Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fizički izgled bračnog druga

+12
woman1
Tanja1
neobicna
Astrotanja
Rasheljka
sputana
SaraBg
AfRoDiTiCa
malamo
ena1976
Aqua_
Vita83
16 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Pon Jan 07, 2013 1:57 pm

Mislim da o ovoj temi još nije pisano, pa vas molim da malo svako od nas prokomentariše kako on vidi fizički izgled svog bračnog druga iz natalne karte, jer čini mi se da je ovo jako zabavna tema. Evo ja ću prva početi, pa ako neko vidi nešto interesantno neka doda ili me ispravi: flower

Počinjemo od sedme kuće, koja kod mene počinje na 9. stepenu jarca. Jarac predstavlja muškarca srednje visine, tamne puti i kose, a zbog ovog 9. stepena, ako mi je sat tačan, možda bude malo puniji, jer je to stepen strijelca - Jupitera. Saturn, vladar 7. kuće je u petoj kući - Saturn u škorpiji, So0Sa, Sa0Pl, Sa120asc. Kako je Saturn u škorpiji, to potvrđuje sliku muškarca tamne kose, vjerovatno i očiju, međutim zbog Sunca i pete kuće, koja je prirodna kuća lava kojim vlada Sunce, on će vjerovatno biti smeđ, a ne crn. Moguće da će imati koščatu, čvrstu građu - Saturn, ako ne preovlada 9. stepen i Sunce, pa bude malo puniji, što bih ja voljela, a zbog Plutona, koji umanjuje rast, sigurno neće biti visok, to obično daje najviše 180cm i da je dosta, samo da ne bude niži, ne bi valjalo, jer ja imam 172 cm, a obožavam štikle. Smile Imaće jaku vilicu - jarac, Pluton, guste obrve i oštru kosu - škorpija, a vjerovatno će imati i neki mladež ili ožiljak na licu - škorpija, Pluton, Saturn. Možda bude nosio i bradu - Saturn u škorpiji. Moguće da će nositi naočare ili sočiva - So0Sa. Imaće po svemu sudeći, nadmen i autoritativan stav, specifičan hod i harizmu. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Ned Feb 10, 2013 11:25 pm

Šta mislite, je li Saturn u škorpiji smješten u peto polje, od aspekata pravi trigon sa ascedentom i konjukciju sa Suncem i Plutonom, plav ili crn, visok, srednje visine, nizak?
Jeste da su ovo gluposti, ali mene zanima nečije mišljenje. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Pon Feb 11, 2013 4:49 pm

Somebody please Laughing

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Aqua_ Pon Feb 11, 2013 4:55 pm

Vita83 ::Šta mislite, je li Saturn u škorpiji smješten u peto polje, od aspekata pravi trigon sa ascedentom i konjukciju sa Suncem i Plutonom, plav ili crn, visok, srednje visine, nizak?
Jeste da su ovo gluposti, ali mene zanima nečije mišljenje. Very Happy

Rado bih ti odgovorila, ali nemam bas puno znanja oko ovoga. Ja bih rekla srednje visine. a za aspekte, gledaj koji je blizi Saturnu. taj bi trebao najjace djelovati po onome sto sam citala po forumu

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Pon Feb 11, 2013 4:58 pm

Aha, hvala ti, bliže je Sunce, pa sam po tome mislila da može biti plav ili smeđ, a ne crn, što bi bilo na prvu loptu, jer je u škorpiji. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Aqua_ Pon Feb 11, 2013 5:02 pm

Vita83 ::Aha, hvala ti, bliže je Sunce, pa sam po tome mislila da može biti plav ili smeđ, a ne crn, što bi bilo na prvu loptu, jer je u škorpiji. Very Happy

Onda cemo reci da ce biti tamno-smedj Smile

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Pon Feb 11, 2013 5:03 pm

Aqua_ ::
Vita83 ::Aha, hvala ti, bliže je Sunce, pa sam po tome mislila da može biti plav ili smeđ, a ne crn, što bi bilo na prvu loptu, jer je u škorpiji. Very Happy

Onda cemo reci da ce biti tamno-smedj Smile

Pa super. Zadovoljna sam. Samo da ne bude nizak, uglavnom su bili moje visine. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  ena1976 Pon Feb 11, 2013 8:17 pm

Vita draga, al si ga iskombinovala, svaka ti čast cheers
Ne umem ni da beknem. Probala sam na mom hor,jer ga najbolje poznajem, al mi uopšte ne ide Sad
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Pon Feb 11, 2013 8:25 pm

Hahahaha, samo što nijesam sigurna da će baš i biti ovakav kakvog sam ga opisala. Tvoj bi trebao da bude visok i crn - Uran u škorpiji, Mars u raku, možda blago puniji. Very Happy


Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  malamo Pon Feb 11, 2013 9:50 pm

vita, saturn se obicno vezuje za visoke i koscate a obzirom da je u sco i konjukcija pluton ja bih rekla crn ili bar tamno smedj sa prodornim pogledom Smile
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Uto Feb 12, 2013 12:23 am

malamo ::vita, saturn se obicno vezuje za visoke i koscate a obzirom da je u sco i konjukcija pluton ja bih rekla crn ili bar tamno smedj sa prodornim pogledom Smile

Hvala Malamo flower

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  AfRoDiTiCa Uto Feb 12, 2013 4:48 am

Vita, hoces li mog da opises? Very Happy
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Uto Feb 12, 2013 10:28 am

AfRoDiTiCa ::Vita, hoces li mog da opises? Very Happy

Sedma kuća u vagi, vladar Venera u lavu u 5. kući, Ve0Ma, Ve90Pl. To je muškarac svijetle kose i očiju, jako privlačan, otvoren, energičan, sportski tip ili sportista, možda umjetnik, tip koji privlači pažnju i voli biti dominantan i u centru pažnje.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  malamo Uto Feb 12, 2013 10:52 am

a moj, a moj, a moj ?? lol!
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Uto Feb 12, 2013 11:08 am

malamo ::a moj, a moj, a moj ?? lol!

Sedma u jarcu, Sa u vagi u 5., Sa0Pl, Ma0Sa, Venera u jarcu u sedmoj kući. Pravi gospodin, stog, ali pravičan, sa finim manirima. Meni se čini i da će tvoj biti plav, hahahah, svaki mi je plavkast. Teži poslovnom uspjehu. Možda se bude bavio nekim javnim poslom, možda radi u velikoj društvenoj organizaciji, ili je iz kruga tvojih prijatelja, ima puno prijatelja ili je human. Slično mom možda zbog Plutona bude imao neki ožiljak ili mladež. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  malamo Uto Feb 12, 2013 11:27 am

Vita83 ::
malamo ::a moj, a moj, a moj ?? lol!

Sedma u jarcu, Sa u vagi u 5., Sa0Pl, Ma0Sa, Venera u jarcu u sedmoj kući. Pravi gospodin, stog, ali pravičan, sa finim manirima. Meni se čini i da će tvoj biti plav, hahahah, svaki mi je plavkast. Teži poslovnom uspjehu. Možda se bude bavio nekim javnim poslom, možda radi u velikoj društvenoj organizaciji, ili je iz kruga tvojih prijatelja, ima puno prijatelja ili je human. Slično mom možda zbog Plutona bude imao neki ožiljak ili mladež. Very Happy

tebi se izgleda svidjaju plavi Laughing hvala vita queen ja bih crnog ako nije problem afro
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Uto Feb 12, 2013 11:34 am

Sviđaju mi se i jedni i drugi. Very Happy Ali zbog Marsa mislim da je tvoj plav, takođe i vaga je plava, ali Venera u jarcu je crna, pa tvoj možda bude smeđ, kao i moj, tako je najbolje. Very Happy E voljela bih da bude visok, viši od mene, ali Pluton umanjuje, pa ne znam, onda će biti srednjeg rasta. Smile

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  malamo Uto Feb 12, 2013 12:22 pm

a osobine skorpije jer je saturn izmedju vladara skorpije (marsa i plutona), skorpije su crne?
venera kvadrat pluton i kvadrat mars daje takodje veneri skorpijske osobine. mada cini mi se da skorpije nisu visoke
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Uto Feb 12, 2013 12:30 pm

malamo ::a osobine skorpije jer je saturn izmedju vladara skorpije (marsa i plutona), skorpije su crne?
venera kvadrat pluton i kvadrat mars daje takodje veneri skorpijske osobine. mada cini mi se da skorpije nisu visoke

Neka bude crn, tamno smeđ i super. Škorpije su srednje visine, e sad koliko je to? Oko 180 cm za muškarca, je l tako, pošto meni ne bi odgovaralo ispod te visine. Very Happy

Ja isto mislim da će ovaj moj biti sličan meni, jer je dispozitor Mjeseca u jarcu, vladara 1. kuće, Saturn.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  malamo Uto Feb 12, 2013 12:57 pm

Vita83 ::
malamo ::a osobine skorpije jer je saturn izmedju vladara skorpije (marsa i plutona), skorpije su crne?
venera kvadrat pluton i kvadrat mars daje takodje veneri skorpijske osobine. mada cini mi se da skorpije nisu visoke

Neka bude crn, tamno smeđ i super. Škorpije su srednje visine, e sad koliko je to? Oko 180 cm za muškarca, je l tako, pošto meni ne bi odgovaralo ispod te visine. Very Happy

Ja isto mislim da će ovaj moj biti sličan meni, jer je dispozitor Mjeseca u jarcu, vladara 1. kuće, Saturn.

mislis i ti i on saturnovski tipovi
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Uto Feb 12, 2013 12:58 pm

Da, dva Saturnijanca. Very Happy
Saturn je u jarcu kod svoje kuće, tako da ja više volim njega, dok Mjesec u škorpiji je u padu.
Čitala sam da Išmiragić i ovako upoređuje slaganje.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  AfRoDiTiCa Uto Feb 12, 2013 1:41 pm

Svi su plavkasti, a mama me moli samo da ne bude sa zelenim ocima. Very Happy
Ja beću ispod 190cm, da može lepo stiklica od 15 cm da se nosi, bez problema. Very Happy
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  AfRoDiTiCa Uto Feb 12, 2013 1:42 pm

A inace, sa obzirom da mi je vladar 5.kuce Sunce u 4.kuci u Raku, mislim da ce biti iz mesta iz kog poticem? Ima li to smisla? Very Happy

AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Vita83 Uto Feb 12, 2013 1:44 pm

Vladar 5. kuće ti je Mjesec u djevici, možda bude iz radnog okruženja.


Poslednji izmenio Vita83 dana Uto Feb 12, 2013 1:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  AfRoDiTiCa Uto Feb 12, 2013 1:49 pm

Vita83 ::Vladar 4. kuće ti je Mjesec u djevici, možda bude iz radnog okruženja.

aha, to znam, nego sam mislila na sunce koje je vladar 5.kuce, a u cetvrtoj je.
bitno je da mora biti dominantan, volela bih sportistu, mada moja profesija nece biti vezana za sport, ali ce se poznanstvo mozda desiti na radnom mestu. Very Happy
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fizički izgled bračnog druga Empty Re: Fizički izgled bračnog druga

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu