Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POVRATAK MUZA

2 posters

Ići dole

POVRATAK MUZA Empty POVRATAK MUZA

Počalji  kjarag Uto Jul 22, 2014 8:18 pm

iMALI SMO DIVAN BRAK,ZAJEDNO SMO 9 GODINA NISMO MOGLI DA IMAMO DECU IMALA SAM DVA SPONTANA POBACAJA.U MAJU SE ISELIO IZ KUCE I NECE DA SE VRATI KAZE NEMA NIKAKAV OSECAJ ZA NAS. JA SAM GA MOLILA DA SE VRATI I JAKO ZELIM DA MI SE VRATI.DA LI IKO MOZE DA MI KAZE HOCE LI SE VRATITI IKADA?UZASNO SAM TUZNA.
UNAPRED HVALA
JA

POVRATAK MUZA Ml6zxe

ON


POVRATAK MUZA 2zfvgv8

SINASTRIJA

POVRATAK MUZA Qoztsl



kjarag

Broj poruka : 9
Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  kjarag Čet Jul 24, 2014 9:15 am

Da li je moguće da baš nikp nema odgovor na moje pitanje. ;(

kjarag

Broj poruka : 9
Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  logos Čet Jul 24, 2014 11:11 pm

Mislim da je Asc na 29° Jarca a Desc na 29° Raka te bi vreme rođenja bilo 18:44.

Mesec i Jupiter su bitni za praćenje trudnoće a oni su u opoziciji što ukazuje na teškoće u održavanju trudnoće. Mesec je u kvadratu sa Uranom (rastave, razvodi, prekidi) i inkonjunkciji sa Suncem (osoba) što ukazuje na mogućnost da to jednog dana bude uzrok prekida veze. Tome treba dodati da je Uran većinski vladar Asc (osoba) a Sunce VII kuće (brak, partner) i u opoziciji je sa Asc što ukazuje na probleme u braku i da će partner jednoga dana poželeti slobodu koju donosi prekid veze.  

Vrh V kuće (prva trudnoća, deca) je u znaku Blizanaca a vladar Merkur je u lošem aspektu inkonjunkcije sa Neptunom (infekcije, lečenje, lekari). Obzirom da je VII kuća (druga trudnoća) dobrim delom u znaku Device to je Merkur, takođe, jedan od njenih vladara pa kako je Merkur u kvadratu sa Plutonom (fatalno, tragično) to ukazuje upravo na tragične krajeve obe trudnoće uprkos angažovanju lekara (Neptun).

Vrh VII kuće (brak) na 29° („stepen plača“ ) ukazuje na ne baš sjajnu perpektivu ovog braka. Sunce u VII kući i svom sedištu u znaku Lava i u sekstilu sa Marsom koji je drugi vladar II kuće (vrednosti) položenom u VIII kući (novac od drugih) u znaku Vage gde je u izgonu (slab položaj) može ukazivati na partnera koji ima visoko mišljenje o sebi (Sunce, Lav),  koji voli da mu se ugađa i koji želi finansijsku podršku od partnera. Sunce je preko inkonjunkcije sa Mesecom u vezi sa opozicijom Meseca i Jupitera i sa kvadratom Meseca sa Uranom što ukazuje na mogućnost da su problemi u iznošenju trudnoće jedan od razloga prekida bračne veze. XI kuća je njegova derivatna V kuća (ljubav, zabavljanje), počinje u znaku Strelca (inostranstvo) i u njoj je Neptun (tajno, skriveno) koji je u opoziciji sa Venerom (ljubav) iz njegove derivatne XI kuće (prijatelji) pa je moguće da on ima ljubavnu vezu sa osobom koja je u nekoj vezi sa inostranstvom a koja mu je možda u početku bila prijateljica.

Tranzitni Uran iz znaka Ovna (odlučnost, sad i odmah) je u kvadratu sa natalnim Merkurom i opoziciji sa natalnim Plutonom čime se aktivira pomenuti natalni kvadrat Merkura i Plutona a to ide u prilog sumnji da su prekidi trudnoće (Merkur u kvadratau sa Plutonom) uzrok prekidu veze (Uran). Tranzitni Neptun je već duže vreme na natalnom Mesecu pri čemu je aktivirao natalnu inkonjunkciju Sunca i Meseca koja osim problema sa trudnoćom ukazuje i na nedostatak emocija (Mesec vladar VII kuće) od strane partnera (Sunce u VII kući) i na iluziju da će biti kao do sada. Tranzitni Neptun je preko trigona sa natalnom Venerom (ljubav) iz V kuće (ljubav, zaljubljivanje) aktivirao i natalnu opoziciju Venere i Neptuna koja ukazije na sklonost da osoba gubi realnost (Neptun) pri zaljubljivanju i da je sklona maštanju i sanjarenju. Tranzitno Sunce i Jupiter su na vrhu VII kuće, uskoro će biti i na natalnom Suncu što može ukazivati na kakav-takav optimizam (Jupiter u izgonu u Devici) da se može nešto uraditi po pitanju opstanka partnerske veze ali pomenuti jaki tranzitni Neptun (u svom sedištu u Ribama) simbolizuje sumnju i zabludu (Neptun) u tako nešto.

Sinastrijski gledano dva Sunca u VII kući u znaku Lava u opoziciji sa tvojim Mesecom iz znaka Riba simbolizuju velike probleme u suštinskom prilagođavanju partnera, naročito sa njegove strane. Njegov Saturn na tvom Jupiteru takođe u VII kući ukazuju da on suštinski ne prihvata tvoje stavove i ubeđenja. Njegov Mars na tvojoj Veneri u tvojoj V kući u opoziciji sa tvojim Neptunom i njegovim Mesecom i Neptunom simbolizuju veliku obostranu privlačnost, tvoju emotivnost (Mesec) i obostranu iluziju do opijenosti (Neptun).

On u svom horoskopu trenutno ima tranzit Plutona (stradanje i regeneracija) što ukazuje na neminovnost velikih i radikalnih promena u njegovom životu. Tom se prilinom aktivira neugodna natalna inkonjunkcija (velika prilagođavanja) Sunca i Asc a da i on to doživljava kao veliku neprijatnost ukazuje tranzit Sunca preko svog natala u VII kući partnerskih odnosa.
Astrološki gledano nisam siguran u opstanak vaše veze jer je za to bilo potrebno mnogo više prilagođavanja (inkonjunkcije) i više realnosti i razumevanja (Neptun) preko potrebnih za opstanak vaše veze. Iskreno bih više voleo da nisam u pravu i da me u narednom periodu oboje demantujete.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  kjarag Pet Jul 25, 2014 12:05 am

Pre svega veliko Hvaaaaaala za vreme koje ste izdvojili za mene. Uglavnom ste u pravu. Ali ja sam jednu bebu izgubila 98god a jednu 2012.god.Nisu pobacaji razlog razlaza. Za ovu njegovu vezu sam mozda nesto i posumnjala ali nisam bas sigurna da bi to mogla da bude neka ljubav. Nisam ni sama pametna jer ja 9 godina čvrsto verujem da je to prava prava ljubav. Negde sam se nadala da ako smo i on i ja lavovi a jupiter ulazi u nase polje braka da ima nade za nas ;( da li se vidi i treca trudnoća sa njim? Ja nikako ne bih zelela da se razvedem U svakom slučaju presrećna sam što ste mi odgovorili i bar malo poogli.

kjarag

Broj poruka : 9
Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  kjarag Pet Jul 25, 2014 1:16 am

Evo opet sam iscitala ceo tekst i svo vreme u njemu trazila bar nesto pozitivno..... Pored tih silnih losih natal ih aspekata nasa ljubav je bila cvrsta i lepa ne razumem ako je sve tako loše kako je uopšte trajalo? Ima li uopšte pozitivnih aspekata? A kad sam se udavala za njega astrolog mi je rwkao divan karmicki brak bez aspekata za razvod sa karmickim cvorom u 7 polju i da smo mi sudjeni jedno drugom?! Nisam pametna....

kjarag

Broj poruka : 9
Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  logos Pet Jul 25, 2014 11:32 pm

kjarag ::A kad sam se udavala za njega astrolog mi je rwkao divan karmicki brak bez aspekata za razvod sa karmickim cvorom u 7 polju i da smo mi sudjeni jedno drugom?! Nisam pametna....

Severni čvor je natalno u kvadratu sa jakim (egzaltiran u Škorpiji) Uranom (rastave, razvodi, prekidi) i u kvadratu sa Hironom (ranjeni iscelitelj, rana koja ne zarasta) formirajući snažan fiksni T-kvadrat sa fokusnom tačkom na Severnom čvoru. Možda je astrološki gledano veza karmička ali pri tome treba platiti dug iz prethodne karme kroz simboliku Hirona i Urana. Uran osim navedenog simbolizuje i prijatelje, slobodu, nešto neuobičajeno u partnerskoj vezi pa bi možda vredelo pokušati svoje stavove korigovati u tom smislu mada bi se u tom slučaju više potencirala simbolika Hirona kroz lično žrtvovanje. Možda za to nije kasno?!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  logos Sub Jul 26, 2014 12:01 am

POVRATAK MUZA 9vfmf7

POVRATAK MUZA 2jezpj6

I u jednoj i u drugoj karti je naglašena aktivnost Hirona (ranjeni iscelitelj, rana koja ne zarasta) kod tebe ima sedam aspekata a kod njega deset što ukazuje na velike žrtve da bi se veza održala. Malo je više kod njega. Kod tebe je to u simbolici III kuće (komunikacija, braća i sestre, bliža okolina, itd.) a kod njega je to vezano za IV kuću (dom, porodica, roditelji).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  kjarag Sub Jul 26, 2014 12:20 am

Pa ja se stvarno ne razumem u to ali ako Vam kazem da je meni umro rodjeni brat a moj muž je živeo u mojoj. Kući i verijem da se tu nikad nije osećao prijatno možda i to ima neke veze sa mojom 3. A njegovom 4.kućom?Vama u svakom slučaju veliko Hvaaaaaala i da znate da mi znači Vas savet. Ja sve ćuste mi napisali shvatam kao da je razvod neminovNost samo da sacekam da vidim kako ce proci tranzit jupitera. A i nisam luda da se razvedem na svoj rodjendan. Wink u svakom slučaju puuuno Hvaaaaaala

kjarag

Broj poruka : 9
Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  logos Sub Jul 26, 2014 10:52 pm

kjarag ::Ja sve ćuste mi napisali shvatam kao da je razvod neminovNost samo da sacekam da vidim kako ce proci tranzit jupitera. A i nisam luda da se razvedem na svoj rodjendan.

Mislim da se previše oslanjaš na astrologiju. Svi mi imamo slobodu izbora u okviru naše urođene sklonosti i sposobnosti a to se kroz astrologiju samo malo bolje može razumeti. Generalno, u astrologiji nikakav tranzit bilo koje planete neće doneti ništa više od onoga što je u natalu, tj. u životu prolazimo onako kako nam je rođenjem dato. Ako smo talentovani, recimo za muziku, kad-tad će nam se taj talenat ispoljiti, samo ako taj talenat otkrijemo ranije i nešto po tom pitanju preduzmemo, ima šanse da budemo neko i nešto u svetu muzike a ako smo inertni prema tom talentu možemo se muzikom baviti u slobodno vreme, onako za sebe i one oko nas. Dakle, treba otkriti ko smo, šta smo, za šta smo predisponirani i preduzeti nešto da se razvijemo prema tim talentima jer to može doneti bolji, lepši, ispunjeniji i srećniji život nama i onima sa kojima živimo.

Lepo je baviti se astrologijom ali ima nas raznih pa zato oprezno (natalno ti je Venera vladar III kuće u opoziciji sa Neptunom, Neptun u inkonjunkciji sa Hironom iz III kuće i inkonjunkciji sa Merkurom vladarom prirodne III kuće). Što reče naš čuveni astrolog Mile Dupor: "Ne vjerujte, provjerite".

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  kjarag Ned Jul 27, 2014 5:46 pm

Nisam Vas bas najbolje razumela sta ste hteli da mi kazete u vezi ove venere i hirona iz poslednjeg posta?

kjarag

Broj poruka : 9
Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  logos Ned Jul 27, 2014 9:35 pm

kjarag ::Nisam Vas bas najbolje razumela sta ste hteli da mi kazete u vezi ove venere i hirona iz poslednjeg posta?

Neptun (nejasnoće, zablude, prevare, skriveno, podsvesno, iluzije, nerazumevanja) je u sve tri navedene kombinacije u kontaktu sa III kućom komunikacija pa bi trebalo voditi računa o svemu tome jer su sve opcije moguće, kako kad.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  kjarag Pon Jul 28, 2014 9:46 pm

Hvaaaaaala..... Sve u svemu ja sad stvarno nemam pojma sta ce se desiti Wink a možda je tako i najbolje. Ja cu Vas sve obavestiti pta se depava čisto da vidite kako deluju aspekti.... Mada za sad mogu da Vam kažem da sam Jupitera PREVIŠE očekivala. Smile

kjarag

Broj poruka : 9
Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

POVRATAK MUZA Empty Re: POVRATAK MUZA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu