Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova clanica. Trebam pomoc.

2 posters

Ići dole

Nova clanica. Trebam pomoc.  Empty Nova clanica. Trebam pomoc.

Počalji  Moon939 Ned Mar 27, 2016 5:08 pm

Pozdrav svima. Vec duze vrijeme pratim forum, pa sam odlucila pitam nesto sto me pomalo muci.
Da li bi mi neko mogao makar malo proanalizirati emotivni zivot, tacnije ulazak u vezu i brak? Nekako tu nema nikakvog pomaka vec duze vrijeme. Sama sam malo istrazivala svoju natalnu kartu i sedmu kucu, ali nisam vjesta u tome pa nikako da dodjem do nekog zakljucka. Vidim da su mi Uran i Neptun u sedmoj kuci, i negdje sam procitala da Uran znaci razvod, a negdje brak sa razvedenim covjekom. Neutral Takodjer vrh sedme kuce mi je u jarcu, pa sam negdje procitala da to znaci brak u kasnijim godinama, a negdje da to znaci brak sa starijim covjekom? (Sta otprilike znaci to u kasnijim godinama/stariji covjek, koje su to godine)? Moze li mi neko makar malo pojasniti sta se od ovoga odnosi na moj natalni horoskop, jer kad ovako sama istrazujem naidjem vise tumacenja, i onda ne znam sta da primijenim na svoj slucaj. Takodjer svugdje pise da Uran u sedmoj kuci znaci potrebu za nezavisnoscu, nemogucnost funkcionisanja u braku, potreba za otvorenom vezom, sto se apsolutno ne odnosi na mene. Ja bas imam veliku potrebu za stabilnim i jasno definisanim odnosom, a u smislu braka pravi sam tip za tradicionalan brak, nema sanse da bi mi odgovarala neka otvorena veza, afere itd. Emotivna sam jako, ali ne volim osobama s kojim nisam bliska ispoljavati svoje (dublje) emocije, ali komunikativna sam u svakom slucaju. Kad nekoga volim, onda stvarno volim. Moze li neko makar da pokusa da uoblici ovo tako da dobijem neku sliku o tome kada bih trebala upoznati tu neku "posebnu" osobu, i malo da mi pojasni ovo oko Urana i Neptuna u sedmoj kuci, jer meni nije jasno. Hvala puno svima koji izdvoje malo vremena za ovo. Very Happy

tinypic.com/r/110xijl/9

Moon939

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Nova clanica. Trebam pomoc.  Empty Re: Nova clanica. Trebam pomoc.

Počalji  logos Pet Apr 01, 2016 3:56 pm

Moon939 ::Da li bi mi neko mogao makar malo proanalizirati emotivni zivot, tacnije ulazak u vezu i brak? Nekako tu nema nikakvog pomaka vec duze vrijeme. Sama sam malo istrazivala svoju natalnu kartu i sedmu kucu, ali nisam vjesta u tome pa nikako da dodjem do nekog zakljucka. Vidim da su mi Uran i Neptun u sedmoj kuci, i negdje sam procitala da Uran znaci razvod, a negdje brak sa razvedenim covjekom. Neutral Takodjer vrh sedme kuce mi je u jarcu, pa sam negdje procitala da to znaci brak u kasnijim godinama, a negdje da to znaci brak sa starijim covjekom? (Sta otprilike znaci to u kasnijim godinama/stariji covjek, koje su to godine)? Moze li mi neko makar malo pojasniti sta se od ovoga odnosi na moj natalni horoskop, jer kad ovako sama istrazujem naidjem vise tumacenja, i onda ne znam sta da primijenim na svoj slucaj. Takodjer svugdje pise da Uran u sedmoj kuci znaci potrebu za nezavisnoscu, nemogucnost funkcionisanja u braku, potreba za otvorenom vezom, sto se apsolutno ne odnosi na mene. Ja bas imam veliku potrebu za stabilnim i jasno definisanim odnosom, a u smislu braka pravi sam tip za tradicionalan brak, nema sanse da bi mi odgovarala neka otvorena veza, afere itd. Emotivna sam jako, ali ne volim osobama s kojim nisam bliska ispoljavati svoje (dublje) emocije, ali komunikativna sam u svakom slucaju. Kad nekoga volim, onda stvarno volim. Moze li neko makar da pokusa da uoblici ovo tako da dobijem neku sliku o tome kada bih trebala upoznati tu neku "posebnu" osobu, i malo da mi pojasni ovo oko Urana i Neptuna u sedmoj kuci, jer meni nije jasno. Hvala puno svima koji izdvoje malo vremena za ovo.

Konjunkcija Sunca (osoba) i Merkura (mentalnost, agilnost) u znaku Raka (osećajnost, emotivnost) iz XII kuće (sakriveno, povučeno) blizu Asc (osoba) a vladar Mesec (emocije, psiha, duša) je na 12° (stepen Riba - sakriveno) znaka Strelca (mnogo, hiper) u VI kući (akutne bolesti, velika posvećenost), može ukazivati na značajnu emocionalnost i njenu veliku osetljivost. Mesec u trigonu sa Venerom koja vlada V kućom (ljubav) može ukazivati na veliki značaj ljubavi za emotivnu stabilnost a kvadrat Meseca sa Saturnom (čekanje, zrele godine, problemi, ozbiljnost) koji je na MC (zenit, karijera, status) na 12° (stepen Riba) znaka Riba (psiha) da to može potrajati. Saturn je vladar i VII (partneri) i VIII kuće (telesni kontakti), sa Venerom (ljubav) je u neugodnoj inkonjunkciji (velika prilagođavanja) ali sa konjunkcijom Sunca i Merkura iz XII kuće i Jupiterom (optimizam, sreća) iz V kuće (zabavljanje, ljubav) iz znaka Škorpije (telesni kontakti), gradi Veliki vodeni trigon, a ako se tome doda Chiron (ranjeni iscelitelj) onda imamo konfiguraciju Zmaja, a to sve može ukazivati na veliki značaj zabavljanja i telesnih kontakata sa partnerima veoma bitnih za emocionalnu i psihičku stabilnost i zdravlje uopšte. Mlada si, zabavljaj se, optuštaj se, razonodi se, bavi se sportom (naročito na otvorenom), uživaj i sve će doći na svoje mesto i u svoje vreme (Jupiter većinski vladar VI kuće u V kući).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nova clanica. Trebam pomoc.  Empty Re: Nova clanica. Trebam pomoc.

Počalji  Moon939 Pet Apr 01, 2016 4:09 pm

logos ::
Moon939 ::Da li bi mi neko mogao makar malo proanalizirati emotivni zivot, tacnije ulazak u vezu i brak? Nekako tu nema nikakvog pomaka vec duze vrijeme. Sama sam malo istrazivala svoju natalnu kartu i sedmu kucu, ali nisam vjesta u tome pa nikako da dodjem do nekog zakljucka. Vidim da su mi Uran i Neptun u sedmoj kuci, i negdje sam procitala da Uran znaci razvod, a negdje brak sa razvedenim covjekom. Neutral Takodjer vrh sedme kuce mi je u jarcu, pa sam negdje procitala da to znaci brak u kasnijim godinama, a negdje da to znaci brak sa starijim covjekom? (Sta otprilike znaci to u kasnijim godinama/stariji covjek, koje su to godine)? Moze li mi neko makar malo pojasniti sta se od ovoga odnosi na moj natalni horoskop, jer kad ovako sama istrazujem naidjem vise tumacenja, i onda ne znam sta da primijenim na svoj slucaj. Takodjer svugdje pise da Uran u sedmoj kuci znaci potrebu za nezavisnoscu, nemogucnost funkcionisanja u braku, potreba za otvorenom vezom, sto se apsolutno ne odnosi na mene. Ja bas imam veliku potrebu za stabilnim i jasno definisanim odnosom, a u smislu braka pravi sam tip za tradicionalan brak, nema sanse da bi mi odgovarala neka otvorena veza, afere itd. Emotivna sam jako, ali ne volim osobama s kojim nisam bliska ispoljavati svoje (dublje) emocije, ali komunikativna sam u svakom slucaju. Kad nekoga volim, onda stvarno volim. Moze li neko makar da pokusa da uoblici ovo tako da dobijem neku sliku o tome kada bih trebala upoznati tu neku "posebnu" osobu, i malo da mi pojasni ovo oko Urana i Neptuna u sedmoj kuci, jer meni nije jasno. Hvala puno svima koji izdvoje malo vremena za ovo.

Konjunkcija Sunca (osoba) i Merkura (mentalnost, agilnost) u znaku Raka (osećajnost, emotivnost) iz XII kuće (sakriveno, povučeno) blizu Asc (osoba) a vladar Mesec (emocije, psiha, duša) je na 12° (stepen Riba - sakriveno) znaka Strelca (mnogo, hiper) u VI kući (akutne bolesti, velika posvećenost), može ukazivati na značajnu emocionalnost i njenu veliku osetljivost. Mesec u trigonu sa Venerom koja vlada V kućom (ljubav) može ukazivati na veliki značaj ljubavi za emotivnu stabilnost a kvadrat Meseca sa Saturnom (čekanje, zrele godine, problemi, ozbiljnost) koji je na MC (zenit, karijera, status) na 12° (stepen Riba) znaka Riba (psiha) da to može potrajati. Saturn je vladar i VII (partneri) i VIII kuće (telesni kontakti), sa Venerom (ljubav) je u neugodnoj inkonjunkciji (velika prilagođavanja) ali sa konjunkcijom Sunca i Merkura iz XII kuće i Jupiterom (optimizam, sreća) iz V kuće (zabavljanje, ljubav) iz znaka Škorpije (telesni kontakti), gradi Veliki vodeni trigon, a ako se tome doda Chiron (ranjeni iscelitelj) onda imamo konfiguraciju Zmaja, a to sve može ukazivati na veliki značaj zabavljanja i telesnih kontakata sa partnerima veoma bitnih za emocionalnu i psihičku stabilnost i zdravlje uopšte. Mlada si, zabavljaj se, optuštaj se, razonodi se, bavi se sportom (naročito na otvorenom), uživaj i sve će doći na svoje mesto i u svoje vreme (Jupiter većinski vladar VI kuće u V kući).


Hvala puno na odgovoru. Smile
Ali voljela bih da je napisano nesto konkretnije za ono sto sam ja pitala da mi je nejasno. Znam da sam mlada, i da bi sve trebalo doci na svoje, ali eto zanimalo me kad bi to otprilike trebalo biti. Ne bih voljela da sam u tridesetim sama, bez porodice, a znam da se takve stvari mogu "iscitati" iz natalne karte. Ono, bolje da znam svoje slabosti da bih mogla raditi na njima, ja sam i shvatila da nam natalna karta sluzi za to (izmedju ostalog). Smile

Moon939

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Nova clanica. Trebam pomoc.  Empty Re: Nova clanica. Trebam pomoc.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu