Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

veza bez buducnosti

2 posters

Ići dole

veza bez buducnosti  Empty veza bez buducnosti

Počalji  bombonica Pet Okt 30, 2015 2:00 am

Koliko se ja razumem u horoskop,ja sebi vidim trudnocu,sto nije dobro...rodjena sam 8.9.1974. A on 8.7.1984.treba mi pomoc,u uzasnom sam stanju zbog razlike u godinama,a i u njegova osecanja nisam sigurna

bombonica

Broj poruka : 15
Godina : 49
Локација : kraljevo
Datum upisa : 30.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

veza bez buducnosti  Empty Re: veza bez buducnosti

Počalji  logos Pet Okt 30, 2015 9:43 am

bombonica ::Koliko se ja razumem u horoskop,ja sebi vidim trudnocu,sto nije dobro...rodjena sam 8.9.1974. A on 8.7.1984.treba mi pomoc,u uzasnom sam stanju zbog razlike u godinama,a i u njegova osecanja nisam sigurna

Da bi i mi to i još ponešto videli napiši vreme i mesto rođenja za oboje.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

veza bez buducnosti  Empty Re: veza bez buducnosti

Počalji  bombonica Pet Okt 30, 2015 9:50 am

Sanja 20:40 u smederevskoj palanci
Nikola 9:31 u novom pazaru

bombonica

Broj poruka : 15
Godina : 49
Локација : kraljevo
Datum upisa : 30.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

veza bez buducnosti  Empty Re: veza bez buducnosti

Počalji  logos Pet Okt 30, 2015 11:56 am

Da li samo na osnovu natalne karte "vidiš" ili to znaš kao što većina žena zna kada su trudne? Da li si do sada imala neku trudnoću ili bi ti ovo bila prva?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

veza bez buducnosti  Empty Re: veza bez buducnosti

Počalji  bombonica Pet Okt 30, 2015 12:07 pm

vidim na osnovu natalne karte,inace imam dvoje dece

bombonica

Broj poruka : 15
Godina : 49
Локација : kraljevo
Datum upisa : 30.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

veza bez buducnosti  Empty Re: veza bez buducnosti

Počalji  bombonica Pet Okt 30, 2015 12:13 pm

I molim vas vidite ima li on nekih osecanja,ja vise ni u sta nisam sigurna,zato sam i ovde,ne znam sta i kako dalje,u glavi mi je opsta zbrka

bombonica

Broj poruka : 15
Godina : 49
Локација : kraljevo
Datum upisa : 30.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

veza bez buducnosti  Empty Re: veza bez buducnosti

Počalji  logos Pet Okt 30, 2015 3:15 pm

veza bez buducnosti  2lstct0

U V kući (deca, ljubav) su Sunce (osoba, prvi vladar V kuće), Venera (ljubav) koja je u znaku svog pada (loša), Mars (muškarci, telesni kontakti) i Merkur (komuniciranje, mlađe osobe, vladar Sunca, Venere i Marsa). Razumljivo je što imaš dvoje dece a mogla bi da ih imaš još jer su Sunce, Mars i Merkur u stelijumu (bisko rastojanje) a Sunce sa Jupiterom (telesno uvećanje, trudnoća) i Mesecom (jajnici, bitan za trudnoću i materinstvo) iz I kuće (osoba) i iz znaka Blizanaca (mlađi ljudi) u promenljivom (nesigurnom) T-kvadratu sa fokusom na Mesecu a preko Sunca su u to upleteni i Mars i Merkur. Stelijum je u povoljnim trigonima sa Mesecom (emocije, trudnoća) i Asc (osoba) a Sunce preko Saturna (sekstil) u vezi sa Jupiterom (trigom Saturna i Jupitera koji simbolizuje trudnoću) pa postoje astrološki rezoni za trudnoću sa mlađom osobom.

OVO JE SINASTRIJSKA KARTA VAS DVOJE - TVOJE PLANETE SU U UNUTRAŠNJEM KRUGU A NJEGOVE U SPOLJNOM KRUGU:
veza bez buducnosti  2re47bt  

Sinastrijska karta ne izgleda baš povoljno. On u svojoj XI kući (prijatelji) ima konjunkciju (blisko rastojanje) Sunca (on, ego) i Venere (ljubav) u znaku Raka (dom, porodica i oni su u tvojoj III kući (kontakti, komunikacije) i na tvom Saturnu (teškoće, problemi, zrelije godine, reći "ne") pa ovo može ukazivati da on tebe doživljava uglavnom kao prijatelja u zrelijim godinama. Njegovo Sunce u sekstilu sa tvojim iz V kuće (ljubav) a njegova Venera (ljubav) je takođe u sekstilu sa tvojim Marsom (telesni kontakti) iz V kuće može se shvatiti da je njemu stalo uglavnom do telesnih kontakata (Mars) a njegovo Sunce i Venera na tvome Saturnu da ćeš ti njemu vremenom biti samo problem i teškoća. Njegov Pluton (stradanje, fatalno, strast) na tvome Uranu (uzbudljivo, euforično, svače, prekidi, slobode) iz znaka Vage (partneri) a Pluton je još i na 29° ("stepen plača") pa ovo ne ukazuje na dobro. Njegov Uran na tvome Neptunu (nejasnoće, zablude, laži, skriveno) u VII kući (brak), ako se ne ispoštuju njegovi stavovi i ubeđenja (Uran u Strelcu) a naročito njegove slobode i hirovi (Uran), može dovesti do svađa i razlaza (Uran). Ako tome dodamo da ni njegovi Jupiter i Neptun nisu povoljno integrisani u tvom horoskopu možemo doći do zaključka da ta veza malo obećava. Ni kompozitni horoskop vas dvoje nije ništa bolji.

Ovo je samo moje mišljenje na osnovu astrološke analize vaših natalnih karata. Zrela si osoba i verujem da ćeš umeti pravilno da proceniš celokupnu situaciju koja nije baš obećavajuća i da ćeš ispravno i zrelo postupiti.

Svako dobro!


Poslednji izmenio logos dana Pet Okt 30, 2015 4:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

veza bez buducnosti  Empty Re: veza bez buducnosti

Počalji  bombonica Pet Okt 30, 2015 3:50 pm

Hvala puno!!!Trebao je neko da mi potvrdi ono sto i sama mislim.

bombonica

Broj poruka : 15
Godina : 49
Локација : kraljevo
Datum upisa : 30.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

veza bez buducnosti  Empty Re: veza bez buducnosti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu