Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

neveran partner?!

3 posters

Ići dole

neveran partner?! Empty neveran partner?!

Počalji  sanjaaz Sub Mar 30, 2013 11:59 pm

molimmmmmmmmmm, za pomoc, sumnjam da me partner vara sa osobom 10,4,1990. jako sam ocajna !!! molim za pomoc oko razresenja ove nedoumice!!!



https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/836/astrow2at01jajahp754132.gif/ moja nat.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/255/astrow2at02ononhp755003.gif/ njegova nat.

sanjaaz

Broj poruka : 4
Datum upisa : 17.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

neveran partner?! Empty Re: neveran partner?!

Počalji  mrgud78 Sre Apr 10, 2013 2:51 pm

Nista cudno da se tako osecas.
Tebi tranzitni Ura pravi egzaktni trigon na nat Veneru i nat Ur. Sto sve zajedno pravi veliki trougao. A i natalno imas Ve120Ur, takok da ces ovaj aspekt itekako osetiti. Trebaloo bi da mozda nesto cujes od nekoga verovatno prijatelja
Uz to tr Ma, Ve i Me, a mislim i So ti ulaze u 5 kucu, pa ce biti svakakvih turbulencija. Ali sta god da se desi znaj da je to dobro jer su u pitanju dobri aspekti.

E sada sto se neverstva tice, kazu da tranzit Urana preko svetla donosi manifestovanje neverstva, to se kod tebe desava ali ne mora da znaci. Jer je Mo i dalje daleko Uranu, a i Uran je spor pa...ces se nacekati.
Njegova Ve je u vodoliji, malo je sloboddnijih shvatanja sto se ljubavi tice. Mars u sedistu, fatalan neki muskarac, nisi ni ti naivna kada biras. Ali ce on imati ili ima neku fatalnu ljubav Ve120Pl i mislim da ce se njom i ozeniti. E sada da li si to ti.....

Valjda ce se jos neko ukljuciti Smile

mrgud78

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

neveran partner?! Empty Re: neveran partner?!

Počalji  Astrotanja Sre Apr 10, 2013 3:37 pm

Da li vi živite zajedno? Ako živite onda igra ulogiu i sadašnji trnzit Jupitera kroz sedmu, koji donosi često da partner teži većoj slobodi, a u blizancima, često dovodi do dvostruke veze.
Tebi je vl. 5. Mars u dvanaestoj i još u Škorpiji, što može doneti ljubavne tajne, ili da se voljena osoba pretvori u tajnog neprijatlja, tj. nekog ko nešto radi iza tvojih leđa, a kako je Mars u Škorpiji to može biti i neko seksualno iskustvo tajno itd.
Nemam trenutno vremena za širu analizu ostalih aspekata i tranzita.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Apr 10, 2013 6:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

neveran partner?! Empty Re: neveran partner?!

Počalji  sanjaaz Sre Apr 10, 2013 6:43 pm

jeste, mi zivimo zajedno vec 4 godine, a u braku sam 2 meseca. Mene brine ta druga zenska osoba, odn.suprugova mogucnost i sklonost prevari odn.preljubi.

Ako neko jos moze pomoci.......hvalaaaaaa

sanjaaz

Broj poruka : 4
Datum upisa : 17.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

neveran partner?! Empty Re: neveran partner?!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu