Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bioenergija

+4
smesko
ArijeL
daniel astro
Astrotanja
8 posters

Ići dole

Bioenergija Empty Bioenergija

Počalji  Astrotanja Uto Nov 25, 2008 2:02 am

Koji su to planetarni uticaji koji izazivaju postojanje pojačane bionergije.Da li su to aspekti Sunca s drugim planetama, jako Sunce, kao i utiacji Marsa?

Question
Da li neko među vama je imao prilike da vidi natal osobe sa pojačanom bionergijom i da nam postavi natal te osobe.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  daniel astro Sub Nov 29, 2008 8:53 pm

Svima je poznato da ta reč označava životnu energiju i da je poseduje svako živo biće u manjoj ili većoj meri. Neki tvrde da je ona genetska i da se vremenom može uzdići na jedan viši nivo, ukoliko je jačate i snažite. Radi se o tome da je takva energija sveprožimajuća i da ona egzistira na svim ravnima postojanja. Kod čoveka koga muče sumnje, teskobe i strahovi dogadja se da bude zablokirana, te je priliv energije 80% u plućima, 35% u donjem delu stomaka, itd. što govori o jednom disbalansu u organizmu, te se vremenom javljaju bolesti jer nema zdravog protoka takozvane bioenergije. Ako pitate od čega je ona sačinjena, reći ćemo da je Pluton njena potpuna realnost, bilo da se ta energija kanališe kroz znak Škorpiona ili snažno osmo polje horoskopa. Nemojte uvek očekivati Mars u jakim znacima, ali svakako u izazovnim aspektima, te ćete imati prilike da vidite relacije Mars- Pluton, Mars- Neptun, Saturn-Pluton, Saturn-Uran, Sunce-Pluton( veoma često u konjunkciji i sekstilu) i najčešće Mars-Uran i to u izazovnim aspektima,često Mesec-Pluton(u svim aspektima, naročito kvadratu i konjunkciji) kao i verovali ili ne Mars-Mesec, jer na dubljem nivou ovaj aspekt predstavlja samog Plutona(Pluton je sačinjen od Meseca i Marsa- jedna tipično ženska energija). Evo dva primera gde je uočeno ogromno prisustvo snažne isceliteljske energije- rw 27.03.1958. Ljubljana u 06.00 am. Primetićete Mars u snažnim aspektima, jedan jak i stresan horoskop, gde upravo ovi aspekti daju pražnjenje energije, 8 polje u Skorpionu i još puno toga. Ispratite oba Marsova dispozitora , kao i Plutona u 6 polju na riskantnom nultom stepenu u kome je koncentrisana velika energija.
rm 04.08.1950. Požarevac 11. 05 am Neobičan primer. Mars na ascedentu u znaku svog izgona u egzaktnoj opoziciji sa Mesecom. Preko Venere ide u kontakt sa Uranom, kvadrat sa Neptunom i sekstil sa Saturnom. Sunce aplicira ka Plutonu. U oba slučaja vidimo da je Sunce izuzetno snažno. Da bi neko lečio i sam mora da bude sazdan od jakog materijala i vitalan.Dok sam ovo pisao Mesec se na nebu nalazio u egzaktnoj konjunkciji sa Plutonom. Ovo je reakcija Univerzuma na dato pitanje, pa je samim tim i to odgovor.
www.myspace.com/astrologija
daniel astro
daniel astro

Broj poruka : 29
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  ArijeL Ned Nov 30, 2008 9:01 pm

evo ja sam postavila karte, samo ne znam sta je sa ovim imageshack-om, ne prikazuje sliku na cijelom ekranu, samo na desnoj polovini, pa morate da je sacuvate, ako hoćete da vidite bolje, jer ovako i nije neki pogled Very Happy

prvi primjer, rw http://img126.imageshack.us/my.php?image=nn1my3.gif

drugi primjer, rm http://img126.imageshack.us/my.php?image=nn2ja8.gif

ono sto se prvo primjecuje jeste zaista jako sunce, prisustvo vatrenog elementa, dakle, obilje energije, ali da se ne bi rasipala, pluton mora njom da upravlja, što je logično...

u prvom slučaju, dupli ovan, sunce na asc, egzaltirano, u drugom sunce u sjedištu, u 10, i vladar je mc-ija, opet markantna pozicija.

ima tu jos dosta za analizirati, nadam se da će se jos neko ukljuciti...
ono sto sam takođe primjetila je da je u oba slučaja vladar 6 kuce na samom ascedentu, u oba slučaja su vatrene planete, jake energije, pa je logično da će ta osoba liječiti druge (6 kuca) svojom energijom, pojavom, sobom (asc), to je svakako i osoba koja voli da pomaže, što je preduslov...
ArijeL
ArijeL

Broj poruka : 68
Godina : 38
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  Astrotanja Ned Nov 30, 2008 9:44 pm

Interesantno je da su ljudi koji su imaju bioenergiju imali obično neku ličnu tragediju, često bolest neke drage osobe, nekada i gubtke o čemu sam čitala u knjizi bionergija moć isceljivanja Nateše Marković, novinarke. jedna jako zanimljiva i knjiga pisana u duhu istraživačkog novinarstva.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  daniel astro Čet Dec 11, 2008 10:05 pm

Da ,to je istina. Nekada se treba zapitati sta raditi sa tolikom silinom. Lečiti druge ili pustiti da se ista energija "proguta" druge? Obično oni koji se nalaze u blizini imaju čudne sudbine. Rekao sam da je bioenergija jednaka Plutonu. Ziveti ovu planetu je potpuno nemoguce. Ona ce usisati sve što joj se nadje na putu. Da li ste se nekada zapitali zašto je sudbina jednog Skorpiona tako neobicna...da ne kazem cesto fatalna?Razmisljajte o tome, tako ćete mnogo bolje razumeti prirodu energija. Svako ko ne vlada svojim silama ide u neminovnost. Lično poznajem ljude čije sam podatke izložio. Čak bi se i siroti Oliver Tvist zaplakao nad njihovim sudbinama.
www.myspace.com/astrologija
daniel astro
daniel astro

Broj poruka : 29
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  Astrotanja Čet Dec 11, 2008 10:51 pm

Daniele, šta kažeš za Pluton u konjukciji sa Marsom u Škorpiji na vrhu 9. koji je u sekstilu sa Venerom koja je na kraju 11. On je u kvadratu sa natalnim Ascdentom , -2 koji je na 17 stepenu Vodolije.
U pitanju je horoskop mog sina. Pluton je vl. 9.
Mars je na 13 u Škorpionu, a Pluton na 15.? U meni izaziva nespokoj. Inače datum rođenja je 24. 11. 1989. u 11. 45. Vršac. Studira biologiju.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  daniel astro Uto Dec 23, 2008 12:17 am

Dugo nisam bio na ovom forumu, te nisam uspeo da vidim pitanje. Sta te konkretno zanima kod ove pozicije?Rado cu pogledati kartu tvoga sina. Lep pozdrav
www.myspace.com/astrologija
daniel astro
daniel astro

Broj poruka : 29
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  Astrotanja Uto Dec 23, 2008 12:38 am

Bioenergija Op38zn

Ovo je horoskop moga sina. Interesuje me kako može Mars u konjukciji sa Plutonom, kada je u pitanju njegovo zdravlje, da li bi bio opasan za njega život u inostranstvu i kako ovo može da se odrazi na njegovo studiranje?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  daniel astro Uto Dec 23, 2008 1:52 am

Draga, Astrotanja,nema potrebe da brines za njegovo zdravlje, ukoliko posmatramo konjunkciju Marsa i Plutona. Te planete su u znaku svoga sedista i egzaltacije(Pluton), te su neizmerno snazne. Doduse, nalaze se blizu Kiffe Australis koja cesto predstavlja" nedovoljnu cenu" ili nemogucnost da osoba pruzi svoj maksimum, kao i to da donosi nenadane opasnosti,onda kada se cini da imamo "mirno more". No, kako su iste planete u trigonu sa Jupiterom i sekstilu sa planetama iz znaka Jarca- bilo sta da krene naopako, ima sjajnu podrsku i zastitu sa Neba. Nemam nikakav strah za njega. Univerzum ga je oslikao planetom u svom sedistu,sto je velika zasluga. Neugodno je to sto mu mogu prilaziti cudni tipovi ili ce u nekom momentu morati dobro da se pomuci. Ovakva situacija u inostranstvu nekad daje "hleb sa 7 kora", te nijedna majka ne zeli da dete prolazi kroz takve situacije, sto je tako prirodno. Jedan izuzetno zanimljiv horoskop.Lep pozdrav.
www.myspace.com/astrologija
daniel astro
daniel astro

Broj poruka : 29
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  Astrotanja Uto Dec 23, 2008 2:31 am

Hvala ti Daniele. Smile Zaista je toliko različit, višestroko nadaren i ima jaku volju. Voleo bi da se bavi istraživanjma, da otkriva nepoznato i veliku energiju i volju ulaže u učenje. Topli pozdrav sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Dec 23, 2008 9:49 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  daniel astro Uto Dec 23, 2008 2:52 am

Imas jednog sasvim neobicnog sina. On jeste poseban
www.myspace.com/astrologija
daniel astro
daniel astro

Broj poruka : 29
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  smesko Pet Dec 26, 2008 11:43 am

daniel astro, bilo bi mi jako drago ako bi pogledao moju natalnu kartu i kazao mi nesto o mojoj energijici.
naime, bas me zanima odakle je toliko puno..toliko ljudi oko mene je oseca..a opet sams vesna da mogu da je izgubim jako mnogo..i da ne znam jos uvek da je sacuvam uvek!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  daniel astro Pet Jan 23, 2009 6:07 pm

Smesko,oprosti sto ti ranije nisam odgovorio. Svakako je u tvom horoskopu evidentno obilje energije samim tim sto se vladar asendenta nasao u znaku Strelca, koji prirodno zraci optimizmom, verom, entuzijazmom i da ne zaboravimo-to je vatreni znak pod vladavinom Jupitera. Nezgodno je sto prima na sebe Neptuna, a i Mars je u kvadratu sa Neptunom, sto cesto daje da nesto osobi crpi snagu, kao da je aura otvorena i ne ume se zastititi. Sem toga Mars je u Devici, često daje vredne ljude i u aspektu je sa Jupiterom i Suncem sto su snazni pokazatelji velike snage i obilja. Ukoliko bi dalje pratili, našli bi sijaset drugih situacija koje govore u prilog tome. Medjutim, ascendent u Raku ume sve ovo da ublaži i umanji.
www.myspace.com/astrologija
daniel astro
daniel astro

Broj poruka : 29
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  smesko Pet Jan 23, 2009 6:35 pm

daniel astro, nema problema!shodno obavezama i mogucnostima kuckamo.sve razumem. Wink
hvala puno!
sta mi preporucujes kao zastitu energijice..ili kako savetujes da je upotrebljavam?
ili..da li bas nesto zelis da mi naglasis? Rolling Eyes na sta da obratim paznju u zivotu?
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  daniel astro Pet Jan 23, 2009 6:44 pm

Ta energija se moze gubiti usled preterane brižnosti ili naglašenih emocija, dubokih impresija...Tvoj horoskop je snažan i želim da iskoristiš sve potencijale koje ti nudi. Bila bi prava šteta zanemariti to
www.myspace.com/astrologija
daniel astro
daniel astro

Broj poruka : 29
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  smesko Pet Jan 23, 2009 9:45 pm

daniel astro zaista puno hvala! bounce flower
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  gernica Pet Jan 23, 2009 10:59 pm

Takodje bih zamolila Daniela da me posavetuje kako da kanalisem visak energije.

Moja natalna karta http://img340.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622mu7.gif
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  Astrid Uto Feb 03, 2009 7:55 pm

Astrotanja ::

Ovo je horoskop moga sina. Interesuje me kako može Mars u konjukciji sa Plutonom, kada je u pitanju njegovo zdravlje, da li bi bio opasan za njega život u inostranstvu i kako ovo može da se odrazi na njegovo studiranje?

Nema beda za sina, jer je Pluton vrlo dobro aspektiran kao i Mars. I vladar je polja inozemstva a zgodan je i trigon prema Jupiteru koji je prirodni vladar inozemstva i njegove karijere. Tebi ko majci to pada teško, Mjesec u lošem aspektu, ali dijete treba pustiti da ide svojim putem. Čak i da dođe do nečega u inozemstvu, oni su dobro položeni.
Astrid
Astrid

Broj poruka : 22
Локација : Rijeka
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  Astrotanja Uto Feb 03, 2009 9:32 pm

Puno ti hvala draga Astrid! I love you
Čini mi se da će njegova volja i energija doživeti ekspanziju u inostranstvu, jedino će me ta udaljenost sigurno boleti, bez obzira na saznanje da njegovo Sunce u devetoj u Strelcu, blizu vrha 10. mu može doneti puno toga dobro za njega, kao i Mars trigon Jupiter. Nadam se da će taj Merkur vl. njgove 4. na njegovom Mc biti svestan i razuman, jer me on prilično opisuje, mnogo više nego Mesec u Vagi. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  Astrotanja Sre Jun 24, 2009 9:54 pm

Pre mesec dana sam se uverila , mada sam ranije to primećivala, ali sadai zaista da mo suprug ima bioenergiu aku. dovolno e da mi stavi ruku nekoliko minuta na bolno mesto i bol prestaje. On ima Asc u Ovnu, Pluton u 6. u trigonu sa Saturnom i Sunce u šestom u kvadratu sa Marsom, dok je Mars i u sekstilu sa Uranom. Kao što je Daniel reče da je potrebno da bude sazdan od jakog materijala, što on i jeste. Very Happy


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Sep 28, 2009 2:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  Strelica Čet Jun 25, 2009 12:19 am

Hahahah... Imam slican primer,samo sto ja nemam osecaj da je ta energija bas tako jaka,mozda zato sto je decko u pitanju pa kao bojim se da ne tripujem mozda i nismo je probavali na bol,ali na umor i napetost recimo,da.
Decko ima Ma na asc-u u trigonu sa So i Mo u 9. i Pl u 5.
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  astrea Sre Sep 09, 2009 2:42 pm

Ja koristim bioenergiju. Moja natalna karta rw 5. februar 1972. 8:35am, Bgd
astrea
astrea

Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu