Kako sad te aspekte da povezujem? Kako da tumacim? Znam koji su dobri, koji su losi. Ali

Ma0Ju (isto u 9. kuci u Biku i tu i vlada Bik)? Kako sad to da tumacim?
Imam jos i
Mars sesqui-quadrate Saturn
Mars sesqui-quadrate Neptune
Mars bi-quintile Uranus za ove aspekte ne nadjoh nista a i kazu da ne obracam paznju, a posto sam je Devica u podznaku, ja moram da cackam pa to je. Very Happy

I sad ja ne znam sta ovo znaci.

DaFFe

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jedanaesta kuća Empty Re: Jedanaesta kuća

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu