Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE?

5 posters

Ići dole

KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE? Empty KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE?

Počalji  SANDRA Ned Dec 14, 2008 7:42 pm

Posto sam pocetnica i tek krenula da ucim astrologiju volela bih kada bi mi neko od Vas rekao koje su astroloske knjige dobre i koju mi preporucujete? I love you
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE? Empty Re: KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE?

Počalji  Astrotanja Ned Dec 14, 2008 7:53 pm

Meni se najiše dopaduju i sa puno detalja i primera su knjige Marion Marč Džoan Mekervers u izdanju D
ečijih novina i ja sam iz njih naučila puno. Posebno jer ima puno horskopa poznatih i objašnjenja na primerima. O Neptunu je recimo dobra knjiga Neptun vizionarski sanjar od Pol Hajdn. Od naših to je Astrosimbolika Gorana Milekić. meni je veoma dobraknjiga za tumačenje aspekata i Astrološki tumač G. L. Dammara.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE? Empty Re: KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE?

Počalji  Lana Pet Feb 20, 2009 5:26 am

Meni su omiljene knjige Mileta Dupora Ne vjerujte proverite i Astromedicina, volela bih da procitam knjigu Bozidara Popovica(astrolog i regresoterapeut, a neki kazu i da je vidovit) Vracacete se dok ne naucite; na internetu sam nasla jedan sajt na kojem se nalazi punu interesantnih analiza horoskopa, textova iz svih oblasti astrologije pa cak i knjiga a sve je uglavnom u pdf formatu:

http://www.4shared.com/dir/4413422/872761aa/sharing.html
Lana
Lana

Broj poruka : 40
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE? Empty Re: KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE?

Počalji  Lana Čet Feb 26, 2009 5:14 pm

Evo jedne super knjige u kojoj mozete procitati sve o Plutonu, u znacima, u kucama i o njegovim aspektima study flower

http://www.duhovnirazvoj.com/Knjigepdf/PLUTON.pdf
Lana
Lana

Broj poruka : 40
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE? Empty Re: KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE?

Počalji  Strelica Sre Apr 01, 2009 12:30 pm

Astrotanja ::Meni se najiše dopaduju i sa puno detalja i primera su knjige Marion Marč Džoan Mekervers u izdanju D
ečijih novina i ja sam iz njih naučila puno. Posebno jer ima puno horskopa poznatih i objašnjenja na primerima. O Neptunu je recimo dobra knjiga Neptun vizionarski sanjar od Pol Hajdn. Od naših to je Astrosimbolika Gorana Milekić. meni je veoma dobraknjiga za tumačenje aspekata i Astrološki tumač G. L. Dammara.

I ja sam od ovoga pocela,plus Liz Grin Saturn pa o Jupiteru,Uranu,Plutonu... Ali bez Dupora,nije to to,prosto! Samo,kako kome lezi...Milekic Takodje! I sve sto se moze iskopati od Sanje Peric.
Citala sam i Imsiragice,ali to je sve prosto nekako,da se ne povatas nikako... Nisi vise siguran ni u ono sto si potvrdio...
Nije zgoreg,pratiti Astrologos,recimo...
Cula sam da je su Petkoviceve dobre,je l' neko citao? Meni je on ok. I Radovic,ali od njega nisam nista nalazila,bese nekad neka njegova predabanja,ali okasnih...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE? Empty Re: KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE?

Počalji  bookbridge Ned Jul 10, 2011 4:27 pm

Preporučujem,

Iz oblasti astrologija preporučujem Astropsihologija, Beskrajna astrosimbolika od Gorana Milekića. Još mnogo knjiga iz astrologije možete naći ovde: knjige iz astrologije

Hvala i pozdrav.

bookbridge

Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE? Empty Re: KOJE ASTROLOSKE KNJIGE PREPORUCUJETE?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu