Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunce u kvadratu sa Mesecom, Marsom i Plutonom! Blago meni :(

2 posters

Ići dole

Sunce u kvadratu sa Mesecom, Marsom i Plutonom! Blago meni :( Empty Sunce u kvadratu sa Mesecom, Marsom i Plutonom! Blago meni :(

Počalji  Pluton 2 stepen Pet Avg 07, 2015 9:12 am

Molim vas da mi neko objasni koliko losi mogu biti ovi aspekti u natalu. Sunce mi je na 5 stepenu Vodolije na samom kraju 4 kuce. Ali pravi tako lose aspekte sa Plutonom, Marsom i Mesecom koji su mi u 2 kuci i svi u Skorpiji. Mars je inace vladar moje 7 kuce koja je cijela u Ovnu. Mesec mi je vladar 10 kuce. Pri tom, pored ovih losih imam jos jedan a to je Mesec konjukcija Saturn koji je vladar 4 kuce.

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 8
Godina : 40
Локација : Podgorica
Datum upisa : 03.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Sunce u kvadratu sa Mesecom, Marsom i Plutonom! Blago meni :( Empty Re: Sunce u kvadratu sa Mesecom, Marsom i Plutonom! Blago meni :(

Počalji  Astrotanja Ned Jun 11, 2017 6:54 pm

Za početak  postavite  svoju natalnu kartu,  da možemo da  vidimo sve  te  aspekt i da li  je i kolik orbis,  jer između Sunca i Plutona, koja je najmanja  i najudaljenija  planeta od  Sunca je  manji orbis  kod  aspekata.Dalje  treba  da  vidimo i šta je  sa  dispozitorom Sunca,ali i Marsa i ostalih planeta, koliko oni poboljšavaju situaciju i kako su postavljeni u natalu. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sunce u kvadratu sa Mesecom, Marsom i Plutonom! Blago meni :( Empty Re: Sunce u kvadratu sa Mesecom, Marsom i Plutonom! Blago meni :(

Počalji  Pluton 2 stepen Ned Jun 11, 2017 7:19 pm

[quote="Astrotanja"]Za početak  postavite  svoju natalnu kartu,  da možemo da  vidimo sve  te  aspekt i da li  je i kolik orbis,  jer između Sunca i Plutona, koja je najmanja  i najudaljenija  planeta od  Sunca je  manji orbis  kod  aspekata.Dalje  treba  da  vidimo i šta je  sa  dispozitorom Sunca,ali i Marsa i ostalih planeta, koliko oni poboljšavaju  situaciju i kako  su postavljeni u natalu. Smile

Draga Tanja, ovo je moja natalna karta☺️

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_04_m_v.58700.22410.gif&res=100

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 8
Godina : 40
Локација : Podgorica
Datum upisa : 03.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Sunce u kvadratu sa Mesecom, Marsom i Plutonom! Blago meni :( Empty Re: Sunce u kvadratu sa Mesecom, Marsom i Plutonom! Blago meni :(

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu