Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMRT U FEBRUARU!!!

3 posters

Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  Ivan1371 Pon Jan 27, 2014 4:25 pm

Bio sam kod nebrojeno mnogo astrologa, medijuma, vracara, i slicnih likova ... nekoliko poslednjih su se slozili oko jedne stvari, manje vise - SMRT U FEBRUARU!!! jedan je rekao da je to u stvari nesto tipa novi pocetak, ali s'obzirom kako su mi ova druga dva zvucala, bilo bi dobro da imam misljenje jos nekog ... moze li MALA pomoc???!!

Ivan1371

Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Re: SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  logos Sre Jan 29, 2014 5:38 pm

Napiši svoje natalne podatke.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Re: SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  Astrotanja Sre Jan 29, 2014 11:24 pm

Neodpustivo je izigravati Boga i ljudima govoriti da će uskoro umreti, jer je reč o negativnoj sugestiji, koja nepovoljno deluje. Svi mi imamo jedan ili više kriznih perioda u životu, ali da li ćemo umreti ili ne to je nešto što teško može da se utvrdi, jer smo mi čljudi biča volje. Ivane ako si bolestan ologe. leči se, traži i pomoć od Anđela, Boga, ali ne predaj se i ne slušaj druge, ni lekare ,ni astrologe, bez obzira na njihovu stručnost, jer je život čudo, a mi svi skloni obnovi i regeneraciji, isceljivanja, pogotovo sada kada su Neptun i Kiron u Ribama sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Natalni podaci

Počalji  Ivan1371 Čet Jan 30, 2014 12:57 pm

logos ::Napiši svoje natalne podatke.

Ne znam sta Vam treba ...

23. decembar 1977.
Krusevac,
21.30,
ako treba jos nesto kazite ...

Jarac / Devica ...

Ivan1371

Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Re: SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  logos Čet Jan 30, 2014 2:15 pm

Ivan1371 ::Bio sam kod nebrojeno mnogo astrologa, medijuma, vracara, i slicnih likova ... nekoliko poslednjih su se slozili oko jedne stvari, manje vise - SMRT U FEBRUARU!!! jedan je rekao da je to u stvari nesto tipa novi pocetak, ali s'obzirom kako su mi ova druga dva zvucala, bilo bi dobro da imam misljenje jos nekog ... moze li MALA pomoc???!!
SMRT U FEBRUARU!!! Afh4r6

Zašto si išao "kod nebrojeno mnogo astrologa, medijuma, vracara, i slicnih likova"? Ima li razloga tome? Da li si bolestan i, ako jesi, od čega? Kakva te muka naterala da posećuješ te osobe i da od njih očekuješ rešenje svojih problema, naravno, ako ih imaš? Ako te je puka znatiželja navela na to, ima mnogo pametnijih stvari u životu svakog od nas pa i tvom gde se može usmeriti lična energija i potencijal kojima smo obdareni.
Ako si voljan mogli bi pokušati zajedničkim snagama doći do pravog odgovora koji bi ličio na "MALU pomoć" koju priželjkuješ.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty POMOC je samo mrtvo slov na papiru

Počalji  Ivan1371 Čet Jan 30, 2014 2:27 pm

Naravno, ali za svo ovo vreme naucio sam jednu stvar - dok imas para, svi su ti prijatelji, i svi hoce i mogu i zele da ti pomognu, naravno za odredjenu cifru ... kada ostanes bez para, odjednom se situacija pogorsava, prognoze postaju nekako nejasne i sva ta pomoc se nekako gubi u magli ... naravno da me nije sramota da trazim pomoc, ali stvari su otisle predaleko da bi razmisljao na takav nacin ... spreman sam da se svakom oduzim na nacin na koji mogu, i kada budem mogao, za sada mi je jedin cilj da prezivim!

Ivan1371

Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Re: SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  logos Čet Jan 30, 2014 2:50 pm

Pokušaj da odgovoriš na postavljena pitanja jer bi to pomoglo u početnoj fazi razumevanja problema.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Re: SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  Ivan1371 Čet Jan 30, 2014 3:28 pm

logos ::
Ivan1371 ::Bio sam kod nebrojeno mnogo astrologa, medijuma, vracara, i slicnih likova ... nekoliko poslednjih su se slozili oko jedne stvari, manje vise - SMRT U FEBRUARU!!! jedan je rekao da je to u stvari nesto tipa novi pocetak, ali s'obzirom kako su mi ova druga dva zvucala, bilo bi dobro da imam misljenje jos nekog ... moze li MALA pomoc???!!
SMRT U FEBRUARU!!! Afh4r6

Zašto si išao "kod nebrojeno mnogo astrologa, medijuma, vracara, i slicnih likova"? Ima li razloga tome? Da li si bolestan i, ako jesi, od čega? Kakva te muka naterala da posećuješ te osobe i da od njih očekuješ rešenje svojih problema, naravno, ako ih imaš? Ako te je puka znatiželja navela na to, ima mnogo pametnijih stvari u životu svakog od nas pa i tvom gde se može usmeriti lična energija i potencijal kojima smo obdareni.
Ako si voljan mogli bi pokušati zajedničkim snagama doći do pravog odgovora koji bi ličio na "MALU pomoć" koju priželjkuješ.

Posto meni ova slika znaci isto kao i Kinezu cirilica, odgovori na ova i slicna pitanja nece resiti problem ...

Nisam bolestan, ali se osecam kao da imam 300 , a ne 30 i kusur ... receno mi je da se radi o nekakvom izvlacenju energije i da je to namenski uradjeno u sklopu cele stvari ...

O razlozima zasto sam isao tamo mozemo da pricamo na PP, chat-u ili slicnim kanalima, previse su licne stvari u pitanju, ali konkretno se radi o nemogucem i previse neverovatnom sklopu okolnosti da bi bilo istinito, a kada je tako, obicno se ispostavi da je neka tetka, strina ili slicna baba u pozadini .. kao sto se ispostvilo i kod mene ...

Nisam od onih koji vape za bilo kakvom lepom reci kako bi mi bilo lakse, naprotiv, samo mi trebaju misljenja sto vise razlicitih ljudi kako bih eventualno potvrdio ili odbacio tvrdnje pojedinih ... a slozicete se da je u mom slucaju ovo i vise nego vazno ...

Ako moze neko konkretnije tumacenje ove slike, bio bih zahvalan ...

P.S.

Ako ima nekog ko se razume u islamske varijante "zakljucavanja", vudu, Vlasku magiju, ili cak i egzorcizam, iskustva bi bila i vise nego dobrodosla ...

Ivan1371

Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Re: SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  logos Čet Jan 30, 2014 4:21 pm

"Posto meni ova slika znaci isto kao i Kinezu cirilica, odgovori na ova i slicna pitanja nece resiti problem ..."

Ovo je astrološki forum gde bi trebalo na osnovu natalnih i drugih karata tumačiti različite situacije koje su bitne u našim životima. Nemoj biti ubeđen da "odgovori na ova ili slična pitanja neće rešiti problem" važno je da se fokusiramo na problem koji očigledno postoji čim ga pominješ i zato je potrebna kooperativnost i otvaranje jer u protivnom nema smisla nastaviti konverzaciju. I dalje mislim da nas moraš uvesti u svoju problematiku jer mi nismo vidovnjaci i sl. već obični ljudi koji te mogu razumeti mnogo bolje od njih i uz malu pomoć astrološke veštine pokušati ukazati na suštinu problema i modusa njegovog prevazilaženja. Mislim da je to jedna od mnogih svrha svakog pa i ovog astrološkog foruma.

Dakle, za "Ako moze neko konkretnije tumacenje ove slike, bio bih zahvalan ..." potrebno je da budeš konkretniji. Pokaži volju jer sa naše strane ona postoji. Verujem da si se naslušao raznih tumačenja ali ti ona, očigledno, nisu rešila problem kada si posle svega izašao sa fatalnom konstatacijom na ovom forumu.

Sve u svemu ništa ne možeš izgubiti već, naprotiv, samo dobiti i moj savet ti je da pokušaš.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Konkretno...

Počalji  Ivan1371 Čet Jan 30, 2014 4:58 pm

Pa evo, da ne bude da ne cenim otvorenost ...

Prica pocinje jos davne 1976, ali sam ja vecinu kockica slozio pre 5 godina kada sam ostao bez posla ... strina koja stoji negde u senci iza svega, tj vecine i dalje stoji u senci ali se ipak na trenutak eksponirala, i to kada je u pitanju smrtni slucaj, tj kada mi je otac umro, 29. decembra prosle godine ... od te 2009 stvari krecu nizbrdo, a interesovanje majke i sestre za stvari tipa astrologija, paranormalno, i slicno se povecevaju 1000% ... u Krusevcu cak nadju hodzu koji zivi preko puta, da bi me na prevaru odvukle " samo da nesto vidim", kako idemo d aprosetamo na neko "lepo mesto" i vracamo se brzo ... ljubomora, pakost, zloba, mrznja, to su odrednice koje one koriste, s'obzirom da su u dilu sa strinom sa kojom su prodale stan koji je u ostavini o d dede, tacnije od njegove smrti 1995 i jos uvek se vodi sudski spor ... na prevaru su nagovorile oca na samrtnoj postelji da njima da punomocje kako bi to odradile mimo mene ... sada sede u toplom stanu i krckaju 70.000 eura a ja sam 4 godine podstanar u Beogradu bez posla koji nema da plati kiriju prvog ... ne izlaze od hodze, a na vezi su i sa nekim zenama iz Valjeva ... pretpostavljate kakvim ... stric je jdnom nogom u grobu, inace advokat, koji vise nema snage sam ni da sedne,a njoj ( strini) je dao punomocje za sve oko suda ... oca su trovale dok na kraju nije dobio tumor na mozgu, postao nepokretan poslednjih 9 meseci ... ja 2008 pocinem da sanjam svakakve snove, i to skljucivo na datume obelezene crvenim slovom u crkvenom kalendaru ... ostajem bez posla, tako sto posle 10 godina profesionalne karijere odlazim na sud i igrom slucaja izbegavam neke mnogo gore sstvari, a sve iz razloga jer se ne slazem sa politickim stavovima rukovodstva ... od tada provejava ideja da se kompletno imanje, 2 kuce plac i okucnica prodaju i kupe stanovi, jer su kuce"stare" a baba je u godinama i vise ne moze da odrazava dvoriste... da bih ja sada video da je to deo plana da se rese oca, mene odstrane fizicki kako bi preuzele stvar ko nasledstva, a baba je sledeca na spisku ... dok je otac jos bio ziv vredjala ga je pred svima kako za nju " jos nije kasno" i kako moze da nadje nekog bogatig ciku koji ce joj nadoknaditi svo izgubljeno vreme provedeno van Beograda... igrom slucaja, ja saznajem da se sastajala sa j...... u obliznjoj banji, cak i ima i prezime, i da sestra menja momke kao carape, a sve po majkinom receptu ... prica kulminira kada sa tadasnjim deckom mene fizicki izbacuju iz stana tako sto mi baca torbu kroz prozor, aonda zakljucava vrata i zove policiju kako ih ja maltretiram... od tada sam na ulici, stan je prodat, otac umire, a baba ceka na svoj red ...

Ivan1371

Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Re: SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  logos Pet Jan 31, 2014 2:55 pm

Sve ovo što si napisao izlazi iz konteksta teme koju si započeo i koju bi trebalo obraditi. Jeste da se sve to u širem smislu tiče tebe i to je donekle razumljivo što si o tome pisao jer ti je Asc u Devici pa si sklon detaljisanju ali kako u III kući imaš egzaltiranog Urana (naglo, ishitreno, prekid, misaoni procesi) u kvadratu (nepovoljan aspekt) sa svojim vladarom Marsom (akcija, glava, mozak) iz XII kuće (nejasno, maglovito) to ti je izražavanje sa puno detalja, sa puno prekinutih tečenica i nejasno. Uran je u inkonjunkciji (potrebna su velika prilagođavanja) sa Mesecom (duša, emocije i u širem smislu psiha) iz znaka Blizanaca (komuniciranje) na 1° (analogija znaka Ovna) što ukazuje na vrlo emotivno i energično komuniciranje. Navedeno može izazvati dodatne probleme u komuniciranju pa je potrebno da se energija sa polja komunikacije utroši kroz sport i rekreaciju (Mars u Lavu) i kreativnijim i korisnijim korišćenjem računara i interneta (Uran u III kući) da bi se izbegle zdravstvene posledice (Uran vladar VI kuće) i možda našlo neko zaposlenje (VI kuća - posao).

Opozicija (aspekt suprotstavljanja) stelijuma Sunca (sama osoba ali i neko od autoriteta), Merkura (vladar Asc, komunikacija) i Venere (vladar II kuće novca i vrednosti) iz znaka Jarca i IV kuće (dom, porodica, opozicija nekome na položaju) egzaltiranog Jupitera (vera, ubeđenja, životna filozofija) iz znaka Raka i X kuće (status, karijera) može ukazivati na probleme i komunikaciji sa autoritetima koji mogu izazavati finansijske probleme i uticati na odnose u kući.

Neptun (psiha) je drugi vladar VI kuće (akutne bolesti), nalazi se u znaku Strelca (vera, ubeđenja, životna filozofija) i u opoziciji je sa Mesecom (duša, emocije i u širem smislu psiha) iz znaka Blizanaca ukazuje na osetljivu psihu i potrebu da se radi na njenom jačanju kroz razgovore sa kompetentnim licima iz te profesije i na ličnoj edukaciji kroz čitanje literature iz te materije. Od pomoći je i rad na ličnoj duhovnosti uz pomoć religije (Neptun) i vere (Strelac).

Uran je vladar VI kuće posla i kako simbolizuje nagle prekide i slobodu to će i poslovna karijera biti u skladu sa tim dok se ne nađe nešto što će predstavljati slobodu u radu i disciplini.

Valjalo bi napomenuti da aspekt kvadrata Urana (sloboda, neuobičajeno, preuranjeno, naglo, prekid) iz znaka Škorpije (seks) i vladara Marsa (seks) iz znaka Lava (prirodna V kuća - ljubav) može ukazivati na probleme u ljubavnim telesnim kontaktima i sklonost ka nečemu neuobičajenom.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Re: SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  Astrotanja Pet Jan 31, 2014 9:39 pm

Ivane, mislim da nije reč o urocima, već o negativnoj energiji odnosno neprijatelsjtvu nekih osoba, u ovo slučaju rodbine. Mars i Saturn su ti u 12. i to donosi tajna neprijateljstva.Dobro bibilo da radiš na svojoj podsvesti, na savladavanju unutrašnjih strahova i blokada koje donosi tvoj natalni Saturn u 12. i razrešenju unutrašnje borbe i konflikata, koji ti donosi natalni Mars.

Ne vidim ti ugroženost po život u februaru po planetarnim aspektima, jer nije ugrožen ni tvoj vladar prve Merkur, niti su ti svetla Sunce i Mesec pod lošim tranzitima. Opusti se i radi više na sebi.

Postoje načini zaštite od negativnih uticaja. Na mojoj grupi na Fb, koja se zove Astro Link potavljam razne stvari koje se tiču ako duhovne zaštite, tako i teme kako sebi pomoći, razvijati poztivno mišljenje, stavove, podizati unutrašnju vibraciju, sagledavati i rešavati negativnosti i problema. Iskoristi ovaj Mlad Mesec u Vodoliji i kreni ka novinama koje mogu da ti poboljšaju život. sunny 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Domaci

Počalji  Ivan1371 Pet Jan 31, 2014 10:55 pm

Kao sto rekoh, uradili ste domaci i svakacast ... trebace mi dani da ovo svarim i rastumacim, mada se na prvu ruku cini tacno i odnosi se bas na mene ... ali kao sto rekoste, NEGATIVNA ENERGIJA je toliko jaka da jednostavno ne mogu da izadjem iz zacaranog kruga ... u svakom slucaju, citam Vas na FB a i ovde ... drago mi je da sam stekao jos nekoliko prijatelja koji mi iole veruju i koji me razumeju ...

Pozdravi iz BG,
Ivan!

Ivan1371

Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Re: SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  logos Sub Feb 01, 2014 6:03 pm

XII kuća simbolizuje skrivene neprijatelje i sve ono što nam je nepoznato a tu spadamo i mi sami u onom delu podsvesnog koje tokom života manje-više upoznajemo. Često smo mi sami sebi najveći neprijatelj koga možemo pobediti ličnom introspekcijom u sferi našeg unutrašnjeg duhovnog bića. Najveće pobede su one u kojima smo pobedili sami sebe.

U XII kući ovog horoskopa je Saturn u čijoj su simbolici teškoće, problemi, pravila i tome slično koje mogu, ako potraju, izazvati veliki pritisak na naše ukupno biće i stvoriti depresiju. Saturn je u konjunkciji (aspekt bliskosti) sa Asc (osoba) tako da vremenom, obično u vreme njegovog prvog tranzita preko natalne pozicije (oko 30. godine života), postajemo svesni posledica problema koji su je zadesili a to se ovde desilo ulaskom tranzitnog Saturna u I kuću 2008. godine. Satun je na početku znaka Device koji simbolizuje bolest, detaljisanje, posao i dr. tako da su problemi uzročno-posledično vezani za te oblasti života osobe. Ovo utoliko pre jer je Saturn suvladar VI polja. Saturn je dobro aspektovan ali ovo treba shvatiti ozbiljno jer je Saturn na fiksnoj zvezdi Regulus koja pored velikih uspeha ukazuje i na iznenadne i neugodne padove.

Mars (aktivnost, povrede) je takođe u XII kući na njenom samom početku, važi za malefika i vlada VIII poljem životnih opasnosti i u pomenutom kvadratu je sa neugodnim Uranom, vladarom VI kuće posla ali i bolesti. Da bi se donekle neutralisala negativna energija ovog aspekta i njegovih aktera bilo bi dobro pokušati baviti se u večernjim satima pred spavanje (početak XII kuće) nekim fizičkim vežbanja (Mars) svako veče u isto vreme (Saturn /sat/ u XII kući), nešto kao joga i sl. gde bi se osoba psičiki (XII kuća) i fizički (Mars) u tišini (simbolika XII kuće i znaka Riba) rekreirala (Mars u Lavu /prirodna V kuća/ rekreacija) i relaksirala (XII kuća i Mars u trigonu /skladan aspect/ sa Neptunom vladar Riba i prirodne XII kuće).

PS: Bilo bi dobro izbegavati oružje bez obzira šta značilo "10 godina profesionalne karijere".

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Re: SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  Astrotanja Pon Feb 03, 2014 9:24 pm

Ivane, molim i drugi put. Smile  Verujem da su jake, ali da je moguće izboriti se sa njima i da prave osobe i pomoć stiže ako se želi i traži.
Veliki pozdrav! sunny sunny sunny 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SMRT U FEBRUARU!!! Empty Re: SMRT U FEBRUARU!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu