Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

On i ja - neka cudna ljubav

3 posters

Ići dole

On i ja - neka cudna ljubav Empty On i ja - neka cudna ljubav

Počalji  Sherie_lady Sub Maj 28, 2016 1:32 am

Ako ima neko raspolozen, volela bih da mi pogleda uporedni sa mojim sadasnjim partnerom. Upoznali smo se u oktobru 2014. i toliko smo se neverovatnom brzinom povezali, zavoleli i usli u ozbiljnu vezu, jednostavno, nesto je kvrcnulo. Od tada, niti jedno sa drugim, niti jedno bez drugog. Do sada nismo imali prekide uopste, ali realno nista nam ne ide, ali nista, a imam utisak da nas neka sila drzi na okupu zajedno. Niti veza napred, niti mi da se rastajemo. Jako smo upuceni jedno na drugo, skoro 24h dnevno, ali nas medjusobni odnos, to je tesko i opisati. Nismo se do sada vencali, ali nismo ni raskinuli. Ne mozemo. Cak i zdravlje ponekad trpi sve to. I moje i njegovo. Kuda ovo vodi, dokle, sta mi treba da naucimo jedno drugo u stvari? Ovde su moja i njegova karta. Ja sam ovaj dupli Jarac, on Bik Vaga


http://postimg.org/image/kahzt7u17/

http://postimg.org/image/p90gamrij/

Sherie_lady

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

On i ja - neka cudna ljubav Empty Re: On i ja - neka cudna ljubav

Počalji  GagaA Pon Maj 30, 2016 10:06 am

On je rođen 1988 god. a ti si 1977
On ima vladara 5.kuće je Neptun u Jarcu (starije) - voli starije devojke.

Da čujemo i tuđa mišljenja.
GagaA
GagaA

Broj poruka : 11
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

On i ja - neka cudna ljubav Empty Re: On i ja - neka cudna ljubav

Počalji  mila1978 Pon Maj 30, 2016 12:27 pm

Venera u Blizancima u devetoj kuci(vladar Asc.)trigon Mars(vladar sedme)-uskladjen sa zivotnom partnerkom,uskladjem zenski i muski princip.Venera u Blizancima tezi mladjim partnerima,ali opozicija r.Saturn(mozda starije u mladosti,a mladje u starosti)i r.Uran(ispoljena naglost u ljubavnim odnosima).

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

On i ja - neka cudna ljubav Empty Re: On i ja - neka cudna ljubav

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu