Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji tranziti donose prekid veze?

5 posters

Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  Tanja1 Čet Jul 11, 2013 5:03 pm

Aspekti u kojima malefik pravi kvadrate ili opozicije sa vladarima 5. i 7. moguce i lose aspektovan Mesec i Venera.

E sad to je moje iskustvo. Pre svega mislim da je najvise "kriv" tranzitni Uran, koji je napravio egzaktan kvadrat na vladara 5, tj natalnog Merkura, a tranz. Sa je u kvadratu sa nat. Ve, doduse Ve je vladar 4. i 9. polja, ali je svejedno prirodni vladar ljubavi i partnerstava, a tranzitni retro Merkur, vladar 5 i 8 polja je u opoziciji sa natalnim Sa, Me i Ne., a u konj. sa Dc i Hironom. Mozda taj Merkur nije toliko znacajan, mada ja licno mislim da jeste, jer ide u nazad i donosi poteskoce u komunikaciji, nerazumevanje, a i prekide iste. E sad taj retro Me je u trigonu sa natalnim Pl, i to egzaktan trig. mada nisam primetila da je doprineo bilo cemu, bar kad je veza u pitanju. Doduse Pl je vladar 10, pa se sam trigon verovatno ne odnosi na vezu.

Mars je napravio opoziciju sa natalnim Suncem, ekspozitorom Meseca, vladara 7. A tranzitna Venera je u konjunkciji sa Mesecom, Jmc u 7., ali i kvadratu sa Pl.
Tranzitni Jupiter u inkonj. sa natalnom Ve, i opoziciji sa Ur.

Ja mislim da su to aspekti koji nose raskid. Bar kod mene su ga doneli...
Volela bih da cujem Vasa iskustva i misljenja. I da li mislite da se takve stvari mogu izbeci ili pak ako su nam zvezde tako upisale, onda mi nista ne mozemo.. Question 

Veliki pozdrav svima
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  ena1976 Čet Jul 11, 2013 6:10 pm

U mom slučaju, a potvrdilo se u dosta horoskopa koje sam gledala, prekid se desio kada je tranzitni UR bio u konjukciji sa nat.VE. Bez obzira kojom kucom vladaju i UR i VE i u kojoj se kući konjukcija desila
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  Astrotanja Čet Jul 11, 2013 9:19 pm

Tanja, za tebe je Merkur znacajan za ljubav i sigurno je  kvadrat  Uranom doneo prekid, ali doprineo je kao što si dobro zaključila i retrogradni Merkur da do tog dođe. lošom komunikacijom i nedostatkom razumevanja. Međutim, kako Merkur ide retrogradno,  ovo mi ne iszgleda kao  trajan raskid, jer  odluka često nije  definitivna i  moje iskustvo ukazuje da je veoma moguće da će se  posle nekog vremena veza opet nastaviti.

Sve ostale aspekte koje si pominjala  takođe su nepovoljno uticali na vezu, pre svega kvadrat Saturna i Venere. Interesuje me  da li je Saturn išao direktno kada je došlo do raskida?

Mars  tranzitni uu opoziciji sa natalnim suncem, Merkurim,u petoj je mogao doneti konflikata, rasprava,  ili neku vrstu borbe u ljubavnoj vezi, 5. , jaka uzbuđenja iitd. Delovala je sigurno nepovoljno i Venera kada je napravila kvadrat sa Plutonom, donoseći jake osećanja,  ali  negativna, bez obzira na  kojukciju sa Mesecom.


Kada je došlo  tačno do prekida veze?


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Okt 10, 2013 11:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  Tanja1 Čet Jul 11, 2013 10:32 pm

Juce. I to jako neplanirano. Razgovor je bio najlepsi moguci, a onda jedna moja recenica koja ga je podsetila na nesto od ranije i njegovi pogresni zakljucci i to je to. Kraj. Bez previse objasnjenja, bez icega.
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  Astrotanja Čet Jul 11, 2013 10:43 pm

Tanja,  delovao je juče nepovoljno na razgovore i spaljen Merkur, koji je i retrogadan, a vldr tvoje pete i  tranzitni Mesec na natalni, obnavljanje Mesečevog cilusa. Retrogradni Merkur, spaljen, hoće da smanji koncentraciju, da dovede do rasejenosti, nepažnje povećane, pa se može reći nešto što je moglo da se i ne kaže. Izgleda da je i partener bio sklon preterivanju,  možda i sujetan, sklon da dramatizuje, da se naljuti zbog Meseca u Lavu u kvadratu sa Plutonom.
Ipak, zbog retrogradnog Merkura   verujem da je u pitanju privremeni prekid.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  Tanja1 Čet Jul 11, 2013 10:51 pm

Pa bas je tako i bilo, nadam se da se radi o privremenom raskidu.... E sad da se uzdam u neki boljitak kad taj Merkur kad krene napred ili pak mora i Ur da ode sa tog 12-og stepena?

Astrotanja hvala Vam mnogo I love you


Poslednji izmenio Tanja1 dana Pet Jul 12, 2013 6:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  ana n Pet Jul 12, 2013 2:04 pm

Ja imam pitanje u vezi prekida prijateljstva.
 Naime,tranzitni Sa (koji vlada mojom III kućom),tranzitira mojom XII kućom i pravi kvadrat na natalni Ma
 
(vlada V kućom) i nalazi se u natalnoj IX.Kod osobe sa kojom je prijateljstvo prekinuto taj isti tranzitni Sa
 je u XI kući i u konjunkciji sa natalnim Ma u Škorpiji (koji se nalazi u XI kući).Prekid se desio za vreme dok je
 tranzitni Sa bio retrogradan.
 Koliko stepeni je potrebno da se Sa udalji da bi njegovo dejstvo prestalo,i ima li šanse za obnovu kontakta na-
 kon vraćanja Me u direktan hod.Prekid je nastupio pre nego je Me postao R.

ana n

Broj poruka : 9
Datum upisa : 03.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  Tanja1 Pet Jul 12, 2013 6:26 pm

ena1976 ::U mom slučaju, a potvrdilo se u dosta horoskopa koje sam gledala, prekid se desio kada je tranzitni UR bio u konjukciji sa nat.VE. Bez obzira kojom kucom vladaju i UR i VE i u kojoj se kući konjukcija desila

Slazem se da je Uran "dezurni krivac" za prekide. Samo mi nije jasno zasto u mom slucaju nije delovao njegov trigon na nat. Mesec? Valjda bi trebao bas on da doprinese nekom iznenadnom ili neobicnom napretku u vezi..?
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  ena1976 Pet Jul 12, 2013 7:11 pm

Tanja1 ::
ena1976 ::U mom slučaju, a potvrdilo se u dosta horoskopa koje sam gledala, prekid se desio kada je tranzitni UR bio u konjukciji sa nat.VE. Bez obzira kojom kucom vladaju i UR i VE i u kojoj se kući konjukcija desila
Slazem se da je Uran "dezurni krivac" za prekide. Samo mi nije jasno zasto u mom slucaju nije delovao njegov trigon na nat. Mesec? Valjda bi trebao bas on da doprinese nekom iznenadnom ili neobicnom napretku u vezi..?
Tanja, slab je trigon, u odnosu na UR90ME.
Ne smemo zaboraviti da je UR malefik, nespojiv sa trajnošću i stabilnošću. Seti se kada smo ćaskale na temu mog UR na VE, koliko je njih tvrdilo da će mi se desiti brak jer je UR vladar VII (jer Bože moj, u knjigama piše da tranzit vladara VII na VE donosi brak) a zaboravili su da je UR ne spojiv sa tim. Žao mi je što sam bila u pravu kada sam ti prognozirala prekid veze Sad 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  Dada25 Sre Okt 09, 2013 10:14 pm

Da li biste mogli da mi date neki savet s obzirom da mi tranzitni saturn kvadrira mesec,a uskoro će i veneru? Vidim da je u pitanju težak period i da moja veza duga preko dvanaest godina koja je treba da se završi brakom prolazi kroz ozbiljnu krizu.

Pozdrav.
Moja karta
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/707/h8lb.jpg/

Negova karta
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/5/xnc7.jpg/

Uporedni

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/689/xa0j.gif/
__________________
Dada25
Dada25

Broj poruka : 11
Datum upisa : 10.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  Astrotanja Sre Okt 09, 2013 11:13 pm

Prolazak kroz krizu je be samo zbog neharmoničnih aspekata Saturna na vaš Mesec, a uskoro i Veneru, već i zbog opozicije tranzitnog Jupitera vladara vaše sedme, koji je u opoziciji sa natalnim Jupiterom, koji je u 8. Za više informacija, pošaljite mi poruku u inbox.sunny 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  Dada25 Čet Okt 10, 2013 8:23 am

Tanja,

Zahvaljujem Vam se na odgovoru i šaljem Vam poruku u inbox.

Pozdrav
Dada25
Dada25

Broj poruka : 11
Datum upisa : 10.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  Astrotanja Čet Okt 10, 2013 11:40 am

Dado25, videla sam poruku.Smile 

Veliki pozdrav!sunny 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose prekid veze? Empty Re: Koji tranziti donose prekid veze?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu