Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potomstvo

3 posters

Ići dole

Potomstvo Empty Potomstvo

Počalji  Čekalica Pet Maj 20, 2016 12:03 pm

Zdravo,


Poslednji izmenio Čekalica dana Sre Maj 24, 2017 7:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Čekalica

Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Potomstvo Empty Re: Potomstvo

Počalji  mila1978 Pet Maj 20, 2016 4:43 pm

Smrt sestre?Jesi li sigurna da si dobro razumjela?Astrolog tako strasne stvari ne bi trebao ni da izgovori.
Saturnu 3.polju moze da znaci svasta,izmedju ostalog hladne odnose sa bratom ili sestrom,sto mislim da je kod tebe slucaj.Opozicija Saturna sa Suncem ukazuje na neki problem sa autoritetom,muskom figurom ili nedostatak istog u djetinjstvu,sto ponekad moze donijeti manjak samopouzdanja kasnije u zivotu.Moze oznacavati i hronicne bolesti.
Kvadrat Saturna sa Mjesecom je aspekt koji se vise odnosi na emocije,depresivna stanja,odnos da majkom...Kako je kod tebe Mjesec u petom polju uzrok nezadovoljstva-problem u zacecu.
Generalno,nije lako kada Saturn lose aspektuje Sunce i Mjesec i kada su sva tri nebeska tijela u T kvadratu.
Ovdje je problem u neuskladjenom zenskom i muskom principu,i uzroke treba traziti u okolnostima u kojima je osoba odratala.Nesto jos iz tog perioda moze biti kamen spoticanja u odnosima sa sestrom.
U prilog tome govori vladar 3.polja,Mars u Blizancima(komunikacija) u opziciji sa Uranom,u cetvrtom polju-ishitrenost i brzopletost u medjusobnoj komunikaciji.
Za trudnocu cu kasnije,kad budem imala visa vremena pogledati solar i direkcije,pa ti pisem!

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Potomstvo Empty Re: Potomstvo

Počalji  Čekalica Pet Maj 20, 2016 5:22 pm

,


Poslednji izmenio Čekalica dana Pon Jan 08, 2018 2:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Čekalica

Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Potomstvo Empty Re: Potomstvo

Počalji  mila1978 Pet Maj 20, 2016 5:33 pm

I ja imam Saturn u trecem polju.
Generalno problem u komunikaciji sa drugima dok sam bila mladja.
Svadje sa bratom,takodje dok sam bila mladja,a sad sam ga zeljna(zivi u drugoj zemlji)

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Potomstvo Empty Re: Potomstvo

Počalji  mila1978 Pet Maj 20, 2016 5:37 pm

I ja imam Saturn u trecem polju.
Generalno problem u komunikaciji sa drugima dok sam bila mladja.
Svadje sa bratom,takodje dok sam bila mladja,a sad sam ga zeljna(zivi u drugoj zemlji).
Strah u saobracaju(bez nakog posebnog razloga),auto-puta se uzasavam.Kamiona takodje.
Odnosi sa rodbinom,komsilukom-hladni.
Sve navedeno se javlja u daleko manjoj mjeri kako sam starija.

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Potomstvo Empty Re: Potomstvo

Počalji  mila1978 Pet Maj 20, 2016 5:47 pm

Saturn oznacava karmu,neku vrstu tereta koji nosimo kroz zivot.Polje u kojem je Saturn trazi da se vise trudimo,zna da nas dobro namuci,ali i nagrdi ako smo zasluzili.
Kada u tranzitu pravi dobre aspekte na nase natalne planete donosi bolje i sigurnije prilike.
Ne moze se nikako reci da je Saturn bolest ili smrt.

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Potomstvo Empty Re: Potomstvo

Počalji  Čekalica Pet Maj 20, 2016 5:56 pm

,


Poslednji izmenio Čekalica dana Pon Jan 08, 2018 2:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Čekalica

Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Potomstvo Empty Re: Potomstvo

Počalji  logos Pon Maj 23, 2016 4:40 pm

Čekalica ::Zdravo,

Pretpostavljam da je nezahvalno tražiti odgovore na forumu jer natalna karta nije mala stvar i treba mnogo proučavanja za samo jedan odgovor. Ja sam se zato i obratila ženi astrologu koja mi je uradila natalnu kartu. Moj problem je sterilitet, ona je videla u polju dece Jupiter i Mesec, ali opoziciji Saturnu što znači dugo čekanje. Da li se slažete sa tim? Ja već dugo čekam, pa ne znam ima li kraja.
Da dodam samo da sam imala 2 VTO.

Plodnost je u horoskopu predstavljena Mesecom i Venerom. Mesec simbolizuje matericu i jajnike i u konjunkciji je sa Jupiterom koji predstavlja trudnoću (uvećanje tela), nalaze se u V kući (deca) u znaku Vodolije (prekidi, VTO). Zajedno su žižna tačka snažnog T-kvadrata u čiji sastav ulaze Sunce (život, imunitet, vladar XII kuće - lečenje u bolnicama, drugi vladar XI kuće - prirodna kuća Vodolije -VTO, prirodni vladar V kuće - deca) i Saturn (teškoće, problemi, zastoj, čekanje, vladar V kuće - deca i prva trudnoća) koji je u znaku Škorpije (telesni kontakti, fatalno) što može ukazivati na slabu prohodnost jajovoda, malu brojnost jajnih ćelija i nepovoljnu sredinu u kojoj se nalaze koja loše utiče na sam zigot. Mesec i Jupiter su u astrološki neplodnom znaku Vodolije što komplikuje problem. I Venera je u neplodnom Ovnu i u nepovoljnom kvadratu sa Neptunom (infekcija, lekari, bolnica) iz IV kuće (genetika) i znaka Jarca (teškoće, problemi, čekanje) što je, takođe, nepovoljno. Sve ovo ukazuje na velike probleme da se prirodnim putem ostane u drugom stanju. Međutim, Mesec i Jupiter su u trigonu sa Marsom (vladar VIII kuće - telesni kontakti) i Chironom (ranjeni iscelitelj, alternativna medicina) i u sekstilu sa Uranom (VTO) iz znaka Strelca (uvećanje tela) a Venera je u sekstilu sa Marsom i Chironom a u trigonu sa Uranom što može ukazivati na mogućnost da se na kraju, uz dosta muka i čekanja, uspe u nameri da se stvori potomstvo. Merkur iz VIII kuće (hormoni) i znaka Ovna (upale) u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa Saturnom i u opoziciji sa Plutonom (stradanje i regeneracija) iz znaka Škorpije mogu ukazivati na probleme sa hormonima a to potvrđuje i konjunkcija Merkura (vladar Asc - osoba) sa Lilitom (potencijali stvaranja i razaranja). Povoljno je što je Merkur u trigonima i sa Uranom i sa Neptunom.

Sve u svemu, dosta komplikovano ali ne i nemoguće.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Potomstvo Empty Re: Potomstvo

Počalji  Čekalica Pon Maj 23, 2016 7:01 pm

,


Poslednji izmenio Čekalica dana Pon Jan 08, 2018 2:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Čekalica

Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Potomstvo Empty Re: Potomstvo

Počalji  mila1978 Ned Maj 29, 2016 9:05 pm

Slozila bih se sa Logosom da kod tebe situacija nije beznadezna,samo trazi cekanje i javljaju se komplikacije.Jesen i kraj godine su ti naklonjeni dobrim trazitima.Tranzitni Jupiter iz znaka Vage ce praviti trigone na Mjesec i Jupiter u petom polju i na Marsa u devetom polju.Pri tome ce tranzitni Saturn(vladar petog polja) stati na natalnog Urana(drugi vladar petog polja).Natalni Uran ima dobar aspekt sa Venerom.Saturn u dobrim aspektima moze i te kako da poboljsa situaciju.
Solar 2016.-2017. takodje ukazuje isto.Mjesec u petoj solarnoj kuci u znaku Raka(majcinstvo).Da ne duzim sa aspektima izdvojicu opoziciju sa Plutonom i kvadrat sa natalnim Uranom sto moze donijeti neke komplikacije u vezi trudnoce.

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Potomstvo Empty Re: Potomstvo

Počalji  Čekalica Ned Maj 29, 2016 10:10 pm

Mila, hvala ti puno na izdvojenom vremenu i trudu!!! Nadam se da će se pozitivni aspekti ostvariti Very Happy

Čekalica

Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Potomstvo Empty Re: Potomstvo

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu