Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Promena posla?

2 posters

Ići dole

Promena posla? Empty Promena posla?

Počalji  manuela Pet Mar 30, 2012 2:02 pm

Molim Vas Astrotanja ako mozete da vidite da li mi u dogledno vreme predstoji neko poboljsanje ili promena na poslu i na finansijskom planu?
Pruza mi se mogucnost oko angazovanja na velikom projektu u Ugandi, pa da li ce nesto biti od toga? Da li mozda znate u kom je znaku Uganda?
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Promena posla? Empty Re: Promena posla?

Počalji  Astrotanja Sub Mar 31, 2012 1:59 pm

Manuela, ima izgleda! Vladar horoskopa je u 9. u trigonu sa vladarem 6. kuće posla, donosi mogućnost nekih većih projekata poslovnih, vezanih za inostranstvo. Pluton ti tranzitira ‚12. koja se odnose na duga putovanj i život van Evrope, a on je vl tvoje 10. kuće karijere, pa bi on mogao da te odvede daleko od mesta rođenja. Tebi putovanja preko posla slede zbog Mekrura vl. šeste u 6. u Blizancima u tvom natalu i njih će biti više tokom tvog života. Kada bi to trebalo da bude, da li već tokom aprila, koji je tebi povoljan mesec za promene, putovanje, komunikaciju? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Promena posla? Empty Re: Promena posla?

Počalji  manuela Ned Apr 01, 2012 2:10 pm

Astrotanja puno vam hvala na odgovoru. Ovih dana cekam da mi jave oko tog projekta koji sam odlucila da uzmem, ali se bojim da li cu uspeti da ga radim, jer to bi bilo angazovanje van mog stalnog posla kojim sam dosta nezadovoljna. Da li bi mi to donelo i finansijsku promenu, s obzirom da sam prosle godine u julu mesecu uzela kredit za stan, a rata mi je sve veca i veca? Da li se vidi neka promena i u mom solarnom horoskopu ili mozda u direkcijama? Kojim direkcijama vi pridajete vise vaznosti - primarnim ili sekundarnim? I ja se vec vise godina bavim astrologijom, ali nikako ne uspevam da budem objektivna kad sebi gledam.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Promena posla? Empty Re: Promena posla?

Počalji  Astrotanja Pon Apr 02, 2012 2:57 pm

Manuela, bez detaljnih analziranje solara i progresija ne bih mogla da vam na to odgovrim, a to zahteva puno vremena i rada. Ako ste zainteresovani za to javite mi se. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Promena posla? Empty Re: Promena posla?

Počalji  manuela Pon Apr 02, 2012 3:10 pm

Hvala Vam na odgovoru, sigurno cu Vam se javiti.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Promena posla? Empty Re: Promena posla?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu