Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deca u natalnoj

5 posters

Ići dole

Deca u natalnoj Empty Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Sre Okt 08, 2014 4:12 pm

Zanima me da mi neko protumaci da li su mi i kada aspektovana deca...Gledala mi je jedna drugarica i rekla da imam neke teske aspekte, neke umetnute kuce, vladar 5 kuce je Venera koja prima i dobre i lose aspekte ... Dugo sam sama pa sam bas zabrinuta a jedva cekam da se ostvarim u toj ulozi.
Deca u natalnoj Astro23gw01aabb201482046


Poslednji put izmenio toksikologija dana Pet Okt 17, 2014 10:22 am, izmenio ukupno 2 puta

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  Astrotanja Pon Okt 13, 2014 9:22 pm

Nisu  teški  aspekti prisutni,  samo  je  veća  šansa  da  do dece i ljubavi  dođe  u inostranstvu. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Uto Okt 14, 2014 12:11 am

Astrotanja hvala Vam na odgovoru. Da li mi mozete reci kada su mi aspektovana deca? Nikako da se pojavi onaj pravi Sad vec gubim nadu, godine prolaze. To za inostranstvo tj. konkretno za brak sa strancem mi je i drugarica videla ali nikako da se desi nesto na polju ljubavi.

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Ned Okt 26, 2014 11:41 pm

Da li mi neko moze reci da li su mi i kada aspektovana deca?

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  Astrotanja Čet Okt 30, 2014 12:43 pm

Da, 2015 aktiviraće vam s e kuća inostranstva, a što se ljubavi tiče u vezui inostranstva, ili osoba koje su udaljene, žive tamo povoljna je 2016. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Čet Okt 30, 2014 3:23 pm

Hvala jos jednom Smile ako nisam dosadna, pitala bih Vas opet kada su meni deca aspektovana, to me najvise brine. Naime, imam jaku potrebu da se ostvarim u toj ulozi ali s' obzirom da nikako da naidje onaj pravi brinem da li ce i dece biti Sad

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Uto Nov 04, 2014 1:50 pm

Pokusala sam sama da protumacim svoj solarni i evo do cega sam dosla
Uran u 1. solarnoj - neocekivane promene i zaista iznenada sam promenila posao i mesto stanovanja usled toga.
Na natalni asc pada solarni mc-neka promena statusa..
Konjukcija Ve i Ju u 5. solarnoj ukazuje na ljubav, a i peta solarna na osmu natalnu je jedan od pokazatelja trudnoce, zar ne?
Cetvrta solarna na sedmu natalnu-preseljenje zbog partnera.
Ovaj Mesece u 4. me buniii. I ova konjukcija Marsa i Saturna, koji se dešvaju u solarnoj 8., natalnoj 11.?
Jesam li sta pogodila?
Deca u natalnoj Solar

I dalje me inetresuje kada su mi aspektovana deca i sve u vezi sa tom temom.....pa ako je neko raspolozen Smile

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  Astrotanja Uto Nov 04, 2014 3:21 pm

Mesec u  vašem  natalu je u šestoj i u  nepovoljnom aspektu  sa Marsom i u kvadratu s a svojim dispozitorom u šestoj, što bio  moglo  dovesti  do  izvesnih problema, lečenja  da bi se  ostvarilo potomstvo. Nervota i napetost mogu nepovoljno recimo delovati  na ostajanje u  drugom stanju. Mars je  u  12. i on  tu može  doneti i neke  operacije,  zapavo najbefikasnije se rešavaju zdravstveni problemi  kada  dođe  do  operacije. Mars  simbolizuje i nož, ne  bukvalno, ali  sve ono što je u simbolici  noža.  Dispoztor Meseca je Merkur  koji je u povoljnom aspektu, u znaku  gde je  u  sedištu, tako  da on ukazuje  da  se može  rešiti problem.   Međutim,  vladar  pete Venera nije  ugružena i u  9. je  otuda  veza  između ljubavi i inostranstva, kao i dece, posebno što je Merkur  u konjukciji sa njom, što  dovodi  do putovanja, a  vladar je i šeste  te  do nosi   mogućnost  zaposlenja u inostranstvu Aspekti  na  Veneru  značajniji  koji će  biti je   od  stran eJupiter, kooji će  2015. biti u konjukciji sa  njom i od  strane Plutona u Jarcu, koji će biti  u  trigonu  sa njom i  to može doneti  strasne ljubavne  veze, intenzivna  osećanja i ljubavne želje. Vladar  sedme je Merkur, brak i partnerstva će u 2015. pre  Venere biti pod uticajem Jupitera i  to će povoljno ddelovati ili na  studiranje  , ili na putovanja, zavisno od  situacije  u kojoj budete bili, a  povoljno će uticati i na veze  sa  drugima, opet  vezane za  nešto navedeno. Jupiter  povoljšava komunikaciju, često  donosi  značajna  poznanstva i  veze.

Što se tiče solara, Venera i Jupiter jesu u solarnoj petoj, ali ne prave značajne aspekte sa natalnim planetama, a postoji i kvadrat u solaru između njih i solarnog Saturna u Škorpiji. Mesec je u 4.sol. koja se odnosi na začeće, ali ne pravi aspekte na natalne planete, te može samo dovesti do nekih promena i dešavanja u sadašnjoj, tj rodditeljskij porodici i domu itd. Važno je i neophoidno dase poveže natal i solar, jer bez toga nema smisla. Sve što postoji značajno za osobu je u njenom natalu, a solar samo to može d a pokrene. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Uto Nov 04, 2014 3:52 pm

Hvala Vam jos jednom draga Tanja na odgovoru. Jeste ovaj moj Mesec ugrozen, ali valjda ce biti sve ok Smile
Ja jako volim decu i plasim se da li cu ih imati zbog ovog retrogradnog Merkura vladara sedmog u devetom polju koji ukazuje na kasniji brak. Ali s druge strane ima nekih aspekata koji pokazuju i na mogucnost dobijanja blizanaca pa sam totalno zbunjena sta je u stvari ...
Imam 30 godina, zavrsila sam fakultet, nemam ambicije vezane za inostranstvo cak naprotiv tako da me i to buni sto svi koji pogledaju moju kartu vide inostranstvo ...Sta mislite kada bi do braka, dece moglo doci?

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  logos Sre Nov 05, 2014 1:23 pm

toksikologija ::Zanima me da mi neko protumaci da li su mi i kada aspektovana deca...Gledala mi je jedna drugarica i rekla da imam neke teske aspekte, neke umetnute kuce, vladar 5 kuce je Venera koja prima i dobre i lose aspekte ... Dugo sam sama pa sam bas zabrinuta a jedva cekam da se ostvarim u toj ulozi.

Po obrascu horoskop je u obliku zdele gde je 9 planeta grupisano na 1/3 horoskopa a dršku predstavlja Mesec i u njega se sliva sva energija horoskopa. Mesec vlada VIII kućom (telesni kontakti) i pozicioniran je na 5° (stepen V kuće ljubavi i dece) znaka Blizanaca u VI kući (posao, zdravlje) i u aspektima je sa svim planetama i važnim tačkama horoskopa što ukazuje na to da je osoba dosta posvećena poslu (VI kuća), uspehu (Mesec u konjunkciji sa Sev. čvorom) i karijeri (Mesec u trigonu sa MC). Za trudnoću se analizuraju Mesec (materinstvo, jajnici) i Jupiter (uvećanje tela). Mesec ima dosta teških aspekata, inkonjunkcije sa Jupiterom koji je u znaku svog pada (loš), Neptunom (infekcije, lekari),  Saturnom (problemi, teškoće), i Plutonom (stradanje i regeneracija, izrasline), opozicije sa Asc (ti), Uranom (prekidi, stresovi) i Marsom (krv, odlivi, intervencije lekara, telesni kontakt) i kvadrate sa Venerom (vladar V kuće i VI kuće, deca, prva trudnoća, hrana, bolesti) koja je u znaku svog pada u Devici (loša), jakim Merkurom (vlada Mesecom i VII kućom partnera i braka, u znaku Device) i sa Suncem (ti, imunitet, život) i konjunkciju sa Hironom (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta). Da bi se neutralisala velika negativla energija kojoj je Mesec izložen a da bi se ostvarila željena trudnoća potrebno je dosta napora i umešnosti počev od obavezne higijene (Neptun – infekcije), izbegavanje stresova (Uran), češći telesni kontakti, redovni ciklusi (Mesec u opoziciji sa Marsom), izbegavanje i relativiziranje problema (Saturn), redovna kontrola kod ginekologa (Neptun i Pluton u sekstilu), ljubav, zdrav život, zdrava ishrana (Venera) i dobar imunitet (Sunce). Mesec, Uran i Venera čine promenljivi T-kvadrat pa astrološki gledano postoji mogućnost VTO a pošto je Venera u IX kući i Uran u Strelcu to bi moglo da se obavi u inostranstvu (IX kuća, Strelac). Komplikovano je ali se pravilnom organizacijom i usmerenjem ka cilju može mnogo toga postići.
Dakle, deca da, ali se prvo mnogo toga treba uraditi da se dođe do trudnoće i dece: partner, zabavljanje, ljubav, telesni kontakti, bez žurbe, opušteno, uživati, pa će se sve desiti spontano.

„ Dugo sam sama pa sam bas zabrinuta a jedva cekam da se ostvatim u toj ulozi“. Zašto si sama? Pokreni se, upoznaj nekog, druži se, zabavljaj se, prijaće ti. Opusti se, ne mora sve biti pod kontrolom i kako si zamislila. U decembru Sunce i Venera će preći preko Asc a nešto kasnije i preko natalnog Jupitera i Neptuna čime će se aktivirati natalni trigoni ovih planeta sa Suncem što je prilika da se povrati optimizam (Jupiter) doživi zanos i uživati u piću (Neptun - naravno, ne preterivati) a početkom avgusta naredne godine kada tranzitni Jupiter i Venera budu prelazili preko natalnog Sunca možda nas obraduješ lepim vestima. Za sve se treba i vredi potruditi.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Sre Nov 05, 2014 1:46 pm

„ Dugo sam sama pa sam bas zabrinuta a jedva cekam da se ostvatim u toj ulozi“. Zašto si sama? Pokreni se, upoznaj nekog, druži se, zabavljaj se, prijaće ti. Opusti se, ne mora sve biti pod kontrolom i kako si zamislila. U decembru Sunce i Venera će preći preko Asc a nešto kasnije i preko natalnog Jupitera i Neptuna čime će se aktivirati natalni trigoni ovih planeta sa Suncem što je prilika da se povrati optimizam (Jupiter) doživi zanos i uživati u piću (Neptun - naravno, ne preterivati) a početkom avgusta naredne godine kada tranzitni Jupiter i Venera budu prelazili preko natalnog Sunca možda nas obraduješ lepim vestima. Za sve se treba i vredi potruditi.[/quote]

Hvala Vam na tumacenju. Brinem zato sto sam u stvari zbunjena jer mi neki astrolozi kazu-najmanje dvoje dece, mozda cak blizanci, prvo sasvim sigurno devojcica a opet cujem i problemi sa ostvarivanjem potomstva zbog jako ugrozenog Meseca, pa ne znam sta da mislim...
Za ovaj drugi deo da treba da se opustim, potpuno ste u pravu... Nije da ja zelim da budem sama, ali tako je....Nadam se da cu vas sto pre obradovati lepim vestima Smile

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  logos Sre Nov 05, 2014 3:34 pm

toksikologija ::Brinem zato sto sam u stvari zbunjena jer mi neki astrolozi kazu-najmanje dvoje dece, mozda cak blizanci, prvo sasvim sigurno devojcica a opet cujem i problemi sa ostvarivanjem potomstva zbog jako ugrozenog Meseca, pa ne znam sta da mislim...

Brinem, zbunjena, astrolozi, dvoje dece, blizanci, prvo devojčica, problemi sa ostvarivanjem potomstva i slične reči poželjno je što pre eliminisati iz svoje glave jer to unosi mnogo konfuzije zbog koje ti je još teže, a trebalo bi da ti je bolje i lakše. Dakle, sve to što pre izbaci iz sebe i živi opuštenije, uživaj u životu i sve će polako doći na svoje mesto. Ne slušaj nikoga već sebe i svoje srce koje zaslužuje sreću i ljubav za koju se vredi potruditi a ti si mlada i pametna pa ćeš to umeti ostvariti. Sve dobro ovog sveta nam je na dohvat ruke samo ga treba prepoznati i zaslužiti.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Sre Nov 05, 2014 3:44 pm

Dobro, mozda je prejaka rec- brinem, ali sam zbunjena... U svakom slucaju hvala Vam na savetima Smile

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Čet Nov 13, 2014 2:07 pm

Drugarica koja se bavi astrologijom mi je gledala natalnu kartu i pocela da postavlja neka pitanja koja nemaju veze samnom, poput da li sam bila zrtva seksualnog nasilja i td. Kada sam rekla da nista od toga nije bilo, rekla je da je vreme rodjenja netacno iako tako pise u izvodu rodjenih. Svasta mi je jos rekla...Pa me zanima kako moze da se rekonstruise vreme rodjenja?
http://www.dodaj.rs/f/3E/Dj/TCov2au/...b201482046.gif

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  logos Čet Nov 13, 2014 5:16 pm

toksikologija ::Drugarica koja se bavi astrologijom mi je gledala natalnu kartu i pocela da postavlja neka pitanja koja nemaju veze samnom, poput da li sam bila zrtva seksualnog nasilja i td. Kada sam rekla da nista od toga nije bilo, rekla je da je vreme rodjenja netacno iako tako pise u izvodu rodjenih. Svasta mi je jos rekla...Pa me zanima kako moze da se rekonstruise vreme rodjenja?

Svoju kartu si sama postavila bez podataka bitnih za njenu izradu (uobičajeno je da se oni vide u zaglavlju karte) i u nju nema razloga da sumnjamo. Valjda roditelji znaju kada je to bilo a lako se to proveri u matičnoj službi grada, recimo, Kruševca.

To što pitaš zove se rektifikacija i to je za neku drugu temu a ovo je tema "Deca u natalnoj" pa o njoj diskutujemo. Ona se radi kada se sumnja u tačnost vremena rođenja i kada se bitni događaji iz života ne mogu videti u njoj. Da se ne svodi sve na "rekla-kazala" (rekli mi - kazali oni) zamoli ti lepo tvoju drugaricu a možeš i te "neke astrologe" da se lepo uloguju na ovaj forum i prodiskutujemo direktno bez "rekla-kazala" i, eventualno, ako se otvori nova tema "Rektifikacija natalne karte" i o njoj razmenimo mišljenja. Ko zna, možda ti drugarica bude u pravu?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Čet Nov 13, 2014 7:03 pm

U izvodu pise ovo vreme koje je u natalnoj. Medjutim na osnovu Marsa u 12.( u Skorpiji) 180 Mesec ona je zakljucila da su muskarci agresivni prema meni, pitala me je da li sam bila zrtva seksualnog nasilja i td. Kada je ispalo da se to ne slaze samnom, posumnjala je u vreme rodjenja, kao desava se da babice zokruze vreme rodjenja a da je ono zapravo koji minut pre ili kasnije. Da li je moguce da to toliko moze da utice na moju natalnu kartu? Da li se sve menja ili? Nije mi jasno...
Evo karte sa podacima
http://www.dodaj.rs/f/3J/11D/2Xzuflyh/2/natalsolar.gif

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  logos Čet Nov 13, 2014 9:37 pm

toksikologija ::U izvodu pise ovo vreme koje je u natalnoj. Medjutim na osnovu Marsa u 12.( u Skorpiji) 180 Mesec ona je zakljucila da su muskarci agresivni prema meni, pitala me je da li sam bila zrtva seksualnog nasilja i td. Kada je ispalo da se to ne slaze samnom, posumnjala je u vreme rodjenja, kao desava se da babice zokruze vreme rodjenja a da je ono zapravo koji minut pre ili kasnije. Da li je moguce da to toliko moze da utice na moju natalnu kartu? Da li se sve menja ili? Nije mi jasno...
Evo karte sa podacima
http://www.dodaj.rs/f/3J/11D/2Xzuflyh/2/natalsolar.gif

Kartu sam lako, još 16. jula, uradio na osnovu položaja planeta i kuća iz karte koju si postavila.

Mars nije u znaku Škorpije (seksualna agresivnost) već u znaku Strelca (vatreni stavovi i ubeđenja). On jeste u opoziciji sa Mesecom a pomeranjem vremena rođenja za po pola sata napred i nazad ta opozicija i dalje postoji, tj. ništa se značajno ne menja u natalnoj karti a još manje za "koji minut pre ili kasnije". U svakom porodilištu ima sat i svaka majka može da pogleda u njega što one uglavnom i čine a i očevi su često u blizini i dobijaju informacije "iz prve ruke" o porođaju, stanju bebe i kada se dogodio porođaj. Čak i da se pogrešno upiše vreme rođenja, majka i otac to lako mogu da primete. Osim ako se porođaj nije desio u bolnici već negde gde nema sata i uobičajenih uslova za to u šta sumnjam.

Prema tome, kaži ti drugarici da se pridruži nama na forumu i da ovde javno tumači natalne i ostale karte.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Čet Nov 13, 2014 9:52 pm

Majka se iznenada i veoma brzo porodila i kako joj je to bio prvi porodjaj nije gledala u sat, zna da je oko tri ali ne tacno kada a otac je bio na poslu. U izvodu pise tri. Ja do sada nisam ni dovodila to u pitanje ali kada je pocela sa pitanjima kao da je citala tudju kartu zato me i zanima. Pa je l se vidi ta ugrozenost od strane muskaraca? Rekla je o da cu u braku biti ugrozena, agresivni muz i td.

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  logos Čet Nov 13, 2014 11:43 pm

toksikologija ::Majka se iznenada i veoma brzo porodila i kako joj je to bio prvi porodjaj nije gledala u sat, zna da je oko tri ali ne tacno kada a otac je bio na poslu. U izvodu pise tri. Ja do sada nisam ni dovodila to u pitanje ali kada je pocela sa pitanjima kao da je citala tudju kartu zato me i zanima. Pa je l se vidi ta ugrozenost od strane muskaraca? Rekla je o da cu u braku biti ugrozena, agresivni muz i td.

Utisak je da brzo odgovaraš i da to obično nije odgovor na dobijeni komentar a upravo se to od tebe očekivalo jer je u poruci postojalo objašnjenje na koje nisi reagovala.

I opet ta drugarica i o braku a ti si već napisala "Dugo sam sama pa sam bas zabrinuta a jedva cekam da se ostvarim u toj ulozi". Ona će da te takvim komentarima još više udalji od mogućnosti da se upoznaš, zabavljaš i, eventualno, zasnuješ porodicu sa nekim muškarcem koji će te "u braku ugroziti".

Što bi rek'o pokojni glumac Gidra: "Idi, begaj!"


logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  toksikologija Pet Nov 14, 2014 12:00 am



"Utisak je da brzo odgovaraš i da to obično nije odgovor na dobijeni komentar a upravo se to od tebe očekivalo jer je u poruci postojalo objašnjenje."
Koje objasnjenje? Da ni pola sata nista ne menja? To sam razumela ali me interesuje ta opzicija marsa i meseca da li je to ta ugrozenost? Ja sam po prirodi radoznala a ovo me posebno interesuje...Ne vidim sta je tu problem...Nece mene niko da udalji od bilo cega ako ja to ne zelim. Izlazim, druzim se, nije to problem...
Na kraju krajeva, ne morate Vi da odgovarate na moje poruke ako Vas iritiraju, javice se mozda jos neko ko ce mi odgovoriti na postavljeno pitanje.
Svako dobro.

toksikologija

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  kristijana Uto Mar 03, 2015 10:15 pm

Da li ima sanse za potomstvo?http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&cd=c4h7fileBFDrgj-u1422565380&gif=astro_2gw_01_tina.69236.29636.gif&res=100&va=&cid=4h7fileBFDrgj-u1422565380
kristijana
kristijana

Broj poruka : 13
Datum upisa : 30.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  andjelija789 Sre Mar 04, 2015 3:53 pm

Meni su deca lose postavljena,5kuca u Jarcu a Saturn u 6p u Vodoliji u kvadratu sa Plutonom na 0* Shocked Vladar 8p (1.trudnoca) Mars u Jarcu koji je spaljen,Venera isto u Jarcu i Spaljena.Mesec u Devici u 1p.Uran i Neptun u 5p ,Vladar 10kuce Merkur u Jarcu kazimi Sunce + tu je MO/UR aspekt,UR u 5p,ME/UR aspekt sto donosi pobacaje + Uran u 5p u aspektu sa Mesecom i Marsom sto daje nagli prekid trudnoce Sad

andjelija789

Broj poruka : 11
Datum upisa : 18.02.2015

http://astropredvidjanja.serbianforum.info/forum

Nazad na vrh Ići dole

Deca u natalnoj Empty Re: Deca u natalnoj

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu