Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

T kvadrat

4 posters

Ići dole

T kvadrat Empty T kvadrat

Počalji  ena1976 Ned Jul 28, 2013 12:46 pm

Na nebu se formirao T kvadrat, između PL u jarcu, UR u Ovnu i JU u Raku (trenutno je i MA umešan, ali dobro on neće dugo).
Jel ga osetite i kako vam se manifestuje?
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

T kvadrat Empty Re: T kvadrat

Počalji  malamo Pon Jul 29, 2013 9:51 am

ena1976 ::Na nebu se formirao T kvadrat, između PL u jarcu, UR u Ovnu i JU u Raku (trenutno je i MA umešan, ali dobro on neće dugo).
Jel ga osetite i kako vam se manifestuje?

meni su ukljucene 1 (ma u raku na asc, ju u raku), 7 (pluton na dc), 10 (uran u ovnu). krajem nedelje sam imala nekih problema na poslu, naravno sa muskarcima, i to oko stvari za koje znam da sam ja u pravu. kako sam menjala sefa koji je na odmoru, kretala sam se uglavnom u muskom poslovnom okruzenju (koje je pomalo i sovinisticko pa eto moralo je doci do konflikta hehe Very Happy  ).
takodje, pojavio mi se jedan muskarac sa kojim sam pocela da se vidjam i to mladji. pokusavao je pre 2 godine da pocne nesto sa mnom ali ja sam ga odbila. sad se eto, to obnovilo i simpaticno mi je Very Happy
interesantno je to sto se emotivno trenutno osecam razapeto na vise strana, pa taktiziram dok se izdefinise ko je pravi izbor. ovaj veliki vodeni trigon mi je mnogo pomogao da ojacam svoje samopouzdanje i povisim malo svoje kriterijume, da se vratim na ono sto sam nekad bila.
pretpostavljam da ce opozicija jupitera i plutona preko moje ose asc/dc doneti neophodne promene i da ce iskrisalisati emotivnu situaciju "s kim dalje?" Smile  sama sigurno ne, gre'ota je biti sam sa jupiterom u 1 Laughing

E da, i upravo sam postala TETKA cheers 
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

T kvadrat Empty Re: T kvadrat

Počalji  Zorica Pon Jul 29, 2013 10:57 am

ena1976 ::Na nebu se formirao T kvadrat, između PL u jarcu, UR u Ovnu i JU u Raku (trenutno je i MA umešan, ali dobro on neće dugo).
Jel ga osetite i kako vam se manifestuje?

MENI SE DESAVA NA OSI 1-6-9 KUCA. Meni je brak u haosu, iskreno neznam dali je sve otislo u 3 lepe ili .... ja nisam nesigurna nikad bila. Sad sam -da se izrazim- Razapeta sam na taj krst. Dobra stvar je sto sam pocela da izgradjujem neki svoj mir, ponovo ucim da vucem rucnu-nisam mogla poslednji period, ucim da se ne vezujem z anikoga i svakom da dam slobodu. Imam 2 dobre drugarice, jednu sam videla u pravom svetlu sad posle 20 godina, ajednu sam skoro isto videla u pravom svetlu, dobro je to sto sam debelo razocarenje transformisala u prihvatanje.
I jos nesto, dugo vreme sam bezala od suocavanja sa dve zene iz proslosti moga muza. Zbog njih nisam dosad mariju odvela lekarima u beograd. Verovali ili ne ja sam se bojala svadje snjima i rasprave, sada vise ne i bar naprotiv donela sam odluku da se uskoro preselim ili u Beograd ili u Novi Sad da budem blize velikim medicinskim centrima za da pomognem detetu.

Pre neki dan sam razmisljala o smrti. Odlucila sam da zivim zivot a smrt ce doci ionako kad ona zeli. Zivot je lep a dani idu da se covek ne probudi prekasno...zato zivimo zivot i cinimo od srca samo dobro , borimo se za ono sto je vredno. Shvatila sam da onima koji niosu krivi ne desavaju se lose stvari, a Hrist ljudima daje teret koji mogu d anose u tom momentu ma kolko da je tezak. Very Happy 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

T kvadrat Empty Re: T kvadrat

Počalji  ena1976 Pon Jul 29, 2013 7:28 pm

Kod mene se T kvadrat dešava na relaciji 5(PL)-9(UR)-11(JU0MA).
Da situacija bude zamršenija taj UR je na mojoj nat.VE, a MA0JU na mom nat.MA.
Kako natalno imam T kvadrat VE-MA-PL, ovaj aktuelni T kvadrat doveo je do formiranja Velikog krsta u mom horoskopu. Nadam se da ste uspeli da skapirate aspekte, jer ne umem prostije da objasnim Smile 
Situacija me razvaljuje, bukvalno i doslovno! MA0JU na mom MA (dispozitoru VE) čačkaju me po pitanju emocija, intime i porodice. PL u Jarcu me lomi između želje za konačnim oblikom i formom i totalne destrukcije odnosa. UR (na nat.VE) samo pojačava nervozu i napetost situacije... "Protivnička strana" ne preduzima ništa, tipično za nekog ko je Jarac-Bik kaže "polako, daj nam još vremena..." a ja bih da se sve reši sad-i-odmah.
Deo mene nade polaže u pozitivan ishod situacije i šapuće mi da se strpim i preguram, jer se vredi žrtvovati za odnos koji smatram vrednim borbe. Drugi deo me huška da dignem ruke i pobegnem glavom bez obzira, podupret pesimizmom po pitanju budućnosti odnosa u koji sam upletena. Osećam se izgubljeno na putu od očaja do ponosa, kao da sam se zaplela između slabosti i inata...

Malamo, čestitam, nek je živa i zdrava bebica I love you 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

T kvadrat Empty Re: T kvadrat

Počalji  malamo Pon Jul 29, 2013 7:53 pm

ena1976 ::Kod mene se T kvadrat dešava na relaciji 5(PL)-9(UR)-11(JU0MA).
Da situacija bude zamršenija taj UR je na mojoj nat.VE, a MA0JU na mom nat.MA.
Kako natalno imam T kvadrat VE-MA-PL, ovaj aktuelni T kvadrat doveo je do formiranja Velikog krsta u mom horoskopu. Nadam se da ste uspeli da skapirate aspekte, jer ne umem prostije da objasnim Smile 
Situacija me razvaljuje, bukvalno i doslovno! MA0JU na mom MA (dispozitoru VE) čačkaju me po pitanju emocija, intime i porodice. PL u Jarcu me lomi između želje za konačnim oblikom i formom i totalne destrukcije odnosa. UR (na nat.VE) samo pojačava nervozu i napetost situacije... "Protivnička strana" ne preduzima ništa, tipično za nekog ko je Jarac-Bik kaže "polako, daj nam još vremena..." a ja bih da se sve reši sad-i-odmah.
Deo mene nade polaže u pozitivan ishod situacije i šapuće mi da se strpim i preguram, jer se vredi žrtvovati za odnos koji smatram vrednim borbe. Drugi deo me huška da dignem ruke i pobegnem glavom bez obzira, podupret pesimizmom po pitanju budućnosti odnosa u koji sam upletena. Osećam se izgubljeno na putu od očaja do ponosa, kao da sam se zaplela između slabosti i inata...

Malamo, čestitam, nek je živa i zdrava bebica I love you 

hvala puno Very Happy  eto i kod mene je u natalu prilicno napeta atmosfera, energije na pretek, ali vidis ne mora uvek lose da bude Smile 
sacekaj ti jos malo, daj vremenu vremena, dok jupiter ne prosetka jos malo kroz raka a saturn kroz skorpiju pa ti aktiviraju mesec, saturn i mars, samo ce ti se kasti!Smile 
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

T kvadrat Empty Re: T kvadrat

Počalji  ena1976 Pon Jul 29, 2013 9:24 pm

Da, zato sam i pitala, zanimalo me da li je kod svih napeto. Kod tebe kači vrhove kuća, pa verovatno zato dobro prolaziš, mene ubi jer kači planete koje su inače u Tkvadratu... Baš je individualno, evo veliki vodeni trigon recimo kod mene ne radi, a kod nekih je baš doneo promene.
Tebi je promena zagarantovana sa JU i PL na osi 1-7.
Mene malo plaši SA na MO, i JU na SA, al ima do tada još skoro godinu dana... valjda će se nešto ranije rešiti...
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

T kvadrat Empty Re: T kvadrat

Počalji  Astrotanja Pon Jul 29, 2013 10:51 pm

Iznmeđu odUrana i Plutona je kvadrat manji od tri stepena i verovatno ovo svi ne osećaju, posebno ako ove planete ne prave aspekte na njihov natalne planete.Ono što se već oseća je opoziciju Jupitera i Plutona, koja se već oseća. Jupiter recimo u mojoj 11. u opozciji sa Plutonom u 5.donosi mojoj prijateljici probleme u ljubavi, ogrnaičenja, nemogoćnost da se sastane sa voljenom osobom, a direketno na mene se ne odražava. Ono što sam osetila na svojoj koži je kvadrat Sunca vladar mog Asc sa Saturnom, koji mi je doneo zdravstvene probleme.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

T kvadrat Empty Re: T kvadrat

Počalji  malamo Uto Jul 30, 2013 9:15 am

ena1976 ::Da, zato sam i pitala, zanimalo me da li je kod svih napeto. Kod tebe kači vrhove kuća, pa verovatno zato dobro prolaziš, mene ubi jer kači planete koje su inače u Tkvadratu... Baš je individualno, evo veliki vodeni trigon recimo kod mene ne radi, a kod nekih je baš doneo promene.
Tebi je promena zagarantovana sa JU i PL na osi 1-7.
Mene malo plaši SA na MO, i JU na SA, al ima do tada još skoro godinu dana... valjda će se nešto ranije rešiti...

ne bih se ja toga plasila da sam na tvom mestu, ipak imas natalno trigon meseca i saturna.. sa preko mo jeste malo tezi aspekt, po mom iskustvu to je aspekt definitivnog rasciscavanja sa nekim strahovima i problemima iz proslosti koji ti sad izgledaju neresivi i teretni. posle toga osecaces se kao ponovo rodjena. ja sam to prosla kad je saturn bio u devici i uopste nije bilo tako lose. naprotiv, prelaz saturna preko meseca sam osetila kao veliko olaksanje.. sto se tice prelaska jupitera preko saturna mislim da je i to prilicno benefican tranzit, moguce neka sreca koji si dugo cekala ili nesto sto ti se odlaze i nikako da se resi, stalno neke prepreke i problemi, sa tranzitom jupitera preko saturna / to ima sanse da se realizuje. a jupiter preko marsa moze vrlo lako da odradi preko muskarca, tog s kojim si ili cak i nekog novog hehe Smile 
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

T kvadrat Empty Re: T kvadrat

Počalji  ena1976 Uto Jul 30, 2013 4:58 pm

malamo :: ne bih se ja toga plasila da sam na tvom mestu, ipak imas natalno trigon meseca i saturna.. sa preko mo jeste malo tezi aspekt, po mom iskustvu to je aspekt definitivnog rasciscavanja sa nekim strahovima i problemima iz proslosti koji ti sad izgledaju neresivi i teretni. posle toga osecaces se kao ponovo rodjena. ja sam to prosla kad je saturn bio u devici i uopste nije bilo tako lose. naprotiv, prelaz saturna preko meseca sam osetila kao veliko olaksanje.. sto se tice prelaska jupitera preko saturna mislim da je i to prilicno benefican tranzit, moguce neka sreca koji si dugo cekala ili nesto sto ti se odlaze i nikako da se resi, stalno neke prepreke i problemi, sa tranzitom jupitera preko saturna / to ima sanse da se realizuje. a jupiter preko marsa moze vrlo lako da odradi preko muskarca, tog s kojim si ili cak i nekog novog hehe Smile 
Ima ja da se načekam dok SA dođe na MO, a tek JU na SA ihaaaaa...mnogo će do tada vode Dunavom proteći Smile 
Slažem se da bi mogao JU na MA da dovede do nekog dešavanja, volela bih da si u pravu što se tiče i sadašnjeg i novog muškarca, ali obzirom da je MA deo mog T kvadrata, odnosno Velikog krsta, nisam sigurna da će to biti pozitivan događaj Exclamation Question Exclamation  Jeste JU benefik po prirodi, ali realno može i da donese "širenje i rast" ove negativne situacije na još goru po mene Exclamation affraid 
Nisam pametna, da li zapeti i boriti se protiv ovog T kvadrata ili ga pustiti da prođe pa kako bude...
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

T kvadrat Empty Re: T kvadrat

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu