Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smeško, čestitam na diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista!

+2
Latica
Astrotanja
6 posters

Ići dole

Smeško, čestitam na  diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista! Empty Smeško, čestitam na diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista!

Počalji  Astrotanja Pon Dec 15, 2008 6:09 pm

Draga moja dušo ,čestitam ti na uspešnoj odbrani diplomskog rada i na zasluženoj diplomi profesionalnog ekonomiste!
Smile cheers I love you sunny flower flower flower


Dušo, koliko si vredna i koliko si se trudila da diplomiraš i uspela u tome. Veliki Grlll, ljubim te u tvoje pametno čelo! cheers cheers
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Smeško, čestitam na  diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista! Empty Re: Smeško, čestitam na diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista!

Počalji  Latica Pon Dec 15, 2008 6:33 pm

Pridruzujem se cestitkama. To je tako lep dan! Zelim Smesku puno uspeha! flower
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Smeško, čestitam na  diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista! Empty Re: Smeško, čestitam na diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista!

Počalji  Čarobnica Pon Dec 15, 2008 6:50 pm

BRAVO cheers

I ja od srca čestitam i želim mnogo uspeha kako na poslovnom palnu tako i svu životnu sreću flower sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Smeško, čestitam na  diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista! Empty Re: Smeško, čestitam na diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista!

Počalji  smesko Pon Dec 15, 2008 7:01 pm

mnogo, mnogo vam hvalaa! cheers
verujte, ne uspeva mi vise recima da prenesem moje ushicenje, radost..zadovoljstvo sobom..
svima zelim da akzem da uvek veruju u sebe, da imaju prave prijatelje oko sebe i da rade najbolje i najiskrenije sto mogu!
rezultati su neverovatni!
Smeško, čestitam na  diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista! Cheersbf5.th
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Smeško, čestitam na  diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista! Empty Re: Smeško, čestitam na diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista!

Počalji  nina4 Pon Dec 15, 2008 8:58 pm

Draga Smesko,i ja se pridruzujem cestitkama i zelim ti ,mila od srca svu srecu u zivotu. cheers flower sunny flower

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Smeško, čestitam na  diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista! Empty Re: Smeško, čestitam na diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista!

Počalji  joki22 Uto Dec 23, 2008 10:07 pm

Cestitam ti na odbranjenom diplomskom i zelim ti da sto pre nadjes posao u struci i sve najlepse u buducnosti!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Smeško, čestitam na  diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista! Empty Re: Smeško, čestitam na diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista!

Počalji  smesko Ned Jan 04, 2009 3:29 pm

drage moje, puno vam hvalaaaa! I love you
verujem da je jedna nova faza ispred mene i trudicu se da nastavim svojim puticem..i ostavrim se i u profesionalnom delu!

Smeško, čestitam na  diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista! Cagzejqrgu2rm7
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Smeško, čestitam na  diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista! Empty Re: Smeško, čestitam na diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista!

Počalji  Latica Sre Jan 07, 2009 2:01 am

Smesko,
cestitke i od mene! Sve najlepse! flower
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Smeško, čestitam na  diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista! Empty Re: Smeško, čestitam na diplomiranju i ulasku u svet profesin. ekonomista!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu