Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jupiter u XII

2 posters

Ići dole

Jupiter u XII Empty Jupiter u XII

Počalji  Bambola Sub Jun 01, 2013 3:15 pm

Evo Jupiter mi je zagazio u dvanaestu kuću, uskoro ulazi u Raka i vidim tu će ostati jos najmanje godinu dana. Znači, moram da se zabrinem. šta li?!
Situacija trenutno mi je odlična, entuzijazam, napredak, ljubav na prvi pogled, vrhunska kreativnost pa se pitam da li je moguće da taj tranzit kroz moju XII prodje neopaženo. Čitam da on daje usamljenost, meni to nikako ne ide uz trenutnu situaciju. Upoznala sam pravu ljubav 14 tog maja ove godine i sigurna sam da je on pravi. Ok, znam da imam Neptuna u 5 koji me redovno osljepljuje ali stvarno ovaj je PRAVI!
Elem, šta ću sad sa ovim nesretnikom u 12. Kako da ga pozitivno protumačim???
Da li imate pozitivnih iskustava sa ovim tranzitom?
Samo pozitivno molim vas. pale
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u XII Empty Re: Jupiter u XII

Počalji  ena1976 Sub Jun 01, 2013 9:39 pm

Nemam ličnog iskustva, ali ovako astrološki, JU je u egzaltaciji u Raku i to što je u XII ne može da bude mnogo loše jer je on ipak da kažem "benigan". Praviće ti trigon na VE ako se ne varam, pa to ne bi trebalo da bude koše po tvoju vezu.
Moglo bi i nešto lepo da ti se desi kad dođe na ASC Surprised p.s. ne mislim na širenje u smislu dobijanja kilograma, koje je zagarantovano Laughing
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu