Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima

5 posters

Ići dole

3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima Empty 3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima

Počalji  Astrotanja Ned Mar 03, 2013 9:56 pm

03.03. Venera u Ribama je u kvadratu sa Jupiterom u Blizancima danas i sutra. Ovo pojačava sklonost ka preterivanju u pokazivanju osećanja, bilo u ljubavi, ili preterivnju zadovoljstvima, ili u trošenju novca.
Potreba za zadovoljstvima može biti veća, ali ispunjenje može da izostane. Možda ste se i ulenjili i prija vam odmor. Ako jeste onda je to pod uticajem Venere u Ribama u kvadratu sa Jupiterom. Apetiti mogu da rastu i da se pretera u hrani, neki i u slatkišima, kao i u potrebi da se nekako ispuni praznina i nedostatak prave sreće.

Mesec je u Škorpiji i večeras oko 21. počinje 22 lunarni dan -Svitak-koji je odličan za predviđanje butućnosti, jer se lakše ulazi u simbole, ali se i intutivno saznaje istina u stvarima koje nam se događaju, kroz razgovor, negde između redova. Mesec je sutra u Strelcu i povoljno je vreme za prenošenje znanja drugima.

Raspolstoženje se menja i biće nešto više optimizma i vedrine, koja nam je tako potrebna nakon tranzita Meseca kroz Škorpiju, može ona biti i preterana, ali je neophodna da nas pokrene ka promenama, koje će doći u pre podnevnim satima kada Mesec u Strelcu bude u trigonu sa Uranom u Ovnu i u opoziciji sa Jupiterom i kvadratu sa Venerom u Ribama . Preterivanja i neodmerenosti biće tek tada.

Svoj natalni, ili godišnji, uporedni ili horoskop za kraći period možete naručiti na telefon 060 54 54 254.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima Empty Re: 3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima

Počalji  Vita83 Ned Mar 03, 2013 10:04 pm

Baš je bezvezno vrijeme - Jupiter u izgonu u blizancima, a a njegov dispozitor u još gorem stanju - Merkur u ribama. Pad morala i ne zna se ko je u pravu, šta je laž, a šta istina, no srećom proćiće i ovo.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima Empty Re: 3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima

Počalji  ena1976 Ned Mar 03, 2013 10:26 pm

ja sam od ovih koji su se ulenjili i uživam u lenčarenju i odmaranju ovog vikenda, uz slatkiše Smile
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima Empty Re: 3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima

Počalji  Astrotanja Ned Mar 03, 2013 11:50 pm

Vita, u pravu si. Nemoral, nepošpitenje, nedostatak osećaja za druge koji se takođe javlja kod nekih, izaziva u meni ojeđenost.Posebno jer sam se sa time susrela u školi,Jupiter u Blizancima i to dok mi je Merkur bio u opozciji sa Uranom i Plutonom, a Mesec u kvadratu sa Marsom. Ne samo da je bilo laži i neiskrenosti nego i nehaja i odsustva odgovornosti! Žalosno je što mnogi toga nisu ni svesni.

Sada i Venera u kvdratu sa Jupiterom može da donese nedostatak morala kada je ljubav u pitanju i ulazak u tajne, nedozvoljene veze, koje mogu da dovedu do haosa i zbrke i nedostatka istinske sreće i mira.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima Empty Re: 3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima

Počalji  Vita83 Pon Mar 04, 2013 1:17 pm

Sad je najbolje ćutati i ne iznositi više nego što treba, no je to često teško, ali valja se potruditi, jer su nesporazumi, malodušnost i netolerancija veći. Laughing

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima Empty Re: 3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima

Počalji  neobicna Pon Mar 04, 2013 1:49 pm

Meni se ovih dana samo jede, ne biram... Very Happy i da, od sinos mi se samo place.....bas sam smorena...
neobicna
neobicna

Broj poruka : 21
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima Empty Re: 3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima

Počalji  AfRoDiTiCa Uto Mar 05, 2013 2:50 am

Ja danima nisam izlazila iz stana, bas mi je lepo, prijalo mi je, odmorila sam dusu i telo
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima Empty Re: 3.03. Vernera u Ribama u kvadartu sa Jupiterom u Blizancima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu