Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sto nosi buducnost

+2
Astrotanja
Jane
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Snezana Pon Apr 20, 2009 4:51 pm

Jane ::Jest, trenutno mi je to prioritet. Samo sam se počela pitati da li je moguće da završim iduće godine. Ne bih voljela to više odgađati.

"Uči sine uči" Very Happy , što kažu roditelji, šalim se. Pa sol Ju ti je na Ma vladaru IX, šta ćeš više Very Happy , eto diplome, jedino da te ne prevari neki stranac pa ili već neko u simbolici Ju pa eto i doma tvog. Ali sve to može skupa, samo je važno postavljen prioritet koji ne negira i druge događaje Smile .
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Pon Apr 20, 2009 8:29 pm

he he pa kažu roditelji. Very Happy samo, to je solar za godinu koja je na izmaku, još tri mjeseca pa radim novi. tko zna što će taj reći. Laughing
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Snezana Pon Apr 20, 2009 9:29 pm

Jane ::he he pa kažu roditelji. Very Happy samo, to je solar za godinu koja je na izmaku, još tri mjeseca pa radim novi. tko zna što će taj reći. Laughing

A sta te sprečava da postaviš i novi Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Uto Apr 21, 2009 2:57 pm

Zapravo me ne sprječava ništa osim pomisli da bih vidjela nešto što m i se ne bi svidjelo. Laughing Ali evo ga, ovo je solar za 2009.-10.(osim ako kojim slučajem ne osvojim neki jackpot to će biti solar za tu godinu Very Happy )

https://2img.net/h/i254.photobucket.com/albums/hh105/Dunja_55/solarsmb.jpg
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Snezana Uto Apr 21, 2009 7:44 pm

Jane ::Zapravo me ne sprječava ništa osim pomisli da bih vidjela nešto što m i se ne bi svidjelo. Laughing Ali evo ga, ovo je solar za 2009.-10.(osim ako kojim slučajem ne osvojim neki jackpot to će biti solar za tu godinu Very Happy )

https://2img.net/h/i254.photobucket.com/albums/hh105/Dunja_55/solarsmb.jpg

Ništa loše ne vidim u solaru 09/10, sol Mc je u nat IV, obzirom da tranzit Sa90Ur, moguće je da ćeš imati priliku da razmišljaš i uradiš nešto po pitanju promene svoje četvorke, čini mi se da je moguć neki sezonski rad, pričala si u prethodnim postovima o mogućem poslu, mislim da bi bilo dobro ako imaš priliku ili je to neki partnerski odnos koji će se stvoriti na takvom poslu ili obrnuto - sol Asc u VI sa sol Ju na Mo. U svakom slučaju prioritet treba da bude fakultet, jer ne zaboravi da solar 08 deluje, često najače u svoja zadnja tri meseca. Puno uspeha ti želim sunny
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Uto Apr 21, 2009 7:55 pm

Tebi puno hvala na odvojenom vremenu i odgovorima na moje pitanje. Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Snezana Sre Apr 22, 2009 1:28 am

Jane ::Tebi puno hvala na odvojenom vremenu i odgovorima na moje pitanje. Wink

Molim, i da dodam, konjunkcija tranzitnog Jupitera i Neptuna u Aqu ce biti na tvom Mo, to je tranzitni aspekt koji se događa samo jedan put u u 160 godina u Vodoliji. Inače u prošlom veku Smile 97 je bila u Jarcu, 71 i 83 u Strelcu, 58 u Škorpiji.... pa eto iskoristi na najbolji način Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Čet Apr 23, 2009 11:56 am

super, svakih 160 god i dogodi se meni. Very Happy nisam sigurna što bi se moglo dogoditi uslijed takvog tranzita? a ne bih nagađala jer nemam dovoljno iskustva....

također, snežana misliš li da bi sadašnji tranziti mogli dovesti do kakvih zdravstvenih problema? nešto me u posljednje vrijeme pogađa na sve strane... Hvala.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Astrotanja Čet Apr 23, 2009 10:14 pm

Jane, dok Saturn prolazi prvom dobro je biti samodisciplnovan i posvetiti se svom zdravlju, biti odgopvorniji prema njemu, sve ono što je štetno nastojati da izbaciš, a kako je u devici menjati i navike življenja, ishrane i sl.Preduzeti sve što je potrebno da bi se zravlje povoljšalo. Kako i Će Jupiter biti u konjukciji sa tvojim Mesecom, a tu je i neptun, onda je dobro da svoje zdravlje poboljšaš, posebno kada jupiter bude prolazio onda preduzeti nešto za lečenje. ne bibbilo loše da to bude i kombinacija alternativne medicine zbog tranzitnog Neptuna i nekih metoda koje su zasnovane na modernoj medicini. Ako planiraš da počneš nešto da radiš iskoiristi ovog Jupitera što bolje možeš, odnonos prilike koje će ti on doneti, udružen sa Neptunom. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Okt 24, 2009 8:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Ned Avg 30, 2009 12:18 pm

Snezana ::
Jane ::Tebi puno hvala na odvojenom vremenu i odgovorima na moje pitanje. Wink

Molim, i da dodam, konjunkcija tranzitnog Jupitera i Neptuna u Aqu ce biti na tvom Mo, to je tranzitni aspekt koji se događa samo jedan put u u 160 godina u Vodoliji. Inače u prošlom veku Smile 97 je bila u Jarcu, 71 i 83 u Strelcu, 58 u Škorpiji.... pa eto iskoristi na najbolji način Very Happy

Sjetila sam se neki dan da je netko napisao da je ova konjukcija nešto rjeđa pa rekoh da pogledam starije postove i naletih na tvoj. Wink Moram priznati da me Ju0Ne na Mo nije toliko mučilo koliko sam mislila budući je uključen Mo. Možda sam malo u simbolici 6. kuće i sitnijih zdrav. problemčića. Ali kako je Mo vladar 11. kuće i šireg kruga prijatelja tu se dosta toga promijenilo, rekoh neću više trošiti vrijeme na egoiste. Uvijek se sjetim one izreke: Na svom putu sretoh sto ljudi ali nijednog čovjeka. Pa onda radije budem u kvalitetnom društvu jednog čovjeka nego mase ljudi. Naravno, ovo samo metaforički jer u današnje vrijeme nije moguće izbjeći šire kontakte gdje god se čovjek okrene. Ali mislim da razumijete što je pisac htio reći. Very Happy
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Pon Avg 31, 2009 1:54 pm

Astrotanja ::Jan, dok Saturn prolazi prvom dobro je biti samodisciplnovan i posvetiti se svom zdravlju, biti odgopvorniji prema njemu, sve ono što je štetno nastojati da izbaciš, a kako je u devici menjati i navike življenja, ishrane i sl.

Povratna informacija za Tanju Very Happy

Imala si pravo, Sa kroz 1. kuću bio je pravo iskušenje, ali sad mi se čini da je učinio upravo ono što je trebao. Na ulazu je u 2. kuću pa ću njegov utjecaj sad mnogo više osjećati po pitanju financija (blago meni Sad ) ali i to će već proći. Ono što sam primijetila u svojim tranzitima posljednjih godinu dana da kada je recimo Sa prvi put išao preko nat. Ve nisam osjećala neke promjene ali drugi put je sve preokrenuo, isto tako i s ovim Ne0Ju na Mo u 6. prvi put ništa ali sad kad drugi put krenu u egzaktnu konjukciju na Mo mislim da bi mogao uskočiti kakav zanimljiv poslić.

Ovaj Ma u Raku se prije 2. god nije osjećao najbolje, tada je zapravo poprilično usporilo na fakultetu, nadam se da neće sad donijeti isto... Navike sam mjenjala, sad mnogo više radim pa će valjda ispasti drugačije.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Pet Sep 04, 2009 6:56 pm

Evo jedno pravo lično pitanje čijeg se odgovora užasavam Very Happy

Postoje li okvirne mogućnosti za završetak fakulteta iduće godine?
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  sasa62 Ned Sep 13, 2009 7:23 pm

Jane ::super, svakih 160 god i dogodi se meni. Very Happy nisam sigurna što bi se moglo dogoditi uslijed takvog tranzita? a ne bih nagađala jer nemam dovoljno iskustva....

također, snežana misliš li da bi sadašnji tranziti mogli dovesti do kakvih zdravstvenih problema? nešto me u posljednje vrijeme pogađa na sve strane... Hvala.

Razdoblje smanjenog imuniteta otprilike od proljeća ove godine do zaključno kraja iduće. Unutar tog razdoblja lošiji periodi proljeće 2009, sami kraj ove i početak iduće, i ljeto iduće godine. Preporučljivo je uzimati prirodne suplemente za jačanje imuniteta.
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Pon Sep 14, 2009 1:46 pm

hvala saša. Istina je da je ovo proljeće sve nekako krenulo, pila sam neke vitaminske dodatke ali nekako nisu mnogo pomogli. Za sada sve neki manji problemčići što je dobro ali umara konstanto otkrivanje uzroka novih simptoma. Sad je tu i stres zbog ispita pa pretpostavljam da i to utječe na cjelokupnu sliku.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  sasa62 Pon Sep 14, 2009 2:40 pm

uvijek i jest tako da u lošijem periodu tijelo lošije "prima" takve suplemente, no bez njih bi bilo ipak teže... zato i služi astrologija da se predvide takve situacije i unaprijed dovede tijelo do optimalne granice da bi lakše prebrodilo takav period... jer čim bolje stanje tijela prije ovakvog perioda to se lakše prolazi...

slikovito rečeno ako na nekoj skali imamo stanje tijela uobičajeno na neznam +30 i prije aspekta dovedemo tijelo na recimo +45 u tom slučaju općenito stanje tijela će jedva dotaknuti 0
kod obrnutog stanja kad je opće stanje tijela na +20 prije perioda onda može otići u tom periodu na recimo -20 i samim time razdoblje oporavka puno duže traje, a nije svejedno hoće li neko lošije stanje trajati mjesec ili 3 ili više mjeseci

Iz tog razloga bez obzira što ne vidiš rezultate tih suplementa za podržavanje imuniteta nastavi dalje...

Ovo i jest stresan emocionalan period...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Ned Nov 01, 2009 8:30 pm

saša ne znam više da li je to samo od stresa. ali već me to sve umara. pa tko može skoro 10 mj. izdržati temperaturu, jest da nije visoka, ali upravo te malo preko crte dozvoljenog su najgore. a i više ne znam koje da pretrage radim. ne mogu ne misliti na to jer pokušala sam ali nije se povukla. uz sve to tu je i stres zbog fakulteta i drugih obaveza. ne znam više što da mislim...
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Pet Jan 08, 2010 1:40 pm

Pozdrav svima i sa zakašnjenjem sve najbolje u Novoj godini. Smile

A sad posao Cool Kako usmjeriti energiju ovog Ma što mi luta 12. kućom? Kad je to prošli put radio također je donio mnogo energije ali nikako da je usmjerim gdje treba....
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Astrotanja Pet Jan 08, 2010 2:22 pm

Jane, 12. kuća upućuje između ostalog na aktivnosti koje se dešavaju u pozadini, daleko od očiju sveta, u samoći, pa je tranzitni Mars u 12. pogodan da ga koristiš upravo na taj način, dakle radeći nešto što može da pričinjava i zadovoljstvo, a za šta drugi ne znaju, ili ne vide da radiš. Kako je retrogradan, onda je dobar da se obnove neke ranije aktivnosti, da se završi nešto što se ranije radilo.

Često ljudi rade i nešto tajno kad je Mars u 12., ili se nešto događa iza njihovih leža što im je nepoznato. U snovima može biti takođe živo, aktivno, jer je podsvest aktivnija dok je Mars u 12. Bitno je pratiti gde se nalazi Sunce, kojim znakom tranzitira, kao signifikator Marsa i gde on traži da se osoba izrazi. Kada je u petoj onda će tu biti neusaglašenosti sa Marsom u 12. jer ono teži javnom ispoljavanju, kao i zadovoljstvima, nekom kreativnom radu, ljubavi, ili bavljenje nekim hobijem, a kada je u šestoj onda će biti nešto više usmereno na rad, svakodnevne obaveze, posebno u Jarcu, gde je osećaj odgovornosti prisutan, što će biti podstaknuto i Saturnom u Vagi, koji će organizovano, promišljeno, sa osećajem mere i forme to da podržava. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Pet Jan 08, 2010 7:06 pm

Hvala Tanja na objašnjenju. Wink

So je u 5. trenutno konjukcija sa Ve i to u Jarcu. Uskoro će i ono stići do te konjukcije u 6. i možda rasvijetliti te zdravstvene dileme. Inače baš kad je prošli put Ma bio u 12. neke su stvari krenule nizbrdo, možda je ovo prilika da ih dovedem u red. Smile
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Jane Ned Avg 01, 2010 6:10 pm

Vau sad kad gledam dugo se nisam javljala. Hvala na optimističnim stavovima, dobila sam nedavno odgovore na barem neka zdravstvena pitanja i moram priznati da ih u karti uopće nisam vidjela. Smjer je bio ponešto krivi. Very Happy
Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Astrotanja Ned Avg 01, 2010 7:09 pm

Jane, baš me zanima kakvi su odgovori, šta je bilo u pitanju? Ono što osećam je da si sada pozitivna. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

sto nosi buducnost - Page 2 Empty Re: sto nosi buducnost

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu