Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

4 posters

Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  Astrotanja Pon Jul 01, 2013 2:23 pm

01.07. Sunce u Raku je u opoziciji sa Plutonom u Jarcu ovih dana i ako osetitie izvesnu destrukciju, doživljavate suobljavanje unutar sebe ili sa drugima, znajte da je to usled ovog aspeta, koji će od sutra već slabiti. Ovo navodi na potrebu da se nešto transformiše, totalno promeni, ili pak odvoji , ode od vas. Najviše će ovo osetiti Rakovi rođeni početkom jula, ko i jarčevi rođeni početkom januara, ili krajem decembra,zatim osobe rođene početkom aprila, ili otobra. Osećaju i osobe sa podznakom u Lavu. Neke to osećaju i kao nedostata energije, iscrpljenost, nedostatk energije i sl, strah od gubitaka i sl.

Venera je Lavu ovih dana, što će još danas da se oseti u kvadratu sa Saturnom u Škorpiji, pa će neki od vas koji su pod uticjem Saturna, ili Venere, osetiti bilo neraspoloženje, bilo imati nekih preispitivanja emotivnih, zbog retrogrdnog Saturna, ili imati probleme u odnosima sa drugima, u ljubavi, ili sa decom. Može doći će biti izvesne hladnoće, nezadovoljstva, neraspoloženja, nedostatka životne radost, ili nedostatka novca. U noćnim satima slabi uticaj i vi ćete se malo pomalo, bolje osećati.

Mesec je u Ovnu i u pre podnevnim satima je bio u kvadratu sa Merukrom u Raku, donoseći unutrašnji nemir,ali i neusklađenost između osećanja i misli. Sada je to iza nas i povoljan je dan da se aktivirate i nešto što ste ranije krenuli, a niste imali snage da sada pokušate da rešavate, jer je povoljan dan za hvatanje u koštac i sa najtežiim dugotrajnim problemima. Ako budete odlučni , hrabri i nešto preduzmete, stvari možete itekako pokrenuti. Promene na fizičkom planu, krenuće već danas, a posebno noćas, oko 23. kada Mesec uđe u Bika. To je ujedno najlepši deo dana, jer će Mesec u Biku biti u sekstilu sa Jupiterom i doneti pozitivno raspoloženje, potrebu za zadovoljstvo i uživanjem, dobre porodične pre svega odnose. Ako niste dobro počeli, imaćete priliku da dobro završite ovaj dan.

U međuvremenu povoljno je vreme da danas sve ono što je nepotrebno izbacite iz svog života, od stvari, predmeta , da bi ste stvorili prostor za novo i bolje.

NARUČITE SVOJ GODIŠNJI, NATALNI, UPOREDNI, KARMIČKI HOROSKOP ILI ZAKAŽITE ASTROLOŠKE KONSULTACIJE. ZA RAKOVE POPUST ZA IZRADU GODIŠNJIH HOROSKOPA U OVOJ ZA NJIH ZNAČAJNOJ GODINI PO IZUZETNO POVOLJNOJ CENI OD 3000 DINARA. TELEFON 060 54 54 254.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty Re: 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  ena1976 Pon Jul 01, 2013 7:21 pm

Hvala Bogu da će brzo da prođe SO180PL! Horoskop mi izgleda katastrofalno SO90natVE90natPL, a samim tim i tranzPL kvadrira isto, najbolje da prespavam naredna 2-3 dana!
Tanja, živ sam primer da je sve ovo negativno što ste napisali, od reči do reči, tačno!
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty Re: 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  malamo Uto Jul 02, 2013 9:07 am

hvala bogu pa me jedan los tranzit zaobisao Very Happy  valjda mi ne kaci nista bitno natalno, a vala dosta je i bilo da me drmaju svi losi tranziti venere cheers 
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty Re: 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  ena1976 Uto Jul 02, 2013 8:11 pm

blago tebi Malamo... još SO90UR, pa su svi počeli da mi glume neke autoritete, sujetni do neba... a ja nervozna kao pas, pa zamisli kakvi su to obračuni What a Face 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty Re: 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  Astrotanja Sre Jul 03, 2013 12:56 am

Ena,  meni je Sunce u trigonu sa Saturnom, ali opoziciji sa Venerom i osetila sam opoziciju Sunca i Plutona,  kroz destrukciju osoba sa  nekim osobama sa kojima sam imala kontakte i to izuzetno nezadovoljstvo, koje mi nikako nije godilo.  Morala sam da koristim opsedijan i tigrovo oko da  bi rasterala tu negativnu energiju  sa kojom sam se više puta u toku ovih dana susretala. Večeras mi baš prija sekstil Meseca u Biku sa Suncem.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty Re: 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  ena1976 Sre Jul 03, 2013 6:46 pm

Astrotanja ::Ena,  meni je Sunce u trigonu sa Saturnom, ali opoziciji sa Venerom i osetila sam opoziciju Sunca i Plutona,  kroz destrukciju osoba sa  nekim osobama sa kojima sam imala kontakte i to izuzetno nezadovoljstvo, koje mi nikako nije godilo.  Morala sam da koristim opsedijan i tigrovo oko da  bi rasterala tu negativnu energiju  sa kojom sam se više puta u toku ovih dana susretala. Večeras mi baš prija sekstil Meseca u Biku sa Suncem.sunny
Verujem Tanja, ovo je baš čudan period. Mislim da deluje i UR90SO. Danas sam doživela takvu verbalnu neprijatnost od jedne žene-sudije, da nisam mogla da se načudim razmerama ljudske sujete i negativnošću kojom osoba može da zrači, trebalo mi je pola sata da dođem sebi
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty Re: 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  Astrotanja Sre Jul 03, 2013 8:24 pm

Ena da, da, deluju  već i kvadrat Sunca  u Raku i Urana  u Ovnu. Ima , bilo je iznenadanih događaja, napetosti, preokreta neočekivanog u nekim situacijama, a kod nekih osoba se danas ispoljoi i bunt prema autoritetu,koji nije bio očekivan. Kako smo obe imamo vladara prve u kvadratu sa vladarem sedme, onda smo obe to osetile i u  to odnosima sa drugim osobama.Ti si  imala  susuret sa tom  neusklađano energijom, ženom preternog ega i rela bih nekontrolisnih rekacija,   koja je sudija, čudna pomalo, ali ona se uklapa u simboliku 9. koja izmešu ostalog može predstavljati i sud, sudije, ili ljude koje imju veze sa pravnim institucijam, odnosno zanimanjem.  Na sreću ovo su brzi tranziti  koji  se kratko vreme osećaju i koji će uskoro prestati. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty Re: 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  Zorica Sre Jul 03, 2013 8:26 pm

Moje dame ja sad kolko god da je tesko, a je pakao, ja se tesim velikim vodenim trigonom. Od njega crpim nadu i guram dalje. Danas sam ovim nade za zivot gurala i kola jer mi nestao benzin, pa na 40 stepeni vani sam gurala u centar skoplja auto sa kolegom is kancelarije. What a Face 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty Re: 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  Astrotanja Sre Jul 03, 2013 9:31 pm

Zorice, ako ništa drugo na ovoj toploti reč voda dobor zvuči.Laughing Šalim se. Vodeni trigoni pre sveega Jupiter u znaku svoje egzaltacije i Neptun kod kuće, u Ribam donosi obećavjuće deluje. Svi isčekujemo da počene da deluje ina poztivan način.cheers 

Meni će biti Jupiter u 11 u sekstilu sa Mesecom, i a Saturn na kraju 3. u: sekstilu sa Mesecom natalnim i Neptunom 7 u opoziciji sa Mesecom. Pisaćemo kako je deluje i kad se bude aktivira, bar ja, ra verujem da će mi povoljno uticati na odnose sa drugima i da će se neke konfuzije i nejasniće umanjiti. bounce 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty Re: 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  ena1976 Pet Jul 05, 2013 2:52 pm

Tanja,
pišite šta vam se dešava (i meni je u pitanju serija 11-3-7 pa me baš interesuje) pa hajde baš da propratimo ovaj vodeni trigon i dešavanja.
Ja ću Vas informisati čim bude nekog poboljšanja I love you 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty Re: 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  Zorica Pet Jul 05, 2013 2:57 pm

Moje lepe dame , otvorila sam temu za veliki vodeni trigon da bi mogli da pismeo i prognoze i iskustva i da posle tranzita sublimiramo i analiziramo sta je bilo. OK?scratch 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter Empty Re: 01.07. Sunce u Raku opoziciji sa Plutonom, Venera u Lavu kvadratu sa Saturnom, Mesec sekstil Jupiter

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu