Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!??????

2 posters

Ići dole

Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!?????? Empty Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!??????

Počalji  gagica Ned Sep 04, 2016 6:21 pm


Goran Acimovic (m), 8 Jan. 1974 at 14:20 , Belgrade, RS

Vuce ga inostranstvo,ali nikako da se pokrene! Vidi sebe sto dalje to bolje,Australija ,Amerika.........cak i Novi Zeland
Ima li nade da jednog dana zaista mu se ispuni zelja i ode ziveti negde tamo Question Smile

Hvala!

p.s.Kartu neznamo postaviti,zaistase izvinjavamo zbog toga!!
gagica
gagica

Broj poruka : 22
Godina : 43
Локација : Doboj
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!?????? Empty Re: Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!??????

Počalji  logos Pon Sep 05, 2016 12:17 am

gagica ::
Goran Acimovic (m), 8 Jan. 1974 at 14:20 , Belgrade, RS

Vuce ga inostranstvo,ali nikako da se pokrene! Vidi sebe sto dalje to bolje,Australija ,Amerika.........cak i Novi Zeland
Ima li nade da jednog dana zaista mu se ispuni zelja i ode ziveti negde tamo.

Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!?????? 2e5js6o
Sa Neptunom u VI kući na 8° znaka Strelca i sa Jupiterom, vladarom dela VI kuće u IX kući, ima šanse ako je medicinske struke i ako je to nešto u vezi hirurgije (Neptun na 8°, u sekstilu sa vladarom VI Plutonom a zajedno u inkonjunkcijama sa Marsom iz znaka Bika) ali bi morao da uloži mnogo truda da to ostvari (recimo, nostrifikacija ili sl.). Može raditi kao apotekar, anestetičar ili, pak, neki posao vezan za piće. Ako je neke druge struke sve se može završiti kao obična mašta.

Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!?????? Wh00ed

Ovo je karta za zapadni deo Australije gde je vrh IV kuće u znaku Strelca a pri samom vrhu pominjani Neptun a Jupiter je u VI kući posla.

Neka se potrudi da ne bude sve ovo sama fikcija. Proučite individuaciju i vizualizaciju, možda vam pomogne da lakše sagledate sebe i svet oko sebe i usmeri vas na pravi put koji je možda baš taj željeni. Radite na sebi, može vam mnogo pomoći.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!?????? Empty Re: Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!??????

Počalji  gagica Uto Sep 06, 2016 11:32 am

A sta mu onda prestavlja taj Jupiter?
Studirao je DIF ali napustio zbog posla,znaci visoke skole nema.Ja jesam rodom iz Bosne,ali ako mu to znaci bracni drug iz inostranstva.....Ma ja se ne razumem bas u sve ovo,pokusavam da sklopim kockice,ali ocigledno neide bas.
Hvala na odgovoru.
gagica
gagica

Broj poruka : 22
Godina : 43
Локација : Doboj
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!?????? Empty Re: Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!??????

Počalji  logos Uto Sep 06, 2016 11:58 am

gagica ::A sta mu onda prestavlja taj Jupiter?
Studirao je DIF ali napustio zbog posla,znaci visoke skole nema.Ja jesam rodom iz Bosne,ali ako mu to znaci bracni drug iz inostranstva.....Ma ja se ne razumem bas u sve ovo,pokusavam da sklopim kockice,ali ocigledno neide bas.
Hvala na odgovoru.

Astrološki gledano ima predispozicija da se bavi masažom, fizikalnom terapijom, jogom, gerijatrijskom poslom, korektivnom gimnastikom i sl. pa neka pokuša na se osposobi za nešto u tom smislu, mislim da bi imao šanse jer se to traži, koliko sam informisan.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!?????? Empty Re: Jupiter u 9 polju inostranstvo da ili ne!!!!!??????

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu