Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunce, Mesec i Mars u IX kuci u raku. Sunce u konjukciji sa Marsom, zajedno u trigonu sa Saturnom u II kuci

Ići dole

Sunce, Mesec i Mars u IX kuci u raku. Sunce u konjukciji sa Marsom, zajedno u trigonu sa Saturnom u II kuci Empty Sunce, Mesec i Mars u IX kuci u raku. Sunce u konjukciji sa Marsom, zajedno u trigonu sa Saturnom u II kuci

Počalji  Alisa u zemlji cuda Sre Okt 31, 2012 3:14 am

Dobro vece svima. Nova sam i upravo registrovana, tako da mi nemojte zameriti ako sam dosla na pogresno mesto da postavim pitanje. Zelela bih da mi neko kaze kolika je verovatnoca i kada ce mi se ukazati najpogodnija priika da odputujem u inostranstvo da radim i zivim? S'obzirom da je moja profesija veoma zastupljena na zapadu (po struci sam ekolog) imam jaku zelju i ambiciju da se odselim i da radim tamo (u Evropu najpre). Volim putovanja, lako se snalazim i komuniciram sa strancima. Predpostavljam da vam treba i moja natalna karta. Ovo su moji podaci ( rodjena sam 17.Jul 1985 u Sremskoj Mitrovici). Hvala unapred za informacie. Smile


Alisa u zemlji cuda

Broj poruka : 1
Godina : 38
Локација : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 31.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu