Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zivot u inostranstvu

3 posters

Ići dole

zivot u inostranstvu Empty zivot u inostranstvu

Počalji  vanja1983 Čet Nov 27, 2014 4:12 pm

Ako je neko voljan da mi pogleda malo mogucnost odlaska u inostranstvo (u kojoj varijanti, uz planiranje ili iznenada, sama ili sa nekim, gde bi mi najvise odgovaralo, kada je najbolji period, itd...) Ja pokusavam nesto da uocim, ali sam bas subjektivna i treba mi pomoc. Hvala unapred!

vanja1983

Broj poruka : 16
Godina : 41
Локација : beograd
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

zivot u inostranstvu Empty Re: zivot u inostranstvu

Počalji  logos Ned Nov 30, 2014 9:39 pm

vanja1983 ::Ako je neko voljan da mi pogleda malo mogucnost odlaska u inostranstvo (u kojoj varijanti, uz planiranje ili iznenada, sama ili sa nekim, gde bi mi najvise odgovaralo, kada je najbolji period, itd...) Ja pokusavam nesto da uocim, ali sam bas subjektivna i treba mi pomoc. Hvala unapred!

Vanja1983 - natalna karta:
zivot u inostranstvu Mbl8cm

Inostranstvo je u simbolici IX kuće čiji je vrh na 27° (stepen Blizanaca – kraće putovanje) znaka Vage (partneri, brak) a vladar Venera (ljubav) je u I kući (osoba) na 14° (stepen Bika – novac, vrednosti) znaka Vodolije (prijatelji, iznenada). Venera ima dva neugodna aspekta, kvadrat sa MC (karijera, status) i drugi kvadrat sa Hironom (ranjeni iscelitelj, rana koja ne zarasta) koji se nalazi na vrhu IV kuće (dom, porodica). To može ukazivati na mogućnost iznenadnog (Vodolija) odlaska na kraće vreme (vrh IX kuće na stepenu Blizanaca) u inostranstvo (IX kuća) sa osobom sa kojom je u ljubavnoj vezi (Venera) možda i neformalnoj (Vodolija) a razlog odlaska sem ljubavi može biti materijalna situacija i stanje u kući i porodici (Hiron na vrhu IV kuće).

Asc (osoba) je na 27° (stepen Blizanaca – kraće putovanje) znaka Jarca (teškoće, problemi, zrelije godine) a vladar Saturn je na 3° (stepen Blizanaca) u IX kući (inostranstvo) u znaku Škorpije (stradanje i regeneracija) i u konjunkciji je sa svojim vladarom Plutonom (stradanje, regeneracija). Saturn i Pluton su u nepovoljnim kvadratima sa Asc te Suncem (oba predstavljaju osobu) i Merkurom (kraća putovanja) sa kraja XII kuće (skriveno, tajno, ilegalno, zablude, prevare) pa to može ukazivati na teškoće i probleme oko odlaska, na život u inostranstvu i da će možda pokušati i neregularno (XII kuća, Saturn u trigonu sa Neptunom) zbog teške situacije (konjunkcija Saturna sa Plutonom) u kojoj se nalazi. Saturn i Pluton zajedno sa konjunkcijom Meseca (emocije, duša, psiha) koji vlada VII kućom (partneri, brak) i Marsa (rad) koji je većinski vladar IX kuće (inostranstvo) i Sev. čvorom (uspeh) sa vrha VI kuće (posao) u skladnom Velikom trigonu što može simbolizovati povoljnost za boravak u inostranstvu (Saturn i Pluton u IX kući) dge će se prijatno osećati (Mesec) što će raditi (Mars) i zarađivati (Mars je drugi vladar II kuće – novac) i to uspešno (Sev. čvor na vrhu VI kuće).

Ako se potrudiš sledeću Novu godinu bi mogla dočekati u inostranstvu. A gde i šta tamo raditi, to zavisi od toga šta se želi postići odlaskom u inostranstvo.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

zivot u inostranstvu Empty Re: zivot u inostranstvu

Počalji  vanja1983 Sre Dec 03, 2014 11:41 am

Hvala puno!

vanja1983

Broj poruka : 16
Godina : 41
Локација : beograd
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

zivot u inostranstvu Empty Re: zivot u inostranstvu

Počalji  fiore Pon Jan 12, 2015 6:31 pm

Zanima me da li postoji migucnost da odem u inostranstvo ove godine i da li ce to biti prava odluka? Da li me ceka bolji zivot u insotranstvu ili je bolje da ostanem u Srbiji? Moze li neko da mi pomogne, please Smile
Ovo je moja natalna karta:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6xofileHc4CYg-u1275206713&lang=e&gm=a1&nhor=432474&nho2=1724993&btyp=2&mth=gw&sday=12&smon=1&syr=2015&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

fiore

Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

zivot u inostranstvu Empty Re: zivot u inostranstvu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu