Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala pomoc..o uticaju Saturna na Veneru

Ići dole

Mala pomoc..o uticaju Saturna na Veneru Empty Mala pomoc..o uticaju Saturna na Veneru

Počalji  anina Pon Jan 07, 2013 5:08 pm

Donekle se razumem u astrologiju, ali sam zaista laik, ovaj forum je zaista divan pa sam se ponadala da ce mi neko razresiti dilemu.Inace, rodjena sam 25.05.1987. u 15:20, u Beogradu. Saturn u Vagi me je prethodne dve i po godine i namucio, ali i nagradio. Jedno vreme mi je delovalo kao da mi nista ne ide od ruke, a onda sam u septembru 2012. godine, dobila posao, sad imam osecaj da mi se polako skidaju okovi. Medjutim, od ljubavi ni traga ni glasa, cak ni pored Jupitera u Biku koji mi je presao preko Meseca i Venere, i Jupitera u Blizancima koji je na Suncu. Pokusavam da imam vere i ostanem pozitivna...Saturn u Skorpiji mi je sada u konjukciji sa natalnim Neptunom i pravi opoziciju sa Venerom i Mesecom. Da li to znaci nema od potencijalnog partnera nista sve dok Saturn bude u opoziciji sa Venerom ili znaci da ce biti poteskoca ako se neko pojavi? Laughing Da je uticaj Saturna na Veneru najveci kada je na istom stepenu kao natalna, u mom slucaju 9, 56...ili ce biti isti tokom dve i po godine? Crying or Very sad Sad sa druge strane, ja nisam skroz u fazonu da je Saturn los los...meni je cak dok mi je bio na podznaku doneo vise dobra nego loseg, u pocetku je bilo tesko, a onda sam se promenila na bolje....Hvala puno!

Natalna:

http://www.dodaj.rs/?e/Uz/13Dg4WeJ/astrow2gw03aleksandrahp7.gif

anina

Broj poruka : 1
Datum upisa : 07.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu