Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoćemo li zajedničkim snagama finansijski oboje propasti ? (dvostruka egzatna konjukcija sunce-saturn)

2 posters

Ići dole

Hoćemo li zajedničkim snagama finansijski oboje propasti ? (dvostruka egzatna konjukcija sunce-saturn) Empty Hoćemo li zajedničkim snagama finansijski oboje propasti ? (dvostruka egzatna konjukcija sunce-saturn)

Počalji  Arja Sre Avg 26, 2015 6:55 pm

[url=Hoćemo li zajedničkim snagama finansijski oboje propasti ? (dvostruka egzatna konjukcija sunce-saturn) T06i43]Hoćemo li zajedničkim snagama finansijski oboje propasti ? (dvostruka egzatna konjukcija sunce-saturn) T06i43[/url]http://tinypic.com/view.php?pic=t06i43&s=8#.Vd3h5ZdK8VcDobar dan, svima.
Malo se interesujem za astrologiju, ali nisam baš neki ekspert, pa dođoh ovde da čujem mišljenje nekog iskusnijeg:
Naime, od nedavno poslovno sarađujem sa jednim čovekom, saznala sam njegov datum rođenja (ali ne i vreme), pa sam ubacila naše datume u program da vidim šta astrologija kaže na našu poslovnu kombinaciju..
Ono što me je "zaprepastilo" je dvostruka konjukcija sunca i saturna - tačnije moje sunce je u egzaktnoj konjukciji sa njegovim i obrnuto Shocked Bukvalno su orbisi gotovo čiste nule...
Pitam se da li to horoskopski znači da ćemo jedno drugo finansijski upropastiti? Ili možda da ćemo oboje da tako kažem "zglajzati" u ovom poslovnom poduhvatu? Ili prosto, da nam je partnersko poslovanje jalovo i da nema kvalitetnih rezultata ni angažmana..?
Molim one koji bolje znaju da mi pokušaju ovo rastumačiti.

Napomena: Šaljem sinstrijski krug, u kojem spoljni okvir (crveni) on, a plavi unutrašnju krug sam ja. Moram joj jednom naglasiti da njegovo vreme rođenja ne znam, pa sam opciono stavila 12.00h (no svakako se te konjukcije sa promenom sata rođenja neće bitno izmeniti).

Hvala unapred svima koji se jave sa kojom rečenicom na ovu temu.
Pozdrav


Poslednji put izmenio Arja dana Sre Avg 26, 2015 7:04 pm, izmenio ukupno 4 puta (Razlog : [IMG]https://2img.net/h/oi60.tinypic.com/t06i43.jpg[/IMG])

Arja

Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo li zajedničkim snagama finansijski oboje propasti ? (dvostruka egzatna konjukcija sunce-saturn) Empty Re: Hoćemo li zajedničkim snagama finansijski oboje propasti ? (dvostruka egzatna konjukcija sunce-saturn)

Počalji  Arja Sre Avg 26, 2015 7:01 pm

p.s. Izvininjavam se što sam dvaput učitala kartu, sada ne znam kako da obrišem jedan priemrak...

Arja

Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo li zajedničkim snagama finansijski oboje propasti ? (dvostruka egzatna konjukcija sunce-saturn) Empty Re: Hoćemo li zajedničkim snagama finansijski oboje propasti ? (dvostruka egzatna konjukcija sunce-saturn)

Počalji  logos Čet Sep 10, 2015 1:55 pm

Vladar Asc (osoba) je Saturn (ozbiljnost, poslovnost, teškoće, problemi, barijere, nefleksibilnost) koji je na 11° (stepen Vodolije – prijatelji) Device (posao, detaljisanje) u konjunkciji sa Severnim čvorom (uspeh) i sa Asc i Chironom (rana koja ne zarasta, ranjeni iscelitelj) iz znaka Bika (novac, vrednosti) u Velikom zemljanom trigonu koji ovde ukazuje na veliku stabilnost u odlukama ali i na konzervativnost koja ne omogućava prilagođavanja u poslovanju koja nekad ne mogu da se predvide (Saturn i Severni čvor u kvadratu sa Neptunom – propusti, greške, zablude). Saturn i Severni čvor su žižna tačka nestabilnog i promenljivog T-kvadrata u čiji sastav ulazi i opozicija Neptuna (propusti, greške, zablude) i Marsa (akcija, prva reakcija) koji vlada III kućom (komunikacije, mišljenje) iz znaka Blizanaca (komunikacije, mišljenje) što može ukazivati na greške u osnovnim postavkama. Vladar Marsa je Merkur koji se nalazi u Lavu gde je u padu (loš položaj), u konjunkciji je sa Jupiterom (sreća, velike pare, verovanje, optimizam) koji je na 15° (stepen Blizanaca – komunikacije, mišljenje) i sa opozicijom Urana (prijatelji, ishitreno, prekidi) i Chirona čine fiksni T-kvadrat koji može ukazivati na probleme usled prevelikih očekivanja (Jupiter) i pogrešnih (Merkur i Jupiter u trigonu sa Neptunom koji vlada II kućom novca i vrednosti) pristupa u razmišljanju  komuniciranju (Merkur u padu a kako je retrogradan postoji mogućnost ponovne greške). Saturn je u VIII kući (krediti, tuđ novac, nasleđivanja) a Južni čvor (lakši izlaz, linija manjeg otpora) je u II kući (novac, vrednosti) pa oprezno sa novcem i zaduživanjem i u poslovanju jer je loš Merkur vladar VI kuće posla.    

Tranzitni Neptun iz znaka Riba (u svom sedištu, jak položaj) je u opoziciji sa natalnim Saturnom što nije nimalo povoljan položaj. Tranzitni Pluton (stradanje i regeneracija) je na samom kraju XII kuće (greške, zamke, zablude) i uskoro prelazi preko Asc i boraviće duže vreme u I kući, u kvadratu je sa svojim natalom koji je u opoziciji sa tranzitnim Uranom koji je, pak, u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa natalnim Uranom. Sve to može ukazivati na težak period, velike (Pluton), nagle (Uran) i neumitne promene i što se pre to prihvati platiće se manja cena jer posle Plutona više neće biti kao što je bilo.

Oboje imate Neptuna u Strelcu što može predstavljati nerealni (Neptun) optimizam (Strelac) a i njegov Neptun je u kvadratu sa tvojim Saturnom što nije dobro. Njegov Jupiter je u III kući (komuniciranje, saveti, stavovi, ubeđenja) i u opoziciji sa tvojim Plutonom (stradanje, vladar X kuće – karijera) i ni to nije dobro. Njegov Uran (naglo, ishitreno, prekidi, svađe) je u tvojoj IX kući (stavovi, ubeđenja) na 29° (stepen plača, bez perspektive jer je sledeći stepen drugi znak pa iskustva iz tog znaka nemaju perspektivu) znaka Vage (partneri, dileme) i u neugodnom kvadratu sa tvojim Suncem (ti) iz VII kuće (partneri) pa ni to nije povoljno. Ako se tome doda da je njegov Jupiter u kvadratu sa tvojim Suncem na kome je njegov Saturn dobijamo mnogo astrološki negativnih pokazatelja koji ne ulivaju baš veliko poverenje, pre bi se reklo nerealni optimizam posle koga slede veliki problemi i teškoće.

Oprez na prvom mestu. Imaš dovoljno natalnih briga pa ti problemi iz ove partnerske veze nisu potrebni.

Svako dobro!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo li zajedničkim snagama finansijski oboje propasti ? (dvostruka egzatna konjukcija sunce-saturn) Empty Re: Hoćemo li zajedničkim snagama finansijski oboje propasti ? (dvostruka egzatna konjukcija sunce-saturn)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu